Persil Żel do prania białych tkanin Persil Deep Clean Universal - Doświadcz mocy głębokiej czystości prania i higienicznej świeżości pralki. Dzięki Technologii Deep Clean płyn wnika głęboko we włókna, rozpuszczając uporczywe plamy i usuwając je. Płyn do prania Persil jak również trafia głęboko również do elementów pralki, aby zwalczyć nieprzyjemne zapachy, pozostawiając ją czystą i higienicznie świeżą.
pojemność netto

pojemność netto

2.475 litra

pojemność

cena za litr

19,14 zł / l

kraj

Pays d'origine

Austria

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

9000101598872

9000101598872

prix: 47,37 zł

47.37 PLN NewCondition
15-30 % anionowe środki powierzchniowo czynne, 5-15 % niejonowe środki powierzchniowo czynne, <5 % mydło, enzymy, kompozycja zapachowa (Terpineol, Limonene, Turpentine, Pinene, Citrus Aurantium Peel Oil, Pogostemon Cablin Oil), środek konserwujący: Benzisothiazolinone, rozjaśniacz optyczny
Żel do prania białych tkanin Persil Deep Clean Universal - Doświadcz mocy głębokiej czystości prania i higienicznej świeżości pralki. Dzięki Technologii Deep Clean płyn wnika głęboko we włókna, rozpuszczając uporczywe plamy i usuwając je. Płyn do prania Persil jak również trafia głęboko również do elementów pralki, aby zwalczyć nieprzyjemne zapachy, pozostawiając ją czystą i higienicznie świeżą.
Avertissement de sécurité:Płynny środek do prania białych tkanin we wszystkich typach pralek i ręcznie. Uwaga. Działa drażniąco na oczy. Zawiera 1,2-benzoizothiazol-3(2H)-on. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Stosować ochronę oczu. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.
marque:Persil
Conservation:Data produkcji podana na opakowaniu.
Préparation et utilisation:Nieodpowiedni do prania wełny, jedwabiu i innych delikatnych tkanin.
Type d'emballage:Dzbanek
Pays d'origine:Austria
Adresse du producteur:(AT) Henkel Central Eastern Europe Operations GmbH, 1030 Wien, Erdbergstrasse 29 Austria (H.H.) Henkel Ag & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191 Düsseldorf, Germany
Adresse de retour:
Persil Persil XL Color Gel Płynny Persil Persil XL Color Gel Płynny
środek 2.475 litra
19,14zł/l

prix: 47,36 zł

PLN
1
1
Persil Persil XL Expert Freshness Persil Persil XL Expert Freshness
Proszek 2.475 kg
19,10zł/kg

prix: 47,28 zł

PLN
1
4
Calgon Calgon mesure de protection Calgon Calgon mesure de protection
pour le lavage 500g 500 g
28,48zł/kg

prix: 14,24 zł

PLN
1
5
Sodasan Couleur du détergent Sodasan Couleur du détergent
liquide de lavage universel 1.5 litra
25,48zł/l

prix: 38,22 zł

PLN
1
2
Sodasan lavage liquide couleur Sodasan lavage liquide couleur
sensible 1.5 litra
25,71zł/l

prix: 38,56 zł

PLN
1
2
Sodasan Tache de savon bio Sodasan Tache de savon bio
Wirek Petit bain à remous Wirek Petit bain à remous
sans lanoline liquide de lavage de tissu noir 30 % 1 l

prix: 7,99 zł

PLN
1
11
Wirek Petit bain à remous Wirek Petit bain à remous
30 % sans lanoline liquide de lavage des tissus délicats 1 l

prix: 8,28 zł

PLN
1
8
Persil Persil Proszek do prania Persil Persil Proszek do prania
tkanin 1.1 kg
24,74zł/kg

prix: 27,21 zł

PLN
1
3
Persil Persil Color Proszek Persil Persil Color Proszek
do prania 1.1 kg
24,74zł/kg

prix: 27,21 zł

PLN
1
2
Persil Persil XL Color Proszek Persil Persil XL Color Proszek
do prania 2.75 kg
17,23zł/kg

prix: 47,37 zł

PLN
1
2
Persil Persil XL Proszek do prania Persil Persil XL Proszek do prania
tkanin 2.75 kg
17,23zł/kg

prix: 47,37 zł

PLN
1
2
Persil Persil Power Caps Color Persil Persil Power Caps Color
490 g
95,08zł/kg

prix: 46,59 zł

PLN
1
1
Persil Persil XL Power Caps Persil Persil XL Power Caps
Universal 490 g
95,08zł/kg

prix: 46,59 zł

PLN
1
9
Persil Persil Color Gel Płynny Persil Persil Color Gel Płynny
do środek 1.485 litra
23,75zł/l

prix: 35,27 zł

PLN
1
2
Persil Persil Active Gel Płynny Persil Persil Active Gel Płynny
środek 1.485 litra
23,75zł/l

prix: 35,27 zł

PLN
1
3
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5