Tranches d'oeufs de site Web

Lubella
55
5Tranches d'oeufs de site Web
55
bardzo smacznaTranches d'oeufs de site Web
57Tranches d'oeufs de site Web
Lubella Jajeczna to tradycja i doświadczenie, dzięki którym nasz makaron jest jeszcze bardziej sprężysty i nie skleja się dlatego Lubella jest idealna do każdej zupy A do tego ten naturalny kolor i wyjątkowy smak! Zanim Lubella Jajeczna trafi na twój głęboki talerz, czeka ją całkiem spora droga. A więc startujemy! Zaczynamy od dokładnej selekcji... zbóż! Mielimy tylko ziarno wysokiej jakości. Tak powstaje mąka, która trafia do makaronu Lubella. I nadszedł czas na jaja! Teraz Lubella jeszcze bardziej jajeczna. Najwyższa pora dokładnie wyrobić i uformować ciasto makaronowe. Lubella Jajeczna jest już gotowa!
Tranches d'oeufs de site WebTranches d'oeufs de site Web
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

date d'expiration:

2029-06-30

pojemność

cena za kilogram

17,04 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900049011126

5900049011126

prix: 4,26 zł

4.26 PLN 2029-06-30 NewCondition
mąka makaronowa pszenna, masa jajowa pasteryzowana 9,9%
Wartości odżywcze (%)w 100 g ugotowanego produktu
Wartość energetyczna 689 kJ / 163 kcal
Tłuszcz 1,2 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,4 g
Węglowodany 31 g
- w tym cukry 0,9 g
Błonnik 1,9 g
Białko 6,0 g
Sól 0,02 g
Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.

Jaja : Zawiera
Pszenica : Zawiera
Lubella Jajeczna to tradycja i doświadczenie, dzięki którym nasz makaron jest jeszcze bardziej sprężysty i nie skleja się dlatego Lubella jest idealna do każdej zupy A do tego ten naturalny kolor i wyjątkowy smak! Zanim Lubella Jajeczna trafi na twój głęboki talerz, czeka ją całkiem spora droga. A więc startujemy! Zaczynamy od dokładnej selekcji... zbóż! Mielimy tylko ziarno wysokiej jakości. Tak powstaje mąka, która trafia do makaronu Lubella. I nadszedł czas na jaja! Teraz Lubella jeszcze bardziej jajeczna. Najwyższa pora dokładnie wyrobić i uformować ciasto makaronowe. Lubella Jajeczna jest już gotowa!
Caractéristiques:ulepszona receptura, czas gotowania: 5 min
marque:Lubella
À propos de la marque:Lubella Tradycja od 1881
Nom du produit réglementé par la loi:Makaron jajeczny. Krajanka.
Conservation:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Recettes:
Type d'emballage:Torba
Adresse du producteur:Lubella Sp. z o.o. Sp. k. ul. Wrotkowska 1 20-469 Lublin
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 7 ocen.

  • Chojnacki , 2019-05-11 16:53:185
  • Dorota , 2016-04-06 07:30:02bardzo smaczna



Czaniecki makaron swojski Czaniecki makaron swojski
250 g
22,76zł/kg

prix: 5,69 zł

PLN
1
37
date d'expiration 2031-04-30
Lubella Nouilles aux oeufs Brothy Lubella Nouilles aux oeufs Brothy
Krajaneczka 250 g
13,76zł/kg

prix: 3,44 zł

PLN
1
18
date d'expiration 2027-10-21
Lubella Perles de pâtes maison Lubella Perles de pâtes maison
d'œufs 250 g
17,04zł/kg

prix: 4,26 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2029-07-30
Lubella Nouilles site d'œufs Lubella Nouilles site d'œufs
étoiles 250 g
17,00zł/kg

prix: 4,25 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2029-06-30
Lubella Riz et nouilles aux oeufs Lubella Riz et nouilles aux oeufs
domestiques 250 g
16,76zł/kg

prix: 4,19 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2029-06-30
Goliard déployé des pâtes de Goliard déployé des pâtes de
blé dur nouilles de blé casserole 250 g
17,40zł/kg

prix: 4,35 zł

PLN
1
19
date d'expiration 2028-04-30
Goliard 12 nouilles aux oeufs avec Goliard 12 nouilles aux oeufs avec
des oeufs de caille tranches 250 g
22,32zł/kg

prix: 5,58 zł

PLN
1
7
date d'expiration 2028-04-30
Lubella Pâtes Arcs 51 ( farfalle Lubella Pâtes Arcs 51 ( farfalle
) 400 g
14,63zł/kg

prix: 5,85 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2029-09-30
Lubella Plumes de pâtes 17 ( Lubella Plumes de pâtes 17 (
Penne Rigate ) 400 g
14,10zł/kg

prix: 5,64 zł

PLN
1
23
date d'expiration 2029-12-30
Lubella Coquilles Marine 32 ( Lubella Coquilles Marine 32 (
Gnocchi ) 400 g
14,10zł/kg

prix: 5,64 zł

PLN
1
23
date d'expiration 2029-12-30
Lubella tout pâtes de grains Lubella tout pâtes de grains
entiers de céréales spirale ( eliche ) 400 g
16,05zł/kg

prix: 6,42 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2029-08-30
Lubella pâtes de grains entiers Lubella pâtes de grains entiers
plume de grains entiers ( penne ) 400 g
16,03zł/kg

prix: 6,41 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2029-06-30
Lubella pâtes de grains entiers Lubella pâtes de grains entiers
spaghetti de grains entiers 400 g
16,03zł/kg

prix: 6,41 zł

PLN
1
7
date d'expiration 2029-08-31
Lubella Rubans prises de pâtes n Lubella Rubans prises de pâtes n
° 50 400 g
16,23zł/kg

prix: 6,49 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2029-09-30
Lubella tout pâtes de grains Lubella tout pâtes de grains
rubans tagliatelles entiers de céréales à grains avec 5 fentes 400 g
16,03zł/kg

prix: 6,41 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2029-07-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5