sante noisettes

Sante
53sante noisettes
sante noisettessante noisettes
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-01-21

pojemność

cena za kilogram

112,70 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900617013712

5900617013712

prix: 11,27 zł

acheter 12 szt. pour 11.10 zł/szt
11.27 PLN 2027-01-21 NewCondition
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu w 100 g
Wartość energetyczna2677 kJ/ 649 kcal
Tłuszcz60 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone4,8 g
Węglowodany8,2 g
w tym cukry3,5 g
Błonnik10 g
Białko14 g
Sól0 g

Migdały : Może zawierać
Orzechy brazylijskie : Może zawierać
Orzechy nerkowca : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Orzechy laskowe : Może zawierać
Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Orzeszki pekan : Może zawierać
Pistacje/orzechy pistacjowe : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Orzechy włoskie : Może zawierać
Pomimo dołożenia wszelkich starań, orzechy mogą sporadycznie zawierać fragmenty łupin.
marque:Sante
Nom du produit réglementé par la loi:Orzechy laskowe łuskane.
Conservation:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Type d'emballage:Torba
Adresse du producteur:Sante sp. z o.o. ul. Jagiellońska 55A, 03-301 Warszawa
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Bio Planet noisettes produits de Bio Planet noisettes produits de
    l'agriculture écologique 100 g
    171,50zł/kg

    prix: 17,15 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2026-11-30
    Bakalland noisettes Bakalland Bakalland noisettes Bakalland
    date d'expiration 2027-01-30
    Bakalland Bakalland noix de coco Bakalland Bakalland noix de coco
    desséchée 100 g
    55,00zł/kg

    prix: 5,50 zł

    PLN
    1
    8
    date d'expiration
    2027-08-30
    Bio Planet amandes , produits de Bio Planet amandes , produits de
    l'agriculture écologique 100 g
    109,90zł/kg

    prix: 10,99 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2027-02-05
    Bio Planet Amandes coupées, Bio Planet Amandes coupées,
    produits de l'agriculture écologique 100 g
    135,00zł/kg

    prix: 13,50 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-06-03
    Bio Planet amandes mondées , Bio Planet amandes mondées ,
    produit de l'agriculture écologique 100 g
    119,90zł/kg

    prix: 11,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-02-28
    Bio Planet noix , produits de Bio Planet noix , produits de
    l'agriculture écologique 100 g
    96,80zł/kg

    prix: 9,68 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-05-04
    Bio Planet pacanes organiques Bio Planet pacanes organiques
    100 g
    149,90zł/kg

    prix: 14,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-07-31
    Sante Muesli Tropical céréales Sante Muesli Tropical céréales
    date d'expiration 2027-07-17
    Sante croquant céréales granola Sante croquant céréales granola
    350g banane avec du chocolat 350 g
    24,74zł/kg

    prix: 8,66 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2027-07-07
    Sante croquant céréales granola Sante croquant céréales granola
    , fruits 350g 350 g
    24,74zł/kg

    prix: 8,66 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2027-07-09
    Sante céréales muesli fruits Sante céréales muesli fruits
    date d'expiration 2027-06-23
    Sante gruau son Sante gruau son
    150 g
    22,07zł/kg

    prix: 3,31 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2027-04-07
    Sante gruau son wysokobłonnikowe Sante gruau son wysokobłonnikowe
    date d'expiration
    2027-06-29
    Sante la canne à sucre Demerara Sante la canne à sucre Demerara
    non raffiné 500 g
    12,62zł/kg

    prix: 6,31 zł

    PLN
    1
    9
    Sante la canne à sucre non Sante la canne à sucre non
    raffiné demerara petit 500 g
    12,72zł/kg

    prix: 6,36 zł

    PLN
    1
    14
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5