semences Radix-Bis chia

Radix
53semences Radix-Bis chia
semences Radix-Bis chiasemences Radix-Bis chia
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-09-30

pojemność

cena za kilogram

46,60 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907569003846

5907569003846

prix: 6,99 zł

6.99 PLN 2027-09-30 NewCondition
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Melvit Melvit Chia nasiona Melvit Melvit Chia nasiona
    szałwii 150 g
    53,27zł/kg

    prix: 7,99 zł

    PLN
    1
    10
    date d'expiration
    2028-04-25
    Bio Planet graines de citrouille, Bio Planet graines de citrouille,
    écologique vert foncé , le produit de l'agriculture 150 g
    63,80zł/kg

    prix: 9,57 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-06-30
    Bio Planet tomates séchées BIO Bio Planet tomates séchées BIO
    150 g - BIO PLANET 150 g
    70,07zł/kg

    prix: 10,51 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration
    2026-12-31
    Bio Planet amarante élargi BIO Bio Planet amarante élargi BIO
    150 g - BIO PLANET 150 g
    64,93zł/kg

    prix: 9,74 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2026-11-30
    Bio Planet graines de citrouille Bio Planet graines de citrouille
    Planet Organic BIO dark 150 g
    66,60zł/kg

    prix: 9,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2026-12-20
    Bio Planet Planète chanvre Bio Planet Planète chanvre
    biologique poudre de protéine BIO 150 g
    68,07zł/kg

    prix: 10,21 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-12-31
    Florpak FLORPAK Pestka coquille de Florpak FLORPAK Pestka coquille de
    citrouille 150 g
    54,27zł/kg

    prix: 8,14 zł

    PLN
    1
    8
    date d'expiration 2027-09-30
    Florpak Écalées FLORPAK de Florpak Écalées FLORPAK de
    tournesol 150 g
    26,60zł/kg

    prix: 3,99 zł

    PLN
    1
    10
    date d'expiration 2027-01-31
    Radix agar-bis radix Radix agar-bis radix
    50 g
    251,20zł/kg

    prix: 12,56 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2028-07-01
    Radix Radix-Bis Cukier trzcinowy Radix Radix-Bis Cukier trzcinowy
    Demerara 500 g
    14,48zł/kg

    prix: 7,24 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2027-08-26
    Radix Radix Bis Kasza kukurydziana Radix Radix Bis Kasza kukurydziana
    450 g
    9,47zł/kg

    prix: 4,26 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2027-01-17
    Radix Radix-Bis Semoule épeautre Radix Radix-Bis Semoule épeautre
    500 g
    12,00zł/kg

    prix: 6 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-04-25
    Radix Radix-Bis gruau d'avoine Radix Radix-Bis gruau d'avoine
    400 g
    9,40zł/kg

    prix: 3,76 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2027-06-30
    Radix Radix-Bis Maka kukurydziana Radix Radix-Bis Maka kukurydziana
    450 g
    11,78zł/kg

    prix: 5,30 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2027-02-12
    Radix Radix-Bis Mąka orkisz typ Radix Radix-Bis Mąka orkisz typ
    2000 1 kg

    prix: 10,99 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2027-01-16
    Radix Radix-Bis orthographié type Radix Radix-Bis orthographié type
    de farine 700 1 kg

    prix: 10,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-04-25
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5