Radix
masa netto

masa netto

1 kg

data przydatności

date d'expiration:

2027-01-16

pojemność

cena za kilogram

10,99 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907569001415

5907569001415

prix: 10,99 zł

10.99 PLN 2027-01-16 NewCondition
Bio Planet Épeautre bio farine Bio Planet Épeautre bio farine
type 700 1 kg

prix: 14,41 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-06-18
Melvit Melvit farine Melvit Melvit farine
d'épeautre 1 kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-04-17
Radix Radix-Bis orthographié type Radix Radix-Bis orthographié type
de farine 700 1 kg

prix: 10,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-04-25
Gdańskie Młyny farine à gâteau Gdańskie Młyny farine à gâteau
1 kg

prix: 3,70 zł

PLN
1
20
date d'expiration 2027-04-30
Gdańskie Młyny farine de luxe Gdańskie Młyny farine de luxe
1 kg

prix: 3,70 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2027-04-30
Gdańskie Młyny farine Gdansk Gdańskie Młyny farine Gdansk
1 kg

prix: 3,70 zł

PLN
1
28
date d'expiration 2027-02-28
Kupiec farine de pommes de terre Kupiec farine de pommes de terre
date d'expiration 2029-10-30
Radix agar-bis radix Radix agar-bis radix
50 g
251,20zł/kg

prix: 12,56 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-07-01
Radix semences Radix-Bis chia Radix semences Radix-Bis chia
150 g
46,60zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-09-30
Radix Radix-Bis Cukier trzcinowy Radix Radix-Bis Cukier trzcinowy
Demerara 500 g
14,48zł/kg

prix: 7,24 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-08-26
Radix Radix Bis Kasza kukurydziana Radix Radix Bis Kasza kukurydziana
450 g
9,47zł/kg

prix: 4,26 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-01-17
Radix Radix-Bis Semoule épeautre Radix Radix-Bis Semoule épeautre
500 g
12,00zł/kg

prix: 6 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-04-25
Radix Radix-Bis gruau d'avoine Radix Radix-Bis gruau d'avoine
400 g
9,40zł/kg

prix: 3,76 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-06-30
Radix Radix-Bis Maka kukurydziana Radix Radix-Bis Maka kukurydziana
450 g
11,78zł/kg

prix: 5,30 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-02-12
Radix Radix-Bis maka owsiana Radix Radix-Bis maka owsiana
400 g
13,53zł/kg

prix: 5,41 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-03-22
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5