Lubella
42
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

date d'expiration:

2029-11-30

pojemność

cena za kilogram

16,13 zł / kg

ocena

ranking

4.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900049818893

5900049818893

prix: 6,45 zł

6.45 PLN 2029-11-30 NewCondition
mąka makaronowa pszenna
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g suchego produktu
energia1487 kJ / 351 kcal
tłuszcz1,4 g
w tym kwasy nasycone0,4 g
węglowodany70 g
w tym cukry4,2 g
błonnik3,0 g
białko13 g
sól0,03 g

Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
Polski Producent
marque:Lubella
À propos de la marque:Lubella Tradycja od 1881 Najlepsze ze zboża Współpracujemy z polskimi rolnikami. Posiadamy 6 etapów kontroli, od ziarenka do paczki. Mielimy zboże we własnym młynie. Łączymy pasję z doświadczeniem.
Nom du produit réglementé par la loi:Makaron gniazda wstęgi.
Conservation:Przechowuj w suchym i chłodnym miejscu.
Recettes:Przepis dla Ciebie! Wstęgi z klopsikami z indyka i sosem pomidorowym Składniki: makaron Lubella Gniazda wstęgi 200 g mięso mielone z indyka 200 g cebula świeża bazylia Szklanka passaty + zioła prowansalskie +sól i pieprz Dodatkowo: mała bułka namoczona w mleku, 1 jajko, 1 łyżka przyprawy do mięsa mielonego, 4 łyżki oleju, koperek, sól, pieprz Ilość porcji: 2 Czas przygotowania: 30 min Przygotowanie: Makaron to podstawa! Makaron ugotuj zgodnie z instrukcją na opakowaniu. Przygotuj dodatki! Mięso dokładnie wymieszaj z jajkiem, namoczoną w mleku bułką oraz przyprawą do mięsa. Uformuj małe kulki i podsmaż na oleju ze wszystkich stron. Na osobnej patelni zeszklij pokrojoną w kostkę cebulę, następnie dodaj passatę pomidorową. Całość gotuj przez kilka minut. Sos dopraw koperkiem, solą i pieprzem. Połącz i ciesz się smakiem! Ugotowany makaron podaj z sosem i klopsikami, udekoruj bazylią. Smacznego!
Type d'emballage:Torebka
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 2 ocen.




    Lubella Pâtes Arcs 51 ( farfalle Lubella Pâtes Arcs 51 ( farfalle
    ) 400 g
    14,63zł/kg

    prix: 5,85 zł

    PLN
    1
    15
    date d'expiration 2029-09-30
    Lubella Plumes de pâtes 17 ( Lubella Plumes de pâtes 17 (
    Penne Rigate ) 400 g
    14,10zł/kg

    prix: 5,64 zł

    PLN
    1
    23
    date d'expiration 2029-12-30
    Lubella Coquilles Marine 32 ( Lubella Coquilles Marine 32 (
    Gnocchi ) 400 g
    14,10zł/kg

    prix: 5,64 zł

    PLN
    1
    23
    date d'expiration 2029-12-30
    Lubella tout pâtes de grains Lubella tout pâtes de grains
    entiers de céréales spirale ( eliche ) 400 g
    16,05zł/kg

    prix: 6,42 zł

    PLN
    1
    15
    date d'expiration 2029-08-30
    Lubella pâtes de grains entiers Lubella pâtes de grains entiers
    plume de grains entiers ( penne ) 400 g
    16,03zł/kg

    prix: 6,41 zł

    PLN
    1
    11
    date d'expiration 2029-06-30
    Lubella pâtes de grains entiers Lubella pâtes de grains entiers
    spaghetti de grains entiers 400 g
    16,03zł/kg

    prix: 6,41 zł

    PLN
    1
    7
    date d'expiration 2029-08-31
    Lubella Rubans prises de pâtes n Lubella Rubans prises de pâtes n
    ° 50 400 g
    16,23zł/kg

    prix: 6,49 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration
    2029-09-30
    Lubella tout pâtes de grains Lubella tout pâtes de grains
    rubans tagliatelles entiers de céréales à grains avec 5 fentes 400 g
    16,03zł/kg

    prix: 6,41 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2029-07-30
    Lubella Nouilles aux oeufs Brothy Lubella Nouilles aux oeufs Brothy
    Krajaneczka 250 g
    13,76zł/kg

    prix: 3,44 zł

    PLN
    1
    18
    date d'expiration 2027-10-21
    Lubella Tranches d'oeufs de site Lubella Tranches d'oeufs de site
    Web 250 g
    17,04zł/kg

    prix: 4,26 zł

    PLN
    1
    14
    date d'expiration 2029-06-30
    Lubella Perles de pâtes maison Lubella Perles de pâtes maison
    d'œufs 250 g
    17,04zł/kg

    prix: 4,26 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2029-07-30
    Lubella Nouilles site d'œufs Lubella Nouilles site d'œufs
    étoiles 250 g
    17,00zł/kg

    prix: 4,25 zł

    PLN
    1
    8
    date d'expiration 2029-06-30
    Lubella Riz et nouilles aux oeufs Lubella Riz et nouilles aux oeufs
    domestiques 250 g
    16,76zł/kg

    prix: 4,19 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2029-06-30
    Lubella Lubella 4-Jajeczna Makaron Lubella Lubella 4-Jajeczna Makaron
    Nitki 200 g
    15,90zł/kg

    prix: 3,18 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2029-07-30
    Lubella Lubella Makaron Świderki Lubella Lubella Makaron Świderki
    4-jajeczny 250 g
    15,96zł/kg

    prix: 3,99 zł

    PLN
    1
    17
    date d'expiration 2029-07-30
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5