Runoland
53

SKŁADNIKI
Ogórki (51%)*, ocet *, cebula*, cukier trzcinowy*, sól*, papryka*, marchew*, chrzan*, koper*, czosnek*, przyprawy* (w tym gorczyca) (*certykowany składnik ekologiczny)

OPIS
Ekologiczne ogóki konserwowe KARTUSKIE przygotowywane są według tradycyjnej receptury, przy użyciu jedynie najwyższej jakości składników. Kruche, o delikatnym aromacie i wykwintnym smaku, znakomicie nadają się jako dodatek do sałatek, kanapek, koreczków i zimnych przystawek. Aby polepszyc i urozmaicic smak naszych ogórków dodajemy również do nich pokrojone paski czerwonej papryki. Papryka poza walorami smakowymi, zawiera również substancje wywierające korzystny wpływ na nasze zdrowie. Zawarty w papryce enzym ostrości posiada właściwości bakteriobójcze.

WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartosc energetyczna: 93 kJ / 22 kcal
Tłuszcz: 0,10 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0 g
Weglowodany: 5,10 g
w tym cukry: 2,90 g
Białko: 0,50 g
Sól: 1 g

INFORMACJA ALERGENNA
Produkt zawiera gorczycę

ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, po otwarciu przechowywać w temp. +4C

BIO
masa netto

masa netto

670 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-08-30

pojemność

cena za kilogram

20,13 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901641002222

5901641002222

prix: 13,49 zł

13.49 PLN 2027-08-30 NewCondition

ogórki* (51%), woda, ocet*, cebula*, cukier trzcinowy*, sól, papryka*, marchew*, chrzan*, koper*, czosnek*, przyprawy* (w tym gorczyca) (*certykowany składnik ekologiczny)


SKŁADNIKI
Ogórki (51%)*, ocet *, cebula*, cukier trzcinowy*, sól*, papryka*, marchew*, chrzan*, koper*, czosnek*, przyprawy* (w tym gorczyca) (*certykowany składnik ekologiczny)

OPIS
Ekologiczne ogóki konserwowe KARTUSKIE przygotowywane są według tradycyjnej receptury, przy użyciu jedynie najwyższej jakości składników. Kruche, o delikatnym aromacie i wykwintnym smaku, znakomicie nadają się jako dodatek do sałatek, kanapek, koreczków i zimnych przystawek. Aby polepszyc i urozmaicic smak naszych ogórków dodajemy również do nich pokrojone paski czerwonej papryki. Papryka poza walorami smakowymi, zawiera również substancje wywierające korzystny wpływ na nasze zdrowie. Zawarty w papryce enzym ostrości posiada właściwości bakteriobójcze.

WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartosc energetyczna: 93 kJ / 22 kcal
Tłuszcz: 0,10 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0 g
Weglowodany: 5,10 g
w tym cukry: 2,90 g
Białko: 0,50 g
Sól: 1 g

INFORMACJA ALERGENNA
Produkt zawiera gorczycę

ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, po otwarciu przechowywać w temp. +4C


Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
    Ogórki konserwowe 670 g
    17,58zł/kg

    prix: 11,78 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2028-03-30
    Krokus Krokus Kapusta postna Krokus Krokus Kapusta postna
    z grzybami 670 g
    32,82zł/kg

    prix: 21,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-06-30
    Hektor Hektor Papryka konserwowa Hektor Hektor Papryka konserwowa
    670 g
    12,90zł/kg

    prix: 8,64 zł

    PLN
    1
    8
    date d'expiration
    2027-10-30
    Provitus concombres marinés Provitus concombres marinés
    latosie 640 g
    16,41zł/kg

    prix: 10,50 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2028-06-30
    Provitus Conserves de chili chaud Provitus Conserves de chili chaud
    décapées 640 g
    16,42zł/kg

    prix: 10,51 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2028-08-31
    Bio Food concombres marinés bio Bio Food concombres marinés bio
    760 g
    23,53zł/kg

    prix: 17,88 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2028-09-19
    Hektor hector processesed Hektor hector processesed
    concombres en conserve 900 g
    11,10zł/kg

    prix: 9,99 zł

    PLN
    1
    15
    date d'expiration
    2027-10-30
    Provitus concombres processesed Provitus concombres processesed
    cachoubes 640 g
    17,17zł/kg

    prix: 10,99 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2028-06-30
    Runoland mariné bio cabage Runoland mariné bio cabage
    680 g
    14,38zł/kg

    prix: 9,78 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2028-05-01
    Runoland confiture écologique Runoland confiture écologique
    BIO
    confiture écologique avec des fraises avec addition de jus de pomme confiture écologique avec des fraises avec addition de jus de pomme
    avec des fraises avec addition de jus de pomme 200 g
    56,60zł/kg

    prix: 11,32 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2027-10-30
    Runoland RUNOLAND forêt Runoland RUNOLAND forêt
    addition de jus de pomme écologique confiture de petits fruits avec 200 g
    69,10zł/kg

    prix: 13,82 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2027-10-30
    Runoland Cèpes séchés bio Runoland Cèpes séchés bio
    20 g
    499,50zł/kg

    prix: 9,99 zł

    PLN
    1
    1
    Runoland Runoland bolets marinés Runoland Runoland bolets marinés
    BIO 300 g
    106,63zł/kg

    prix: 31,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2028-01-30
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5