Melvit Chia - nasiona szałwii hiszpańskiej stosowane są jako dodatek do owsianki, sałatek, musli, koktajli, ugotowanych kasz, ziemniaków, jako posypka do warzyw. Zmielone nasiona chia można łączyć z mąką do wypieku ciast, naleśników, puddingów, zup czy wypieku chleba.
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-04-25

pojemność

cena za kilogram

53,27 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906827015737

5906827015737

prix: 7,99 zł

7.99 PLN 2028-04-25 NewCondition
100% nasiona czarnej chia (szałwia hiszpańska)
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna 1861 kJ / 451 kcal
Tłuszcz 31 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 3,8 g
Węglowodany 5 g
w tym cukry 0,8 g
Błonnik 34 g
Białko 21 g
Sól 0,02 g

Informacja dla alergików: produkt może zawierać orzechy, sezam, gluten.
Conseil pour les personnes allergiques:
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Orzechy : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Chia - nasiona szałwii hiszpańskiej stosowane są jako dodatek do owsianki, sałatek, musli, koktajli, ugotowanych kasz, ziemniaków, jako posypka do warzyw. Zmielone nasiona chia można łączyć z mąką do wypieku ciast, naleśników, puddingów, zup czy wypieku chleba.
marque:Melvit
Nom du produit réglementé par la loi:Chia - nasiona szałwii hiszpańskiej
Conservation:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Préparation et utilisation:Dzienne spożycie nie może przekroczyć 15 g produktu.
Type d'emballage:Zgrzewane
Adresse du producteur:Melvit S.A.
ul. Grójecka 194/91
02-390 Warszawa
Zakład produkcyjny:
ul. Nowowiejska 35
Kruki
07-415 Olszewo - Borki
Adresse de retour:Melvit S.A.
ul. Grójecka 194/91
02-390 Warszawa
tel. /+48 29/ 760 98 50
fax /+48 29/ 760 98 41
Radix semences Radix-Bis chia Radix semences Radix-Bis chia
150 g
46,60zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-09-30
Bio Planet graines de citrouille, Bio Planet graines de citrouille,
écologique vert foncé , le produit de l'agriculture 150 g
63,80zł/kg

prix: 9,57 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-06-30
Bio Planet tomates séchées BIO Bio Planet tomates séchées BIO
150 g - BIO PLANET 150 g
70,07zł/kg

prix: 10,51 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2026-12-31
Bio Planet amarante élargi BIO Bio Planet amarante élargi BIO
150 g - BIO PLANET 150 g
64,93zł/kg

prix: 9,74 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2026-11-30
Bio Planet graines de citrouille Bio Planet graines de citrouille
Planet Organic BIO dark 150 g
66,60zł/kg

prix: 9,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2026-12-20
Bio Planet Planète chanvre Bio Planet Planète chanvre
biologique poudre de protéine BIO 150 g
68,07zł/kg

prix: 10,21 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-12-31
Florpak FLORPAK Pestka coquille de Florpak FLORPAK Pestka coquille de
citrouille 150 g
54,27zł/kg

prix: 8,14 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2027-09-30
Florpak Écalées FLORPAK de Florpak Écalées FLORPAK de
tournesol 150 g
26,60zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2027-01-31
Melvit Farine de pommes de terre Melvit Farine de pommes de terre
Melvit 0,5 kg 500 g
9,98zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
14
date d'expiration 2031-07-05
Melvit Haricots Melvit Giants Melvit Haricots Melvit Giants
400 g
16,05zł/kg

prix: 6,42 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-04-07
Melvit pois cassés , la moitié Melvit pois cassés , la moitié
400 g
8,38zł/kg

prix: 3,35 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-03-03
Melvit Semoule extra fine Melvit Semoule extra fine
400 g
9,35zł/kg

prix: 3,74 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2027-04-27
Melvit gruau de sarrasin 4x100g Melvit gruau de sarrasin 4x100g
blanc 400 g
14,98zł/kg

prix: 5,99 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-07-11
Melvit 4x100g gruau de sarrasin Melvit 4x100g gruau de sarrasin
torréfié 400 g
13,33zł/kg

prix: 5,33 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2028-02-17
Melvit farine de riz sans gluten Melvit farine de riz sans gluten
1 kg
11,00zł/kg

prix: 11 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-02-15
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5