Pol-Mak
51
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

date d'expiration:

2029-01-21

pojemność

cena za kilogram

13,04 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5908310963235

5908310963235

prix: 3,26 zł

3.26 PLN 2029-01-21 NewCondition
Mąka pszenna makaronowa, woda, jaja (2,3%), przyprawa-kurkuma.
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Czaniecki makaron swojski Czaniecki makaron swojski
    250 g
    22,76zł/kg

    prix: 5,69 zł

    PLN
    1
    37
    date d'expiration 2031-04-30
    Lubella Nouilles aux oeufs Brothy Lubella Nouilles aux oeufs Brothy
    Krajaneczka 250 g
    13,76zł/kg

    prix: 3,44 zł

    PLN
    1
    18
    date d'expiration 2027-10-21
    Lubella Tranches d'oeufs de site Lubella Tranches d'oeufs de site
    Web 250 g
    17,04zł/kg

    prix: 4,26 zł

    PLN
    1
    14
    date d'expiration 2029-06-30
    Lubella Perles de pâtes maison Lubella Perles de pâtes maison
    d'œufs 250 g
    17,04zł/kg

    prix: 4,26 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2029-07-30
    Lubella Nouilles site d'œufs Lubella Nouilles site d'œufs
    étoiles 250 g
    17,00zł/kg

    prix: 4,25 zł

    PLN
    1
    8
    date d'expiration 2029-06-30
    Lubella Riz et nouilles aux oeufs Lubella Riz et nouilles aux oeufs
    domestiques 250 g
    16,76zł/kg

    prix: 4,19 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2029-06-30
    Goliard déployé des pâtes de Goliard déployé des pâtes de
    blé dur nouilles de blé casserole 250 g
    17,40zł/kg

    prix: 4,35 zł

    PLN
    1
    19
    date d'expiration 2028-04-30
    Pol-Mak Polmak Makaron krajanka Pol-Mak Polmak Makaron krajanka
    nierówno 250 g
    24,64zł/kg

    prix: 6,16 zł

    PLN
    1
    7
    date d'expiration 2029-08-17
    Pol-Mak Polmak Makaron Fusilli Pol-Mak Polmak Makaron Fusilli
    250 g
    28,92zł/kg

    prix: 7,23 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2028-03-25
    Pol-Mak Pol-Mak Makaron Rosołowy Pol-Mak Pol-Mak Makaron Rosołowy
    Kluski 250 g
    13,04zł/kg

    prix: 3,26 zł

    PLN
    1
    17
    date d'expiration
    2029-04-09
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5