Sante Baton RAW to smakowita przekąska na bazie pasty daktylowej z dodatkiem orzechów i owoców, która zapewni zastrzyk energii wprost z natury. Baton RAW ma 100% naturalny skład i krótką listę składników. Bez cukru dodanego. Zawiera naturalnie występujące cukry. Owocowa porcja energii na już! 100% składników pochodzenia naturalnego – baton bez sztucznych dodatków bez dodatku cukru źródło błonnika krótki i przejrzysty skład proces produkcyjny RAW Baton RAW to idealna przekąska dla kobiet szukających lekkiej słodkości oraz dla wszystkich osób dbających o zdrową dietę. To także świetna przekąska dla dzieci, które uwielbiają jego mocno owocowy smak!
masa netto

masa netto

35 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-02-16

pojemność

cena za kilogram

72,00 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900617036377

5900617036377

prix: 2,52 zł

acheter 36 szt. pour 2.48 zł/szt
2.52 PLN 2027-02-16 NewCondition
Daktyl suszony, orzeszki arachidowe, banan suszony 17% (banan, mąka ryżowa), kakao 3%, aromat naturalny. Produkt może zawierać gluten, soję, mleko, inne orzechy.
Baton RAW to smakowita przekąska na bazie pasty daktylowej z dodatkiem orzechów i owoców, która zapewni zastrzyk energii wprost z natury. Baton RAW ma 100% naturalny skład i krótką listę składników. Bez cukru dodanego. Zawiera naturalnie występujące cukry. Owocowa porcja energii na już! 100% składników pochodzenia naturalnego – baton bez sztucznych dodatków bez dodatku cukru źródło błonnika krótki i przejrzysty skład proces produkcyjny RAW Baton RAW to idealna przekąska dla kobiet szukających lekkiej słodkości oraz dla wszystkich osób dbających o zdrową dietę. To także świetna przekąska dla dzieci, które uwielbiają jego mocno owocowy smak!
Sante Sante RAW Baton orzechowy Sante Sante RAW Baton orzechowy
z chia 35 g
66,29zł/kg

prix: 2,32 zł

PLN
1
11
date d'expiration
2027-01-28
Pawełek barre de caramel Pawełek barre de caramel
date d'expiration 2027-02-26
Pawełek barre de crème Pawełek barre de crème
date d'expiration 2027-05-26
Grześki Diviser plaquette de Grześki Diviser plaquette de
chocolat sans 6 - cacao 26 g
47,69zł/kg

prix: 1,24 zł

PLN
1
37
date d'expiration 2027-01-31
Grześki plaquette de chocolat Grześki plaquette de chocolat
naturel 36 g
52,22zł/kg

prix: 1,88 zł

PLN
1
128
date d'expiration 2027-06-30
Prince Polo plaquette classique Prince Polo plaquette classique
date d'expiration 2027-05-18
Jutrzenka | Plaquettes d'arachide Jutrzenka | Plaquettes d'arachide
de famille 180 g
23,39zł/kg

prix: 4,21 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2027-08-30
Sante Muesli Tropical céréales Sante Muesli Tropical céréales
date d'expiration 2027-07-17
Sante croquant céréales granola Sante croquant céréales granola
350g banane avec du chocolat 350 g
24,74zł/kg

prix: 8,66 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2027-07-07
Sante croquant céréales granola Sante croquant céréales granola
, fruits 350g 350 g
24,74zł/kg

prix: 8,66 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-07-09
Sante céréales muesli fruits Sante céréales muesli fruits
date d'expiration 2027-06-23
Sante gruau son Sante gruau son
150 g
22,07zł/kg

prix: 3,31 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2027-04-07
Sante gruau son wysokobłonnikowe Sante gruau son wysokobłonnikowe
date d'expiration
2027-06-29
Sante la canne à sucre Demerara Sante la canne à sucre Demerara
non raffiné 500 g
12,62zł/kg

prix: 6,31 zł

PLN
1
9
Sante la canne à sucre non Sante la canne à sucre non
raffiné demerara petit 500 g
12,72zł/kg

prix: 6,36 zł

PLN
1
14
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5