Nivea Odkryj nowość od NIVEA BABY Mleczko Nawilżające delikatna pielęgnacja, które nawilża, pomaga chronić i wzmacnia skórę dziecka, wspierając jej naturalny proces rozwoju od 1. dnia życia. Zawiera w 100% naturalny olejek migdałowy i witaminy B5, C i E. Stworzony tak aby minimalizować ryzyko alergii**. Produkt rekomendowany przez Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki, a jego tolerancja dla delikatnej i wrażliwej skóry niemowląt i dzieci została potwierdzona dermatologicznie. Nasze nowe formuły są łagodne i dbają o delikatną skórę dziecka **z kompozycją zapachową wolną od alergenów, zidentyfikowanych w opinii SCCS/1459/11
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

pojemność

cena za litr

51,56 zł / l

kraj

Pays d'origine

Polska

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900017090344

5900017090344

prix: 25,78 zł

25.78 PLN NewCondition
Aqua, Glycerin, Isopropyl Palmitate, Butyrospermum Parkii Butter, Glyceryl Stearate SE, Cetyl Alcohol, Helianthus Annuus Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Seed Extract, Panthenol, Pantolactone, Citric Acid, Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Glyceryl Stearate, Hydroxypropyl Starch Phosphate, Sodium Stearoyl Glutamate, Sodium Chloride, Xanthan Gum, Lactic Acid, Phenoxyethanol, Hydroxyacetophenone, Caprylyl Glycol, Parfum
Odkryj nowość od NIVEA BABY Mleczko Nawilżające delikatna pielęgnacja, które nawilża, pomaga chronić i wzmacnia skórę dziecka, wspierając jej naturalny proces rozwoju od 1. dnia życia. Zawiera w 100% naturalny olejek migdałowy i witaminy B5, C i E. Stworzony tak aby minimalizować ryzyko alergii**. Produkt rekomendowany przez Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki, a jego tolerancja dla delikatnej i wrażliwej skóry niemowląt i dzieci została potwierdzona dermatologicznie. Nasze nowe formuły są łagodne i dbają o delikatną skórę dziecka **z kompozycją zapachową wolną od alergenów, zidentyfikowanych w opinii SCCS/1459/11
Caractéristiques:Od 1 dnia życia Pozwala skórze oddychać Nawilża, chroni i wzmacnia skórę Zawiera w 100% naturalny olejek migdałowy i witaminy B5, C i E Tolerancja dla delikatnej i wrażliwej skóry niemowląt i dzieci potwierdzona dermatologicznie Produkt rekomendowany przez Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
Avertissement de sécurité:Tylko do użytku zewnętrznego
marque:NIVEA
Autres informations:Product ID: 80520
Préparation et utilisation:Rozgrzej niewielką ilość mleczka w dłoniach Delikatnie rozprowadź na skórze dziecka
Type d'emballage:Butelka plastikowa
Pays d'origine:Polska
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Hipp Hipp Babysanft Sensitive Hipp Hipp Babysanft Sensitive
Balsam 300 ml
83,30zł/l

prix: 24,99 zł

PLN
1
10
Bambino savon soins pour les Bambino savon soins pour les
nourrissons et les enfants , 100g 100 g
51,40zł/kg

prix: 5,14 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2028-04-30
Ziaja Ziajka crème pour le soin Ziaja Ziajka crème pour le soin
des enfants et les nourrissons de 1 jour d'âge de la naissance 50 ml
143,80zł/l

prix: 7,19 zł

PLN
1
5
date d'expiration
2029-02-28
Bambino bambi shampooing pour les Bambino bambi shampooing pour les
enfants après 11 mois 150 ml
45,53zł/l

prix: 6,83 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2028-03-30
Barwa Barwa Bebi Delikatne Barwa Barwa Bebi Delikatne
mydełko 100 g
49,90zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
6
Hipp HiPP Krem przeciwsłoneczny Hipp HiPP Krem przeciwsłoneczny
de la naissance 30 ml
699,67zł/l

prix: 20,99 zł

PLN
1
1
15% rabatu po dodaniu do koszyka
Hipp HiPP Balsam ochronny Hipp HiPP Balsam ochronny
na słońce de la naissance 200 ml
244,95zł/l

prix: 48,99 zł

PLN
1
4
Nivea Nivea Soft Krem intensywnie Nivea Nivea Soft Krem intensywnie
300 ml
73,00zł/l

prix: 21,90 zł

PLN
1
12
Nivea Nivea SUN Protect & Moisture Nivea Nivea SUN Protect & Moisture
Balsam 200 ml
261,30zł/l

prix: 52,26 zł

PLN
1
4
Nivea Nivea SUN Protect & Moisture Nivea Nivea SUN Protect & Moisture
Balsam 200 ml
293,95zł/l

prix: 58,79 zł

PLN
1
1
Nivea Nivea SUN Karotenowy olejek Nivea Nivea SUN Karotenowy olejek
200 ml
147,40zł/l

prix: 29,48 zł

PLN
1
1
Nivea Nivea MEN Sensitive Nivea Nivea MEN Sensitive
Łagodzący 100 ml
304,90zł/l

prix: 30,49 zł

PLN
1
2
Nivea Nivea Luminous630? Skin Glow Nivea Nivea Luminous630? Skin Glow
Glow- 100 ml
339,90zł/l

prix: 33,99 zł

PLN
1
1
Nivea NIVEA WOMEN Black&White Nivea NIVEA WOMEN Black&White
Invisible 50 ml
226,40zł/l

prix: 11,32 zł

PLN
1
1
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5