crème

Nivea
53crème
NIVEA Krem to najbardziej uniwersalny krem, cieszący się zaufaniem od pokoleń. Jest to produkt doskonały dla całej rodziny - idealnie nadaje się do stosowania wszędzie tam, gdzie skóra potrzebuje pielęgnacji i ochrony. Zawiera łatwo przyswajalny dla skóry Eucerit®, który czyni ją gładką i zadbaną. Można go aplikować często, za każdym razem, kiedy pojawi się taka potrzeba, bez obaw o podrażnienia skóry. Jest przeznaczony do wszystkich typów skóry. Oferuje charakterystyczny, delikatny zapach, który czyni go bardzo rozpoznawalnym. Produkt przebadany dermatologicznie.
crèmecrème
pojemność netto

pojemność netto

50 ml

pojemność

cena za litr

147,40 zł / l

kraj

Pays d'origine

Niemcy

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900017304007

5900017304007

prix: 7,37 zł

7.37 PLN NewCondition
Aqua, Paraffinum Liquidum, Cera Microcristallina, Glycerin, Lanolin Alcohol (Eucerit®), Paraffin, Panthenol, Magnesium Sulfate, Decyl Oleate, Octyldodecanol, Aluminum Stearates, Citric Acid, Magnesium Stearate, Limonene, Geraniol, Hydroxycitronellal, Linalool, Citronellol, Benzyl Benzoate, Cinnamyl Alcohol, Parfum
NIVEA Krem to najbardziej uniwersalny krem, cieszący się zaufaniem od pokoleń. Jest to produkt doskonały dla całej rodziny - idealnie nadaje się do stosowania wszędzie tam, gdzie skóra potrzebuje pielęgnacji i ochrony. Zawiera łatwo przyswajalny dla skóry Eucerit®, który czyni ją gładką i zadbaną. Można go aplikować często, za każdym razem, kiedy pojawi się taka potrzeba, bez obaw o podrażnienia skóry. Jest przeznaczony do wszystkich typów skóry. Oferuje charakterystyczny, delikatny zapach, który czyni go bardzo rozpoznawalnym. Produkt przebadany dermatologicznie.
Caractéristiques:Pielęgnacja skóry twarzy i ciała znana od pokoleń Nadaje się do każdego rodzaju skóry i na każdą porę roku Doskonały również dla dzieci Zawiera łatwo wchłaniający się Eucerit® Przebadany dermatologicznie
Avertissement de sécurité:Stosując do pielęgnacji twarzy unikaj okolic oczu.
marque:NIVEA
Autres informations:Product ID: 02800
Préparation et utilisation:Stosuj codziennie, by zapobiec wysuszeniu skóry.
Type d'emballage:Słoik
Pays d'origine:Niemcy
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Ziaja crème naturelle teint Ziaja crème naturelle teint
    olivâtre sèche, normale 50 ml
    162,80zł/l

    prix: 8,14 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration
    2028-08-30
    Ziaja Ziajka crème pour le soin Ziaja Ziajka crème pour le soin
    des enfants et les nourrissons de 1 jour d'âge de la naissance 50 ml
    143,80zł/l

    prix: 7,19 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration
    2029-02-28
    Bosphaera Bosphaera Olej ryżowy Bosphaera Bosphaera Olej ryżowy
    50 ml
    334,40zł/l

    prix: 16,72 zł

    PLN
    1
    1
    Nivea NIVEA WOMEN Black&White Nivea NIVEA WOMEN Black&White
    Invisible 50 ml
    226,40zł/l

    prix: 11,32 zł

    PLN
    1
    1
    Nivea Nivea Invisible Clear Nivea Nivea Invisible Clear
    50 ml
    243,40zł/l

    prix: 12,17 zł

    PLN
    1
    3
    Nivea NIVEA DRY COMFORT roll-on Nivea NIVEA DRY COMFORT roll-on
    50 ml
    232,80zł/l

    prix: 11,64 zł

    PLN
    1
    1
    Nivea Nivea Soft Krem intensywnie Nivea Nivea Soft Krem intensywnie
    300 ml
    73,00zł/l

    prix: 21,90 zł

    PLN
    1
    12
    Hipp Hipp Żel do mycia ciała Hipp Hipp Żel do mycia ciała
    i włosów de la naissance 400 ml
    62,48zł/l

    prix: 24,99 zł

    PLN
    1
    2
    Nivea Nivea Baby Mleczko Nivea Nivea Baby Mleczko
    nawilżające 500 ml
    51,56zł/l

    prix: 25,78 zł

    PLN
    1
    2
    Nivea Nivea SUN Protect & Moisture Nivea Nivea SUN Protect & Moisture
    Balsam 200 ml
    261,30zł/l

    prix: 52,26 zł

    PLN
    1
    4
    Nivea Nivea SUN Protect & Moisture Nivea Nivea SUN Protect & Moisture
    Balsam 200 ml
    293,95zł/l

    prix: 58,79 zł

    PLN
    1
    1
    Nivea Nivea SUN Karotenowy olejek Nivea Nivea SUN Karotenowy olejek
    200 ml
    147,40zł/l

    prix: 29,48 zł

    PLN
    1
    1
    Nivea Nivea MEN Sensitive Nivea Nivea MEN Sensitive
    Łagodzący 100 ml
    304,90zł/l

    prix: 30,49 zł

    PLN
    1
    2
    Nivea Nivea Luminous630? Skin Glow Nivea Nivea Luminous630? Skin Glow
    Glow- 100 ml
    339,90zł/l

    prix: 33,99 zł

    PLN
    1
    1
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5