Wisla Baton sekacz cacao

Wisła
413Wisla Baton sekacz cacao
Wafel z nadzieniem kakaowym w czekoladzie.
Wisla Baton sekacz cacaoWisla Baton sekacz cacao
masa netto

masa netto

32 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-01-30

pojemność

cena za kilogram

83,13 zł / kg

ocena

ranking

4.3/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5905436797010

5905436797010

prix: 2,66 zł

2.66 PLN 2027-01-30 NewCondition

Cukier, czekolada 23% (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, emulgator: lecytyna sojowa, aromat-wanilina), margaryna (tłuszcze roślinne, uwodornione tłuszcze roślinne, woda, emulgator: E471, przeciwutleniacze: E306, E304, sól, aromaty maślane (zawierają pszenicę, soję, mleko, laktozę z mleka), całkowita zawartość tłuszczu: nie mniej niż 80%), mąka pszenna, syrop glukozowy, mleko odtłuszczone w proszku, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu 2%, spirytus, olej roślinny, sól, substancja spulchniająca: wodorowęglan sodu, aromat, masa kakaowa w czekoladzie min. 40%.


Wafel z nadzieniem kakaowym w czekoladzie.
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 13 ocen.




    Wisła Wisla Baton sekacz noisette Wisła Wisla Baton sekacz noisette
    date d'expiration 2027-01-08
    Biominki Biominki Andruty Kakaowe Biominki Biominki Andruty Kakaowe
    BIO 32 g
    140,31zł/kg

    prix: 4,49 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2026-10-20
    Pawełek barre de caramel Pawełek barre de caramel
    date d'expiration 2027-02-26
    Pawełek barre de crème Pawełek barre de crème
    date d'expiration 2027-05-26
    Grześki Diviser plaquette de Grześki Diviser plaquette de
    chocolat sans 6 - cacao 26 g
    47,69zł/kg

    prix: 1,24 zł

    PLN
    1
    37
    date d'expiration 2027-01-31
    Grześki plaquette de chocolat Grześki plaquette de chocolat
    naturel 36 g
    52,22zł/kg

    prix: 1,88 zł

    PLN
    1
    128
    date d'expiration 2027-06-30
    Prince Polo plaquette classique Prince Polo plaquette classique
    date d'expiration 2027-05-18
    Jutrzenka | Plaquettes d'arachide Jutrzenka | Plaquettes d'arachide
    de famille 180 g
    23,39zł/kg

    prix: 4,21 zł

    PLN
    1
    15
    date d'expiration 2027-08-30
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5