vinaigre d'alcool

Octim
53vinaigre d'alcool
vinaigre d'alcoolvinaigre d'alcool
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

pojemność

cena za litr

11,98 zł / l

kraj

Pays d'origine

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901605000011

5901605000011

prix: 5,99 zł

5.99 PLN NewCondition
vinaigre d'alcool
ocet spirytusowy, substancja konserwująca - pirosiarczyn sodu (zawiera dwutlenek siarki i siarczyny)
Dwutlenek siarki / siarczyny : Zawiera
powstały w procesie naturalnej fermentacji, Produkt polski
marque:Octim
Nom du produit réglementé par la loi:Ocet spirytusowy 10% kwasowości.
Conservation:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Préparation et utilisation:Do bezpośredniego spożycia rozcieńczyć w stosunku 1:2.
Type d'emballage:Butelka
Pays d'origine:Polska
Adresse du producteur:Wyprodukowano i rozlano: OCTIM Wytwórnia Octu i Musztardy Sp. z o.o. ul. Zielona 2 11-015 Olsztynek
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Octim Vinaigre d'alcool 10 % Octim Vinaigre d'alcool 10 %
    Acidité 500 ml
    8,30zł/l

    prix: 4,15 zł

    PLN
    1
    21
    Alce Nero vinaigre de pomme BIO Alce Nero vinaigre de pomme BIO
    500ml - ALCE NERO 500 ml
    35,98zł/l

    prix: 17,99 zł

    PLN
    1
    2
    Bio Food Bio Food Ocet jabłkowy Bio Food Bio Food Ocet jabłkowy
    5% 500 ml
    27,72zł/l

    prix: 13,86 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2028-09-19
    Alce Nero Alce Nero Ocet jabłkowy Alce Nero Alce Nero Ocet jabłkowy
    5% 500 ml
    33,64zł/l

    prix: 16,82 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2029-04-15
    Alce Nero Alce Nero Ocet Alce Nero Alce Nero Ocet
    balsamiczny z modeny 500 ml
    46,36zł/l

    prix: 23,18 zł

    PLN
    1
    1
    Bio Food Bio Food Ocet spirytusowy Bio Food Bio Food Ocet spirytusowy
    BIO
    Bio Food Ocet spirytusowy 10% BIO Bio Food Ocet spirytusowy 10% BIO
    10% BIO 500 ml
    25,56zł/l

    prix: 12,78 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2030-10-07
    Jamar Jamar Ocet jabłkowy BIO Jamar Jamar Ocet jabłkowy BIO
    BIO
    Jamar Ocet jabłkowy BIO Jamar Ocet jabłkowy BIO
    500 ml
    13,68zł/l

    prix: 6,84 zł

    PLN
    1
    24
    date d'expiration 2028-04-30
    Jamar Jamar Ocet jabłkowy 6% Jamar Jamar Ocet jabłkowy 6%
    kwasowości 500 ml
    17,68zł/l

    prix: 8,84 zł

    PLN
    1
    29
    date d'expiration
    2027-04-30
    Octim Octim vinaigre d'alcool Octim Octim vinaigre d'alcool
    10% d'acidité 750 ml
    8,51zł/l

    prix: 6,38 zł

    PLN
    1
    23
    date d'expiration
    2028-06-17
    Octim moutarde française Octim moutarde française
    190 g
    23,16zł/kg

    prix: 4,40 zł

    PLN
    1
    10
    date d'expiration 2027-08-27
    PRIX RÉDUIT -25%
    Octim moutarde au raifort Octim moutarde au raifort
    190 g
    15,26zł/kg

    prix: 2,90 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2026-12-17
    Octim moutarde Sarepska Octim moutarde Sarepska
    190 g
    19,79zł/kg

    prix: 3,76 zł

    PLN
    1
    15
    date d'expiration 2027-09-08
    Octim vinaigre de pomme de pommes Octim vinaigre de pomme de pommes
    polonaises sans conservateurs 10 % d'acidité 5 litrów
    9,42zł/l

    prix: 47,10 zł

    PLN
    1
    30
    date d'expiration 2028-07-02
    Octim Octim Ekologiczny Ocet Octim Octim Ekologiczny Ocet
    cydrowy 300 ml
    29,97zł/l

    prix: 8,99 zł

    PLN
    1
    12
    date d'expiration 2027-12-09
    Octim Octim Ekologiczny Ocet Octim Octim Ekologiczny Ocet
    jabłkowy 6% 300 ml
    29,97zł/l

    prix: 8,99 zł

    PLN
    1
    13
    date d'expiration 2028-06-22
    Octim Octim 410ml de vinaigre de Octim Octim 410ml de vinaigre de
    pomme 6% 410 ml
    22,93zł/l

    prix: 9,40 zł

    PLN
    1
    13
    date d'expiration 2028-05-15
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5