Bio Food
BIO
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

data przydatności

date d'expiration:

2030-10-07

pojemność

cena za litr

25,56 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902693122326

5902693122326

prix: 12,78 zł

12.78 PLN 2030-10-07 NewCondition
Octim vinaigre d'alcool Octim vinaigre d'alcool
500 ml
11,98zł/l

prix: 5,99 zł

PLN
1
14
Octim Vinaigre d'alcool 10 % Octim Vinaigre d'alcool 10 %
Acidité 500 ml
8,30zł/l

prix: 4,15 zł

PLN
1
21
Alce Nero vinaigre de pomme BIO Alce Nero vinaigre de pomme BIO
500ml - ALCE NERO 500 ml
35,98zł/l

prix: 17,99 zł

PLN
1
2
Bio Food Bio Food Ocet jabłkowy Bio Food Bio Food Ocet jabłkowy
5% 500 ml
27,72zł/l

prix: 13,86 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-09-19
Alce Nero Alce Nero Ocet jabłkowy Alce Nero Alce Nero Ocet jabłkowy
5% 500 ml
33,64zł/l

prix: 16,82 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2029-04-15
Alce Nero Alce Nero Ocet Alce Nero Alce Nero Ocet
balsamiczny z modeny 500 ml
46,36zł/l

prix: 23,18 zł

PLN
1
1
Jamar Jamar Ocet jabłkowy BIO Jamar Jamar Ocet jabłkowy BIO
BIO
Jamar Ocet jabłkowy BIO Jamar Ocet jabłkowy BIO
500 ml
13,68zł/l

prix: 6,84 zł

PLN
1
24
date d'expiration 2028-04-30
Jamar Jamar Ocet jabłkowy 6% Jamar Jamar Ocet jabłkowy 6%
kwasowości 500 ml
17,68zł/l

prix: 8,84 zł

PLN
1
29
date d'expiration
2027-04-30
Bio Food la mousse de tomate Bio Food la mousse de tomate
500 ml
19,98zł/l

prix: 9,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-03-14
Bio Food bioalimentaire Bio Food bioalimentaire
écologique jus bio de la carotte mariné 300 ml
29,10zł/l

prix: 8,73 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-04-28
Bio Food écologique jus bio de Bio Food écologique jus bio de
concombres marinés 300 ml
23,93zł/l

prix: 7,18 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2028-04-28
Bio Food écologique du jus de Bio Food écologique du jus de
BIO
écologique du jus de canneberge écologique du jus de canneberge
canneberge 300 ml
66,63zł/l

prix: 19,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-02-19
Bio Food concombres marinés bio Bio Food concombres marinés bio
760 g
23,53zł/kg

prix: 17,88 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2028-09-19
Bio Food vinaigre de pomme bio Bio Food vinaigre de pomme bio
700 ml
21,41zł/l

prix: 14,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-02-19
Bio Food soupe de betteraves Bio Food soupe de betteraves
végétarien bio 500 ml
19,98zł/l

prix: 9,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-01-15
Bio Food mariné bio cabage Bio Food mariné bio cabage
700 g
14,29zł/kg

prix: 10 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2028-06-16
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5