Petit Beurre biscuits Krakuski 220 g

Krakuski
55
Ok.Petit Beurre biscuits Krakuski 220 g
55
łagodne , kruchePetit Beurre biscuits Krakuski 220 g
55
smacznePetit Beurre biscuits Krakuski 220 g
413Petit Beurre biscuits Krakuski 220 g
Petit Beurre biscuits Krakuski 220 gPetit Beurre biscuits Krakuski 220 g
masa netto

masa netto

220 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-03-22

pojemność

cena za kilogram

20,86 zł / kg

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901414202415

5901414202415

prix: 4,59 zł

acheter 21 szt. pour 4.52 zł/szt
4.59 PLN 2027-03-22 NewCondition
mąka PSZENNA, cukier, olej palmowy, syrop cukru inwertowanego, substancje spulchniające: węglany amonu i węglany sodu, serwatka w proszku (MLEKO), sól, emulgator: lecytyny, kwas: kwas cytrynowy, aromat
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu: na 100 g
Wartość energetyczna1855 kJ / 440 kcal
Tłuszcz13 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone6,2 g
Węglowodany71 g
w tym cukry19 g
Białko8,9 g
Sól1,1 g

Migdały : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Orzechy laskowe : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Pszenica : Zawiera
Krakuski
À propos de la marque:Krakuski Mistrzowska Tradycja Gwarancja jakości Krakuski Bez dodatku barwników, substancji konserwujących* *zgodnie z wytycznymi prawa żywnościowego
Nom du produit réglementé par la loi:Herbatniki.
Conservation:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od źródła ciepła.
Recettes:
Type d'emballage:Folia kurczliwa
Adresse du producteur:Bahlsen Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k., ul. Piłsudskiego 1, 32-050 Skawina, Polska
Adresse de retour:Bahlsen Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k., ul. Piłsudskiego 1, 32-050 Skawina, Polska
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 13 ocen.

  • Marek , 2025-08-29 14:55:24Ok.
  • stella , 2024-09-10 15:00:47łagodne , kruche
  • Anna , 2018-03-14 18:15:18smaczne



Bahlsen frapper l'auvent chocolat Bahlsen frapper l'auvent chocolat
220 g
25,82zł/kg

prix: 5,68 zł

PLN
1
27
date d'expiration 2027-03-16
Bahlsen frapper l' arachide auvent Bahlsen frapper l' arachide auvent
date d'expiration 2027-07-01
Bahlsen frapper l'auvent avec le Bahlsen frapper l'auvent avec le
goût de la noix de coco 220 g
27,23zł/kg

prix: 5,99 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2027-06-19
Andante Andante Biszkopty Typu Andante Andante Biszkopty Typu
Ladyfingers 220 g
35,41zł/kg

prix: 7,79 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2026-12-24
Milka biscuits au chocolat et noix Milka biscuits au chocolat et noix
135 g
44,37zł/kg

prix: 5,99 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-04-28
Milka biscuits au chocolat Milka biscuits au chocolat
135 g
42,96zł/kg

prix: 5,80 zł

PLN
1
29
date d'expiration 2027-03-27
San Łakotki dessert gâteau de San Łakotki dessert gâteau de
sucre 168 g
33,21zł/kg

prix: 5,58 zł

PLN
1
19
date d'expiration 2027-05-23
Krakuski bâtons avec de la gelée Krakuski bâtons avec de la gelée
de cerise et de chocolat 144 g
58,68zł/kg

prix: 8,45 zł

PLN
1
22
date d'expiration 2027-04-03
Krakuski bâtons avec de la gelée Krakuski bâtons avec de la gelée
d'orange et de chocolat 144 g
58,13zł/kg

prix: 8,37 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-01-27
Krakuski bâtons avec la gelée de Krakuski bâtons avec la gelée de
framboise et chocolat 144 g
52,78zł/kg

prix: 7,60 zł

PLN
1
36
date d'expiration 2027-04-19
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5