Zakwasownia Niepasteryzowana, ostra koreańska kiszonka na bazie kapusty pekińskiej. Produkt naturalnie fermentowany.
BIO
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-06-10

pojemność

cena za kilogram

79,97 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907739367129

5907739367129

prix: 23,99 zł

23.99 PLN 2027-06-10 NewCondition
kapusta pekińska*, czosnek*, cebula*, imbir*, marchew*, rzodkiew*, chili*, miso* (zawiera SOJĘ*), sos SOJOWY*(soja*,woda, sól), sól.
Może zawierać SOJĘ, GORCZYCĘ, ORZECHY, ORZESZKI ZIEMNE, nasiona SEZAMU.
Niepasteryzowana, ostra koreańska kiszonka na bazie kapusty pekińskiej. Produkt naturalnie fermentowany.
Jolca olives vertes dénoyautées Jolca olives vertes dénoyautées
farcies au citron 300 g
32,93zł/kg

prix: 9,88 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2029-01-21
Jamar râpé cornichon de Jamar râpé cornichon de
betterave 300 g
14,43zł/kg

prix: 4,33 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-12-31
Rolnik chips de betterave Rolnik chips de betterave
300 g
15,67zł/kg

prix: 4,70 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2028-06-28
Jolca olives vertes dénoyautées Jolca olives vertes dénoyautées
farcies au fromage bleu 300 g
32,93zł/kg

prix: 9,88 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2029-01-09
Jolca olives vertes dénoyautées Jolca olives vertes dénoyautées
farcies aux anchois 300 g
32,93zł/kg

prix: 9,88 zł

PLN
1
6
date d'expiration
2029-02-19
Jolca olives vertes dénoyautées Jolca olives vertes dénoyautées
farcies aux piments jalapeno 300 g
32,93zł/kg

prix: 9,88 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2028-12-03
Runoland Runoland bolets marinés Runoland Runoland bolets marinés
BIO 300 g
106,63zł/kg

prix: 31,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-01-30
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Borowiki Marynowane 300 g
78,67zł/kg

prix: 23,60 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2028-01-30
Zakwasownia Zakwasownia Kimchi Zakwasownia Zakwasownia Kimchi
ostre 300 g
79,97zł/kg

prix: 23,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-01-19
Zakwasownia Zakwasownia Zakwas Zakwasownia Zakwasownia Zakwas
z buraków 700 ml
43,69zł/l

prix: 30,58 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-08-12
Zakwasownia Zakwasownia Zakwas Zakwasownia Zakwasownia Zakwas
z buraków 700 ml
46,23zł/l

prix: 32,36 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-12-31
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5