masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

date d'expiration:

2029-02-03

pojemność

cena za kilogram

13,04 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5908310962818

5908310962818

prix: 3,26 zł

3.26 PLN 2029-02-03 NewCondition

mąka pszenna, jaja, kurkuma


Wartości odżywcze w 100 g suchego produktu
Wartość odżywcza w 100g
Wartość energetyczna 1525 kJ / 359 kcal
Tłuszcz 1,6 g
W tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,4 g
Węglowodany 74 g
W tym cukry 0,2 g
Błonnik 2,3 g
Białko 11 g
Sól 0,03 g

Czaniecki makaron swojski Czaniecki makaron swojski
250 g
22,76zł/kg

prix: 5,69 zł

PLN
1
37
date d'expiration 2031-04-30
Lubella Nouilles aux oeufs Brothy Lubella Nouilles aux oeufs Brothy
Krajaneczka 250 g
13,76zł/kg

prix: 3,44 zł

PLN
1
18
date d'expiration 2027-10-21
Lubella Tranches d'oeufs de site Lubella Tranches d'oeufs de site
Web 250 g
17,04zł/kg

prix: 4,26 zł

PLN
1
14
date d'expiration 2029-06-30
Lubella Perles de pâtes maison Lubella Perles de pâtes maison
d'œufs 250 g
17,04zł/kg

prix: 4,26 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2029-07-30
Lubella Nouilles site d'œufs Lubella Nouilles site d'œufs
étoiles 250 g
17,00zł/kg

prix: 4,25 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2029-06-30
Lubella Riz et nouilles aux oeufs Lubella Riz et nouilles aux oeufs
domestiques 250 g
16,76zł/kg

prix: 4,19 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2029-06-30
Goliard déployé des pâtes de Goliard déployé des pâtes de
blé dur nouilles de blé casserole 250 g
17,40zł/kg

prix: 4,35 zł

PLN
1
19
date d'expiration 2028-04-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5