Czaniecki
52
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

date d'expiration:

2031-05-30

pojemność

cena za kilogram

20,60 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Produkt UE

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901841000394

5901841000394

prix: 10,30 zł

acheter 6 szt. pour 10.15 zł/szt
10.30 PLN 2031-05-30 NewCondition
kasza pszenna makaronowa, semolina (kaszka z pszenicy durum), jaja 5 sztuk na kilogram mąki (21,3 %), woda, przyprawa kurkuma
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza: na 100 g
Wartość energetyczna1569 kJ / 371 kcal
Tłuszcz3,7 g
w tym - Kwasy tłuszczowe nasycone1 g
Węglowodany70 g
w tym - Cukry2,9 g
Błonnik2,6 g
Białko13 g
Sól0,06 g
(Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.)

Jaja : Zawiera
Pszenica : Zawiera
czas gotowania 6 minut
marque:Czaniecki
À propos de la marque:Oryginalny Czaniecki Tradycja, jakość, doświadczenie
Nom du produit réglementé par la loi:Makaron 5 jajeczny popularny z dodatkiem przyprawy kurkumy.
Conservation:Przechowywać w suchym, chłodnym i nienasłonecznionym miejscu.
Type d'emballage:Torebka
Pays d'origine:Produkt UE
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Czaniecki Czaniecki Makaron 5 Czaniecki Czaniecki Makaron 5
    jajeczny 500 g
    20,72zł/kg

    prix: 10,36 zł

    PLN
    1
    16
    date d'expiration
    2031-06-30
    Czaniecki Czaniecki Makaron 5 Czaniecki Czaniecki Makaron 5
    jajeczny 500 g
    20,86zł/kg

    prix: 10,43 zł

    PLN
    1
    14
    date d'expiration
    2031-04-30
    Czaniecki Czaniecki Makaron 5 Czaniecki Czaniecki Makaron 5
    jajeczny nitka 500 g
    20,68zł/kg

    prix: 10,34 zł

    PLN
    1
    19
    date d'expiration
    2031-07-30
    Czaniecki Czaniecki Makaron 5 Czaniecki Czaniecki Makaron 5
    jajeczny 500 g
    20,96zł/kg

    prix: 10,48 zł

    PLN
    1
    15
    date d'expiration 2031-06-30
    Melissa primo nouilles entrain de Melissa primo nouilles entrain de
    lasagne 500 g
    15,52zł/kg

    prix: 7,76 zł

    PLN
    1
    7
    date d'expiration
    2028-01-22
    Melissa Spaghetti primo gusto n ° Melissa Spaghetti primo gusto n °
    6 500 g
    10,80zł/kg

    prix: 5,40 zł

    PLN
    1
    20
    date d'expiration 2029-04-03
    Alce Nero Complet pâtes fusilli Alce Nero Complet pâtes fusilli
    semoule bio 500 g
    18,78zł/kg

    prix: 9,39 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2029-03-17
    Alce Nero complet spaghetti Alce Nero complet spaghetti
    épeautre 500 g
    30,34zł/kg

    prix: 15,17 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2029-04-28
    Czaniecki Czaniecki Makaron 5 Czaniecki Czaniecki Makaron 5
    jajeczny 250 g
    21,16zł/kg

    prix: 5,29 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2031-02-28
    Czaniecki Czaniecki Makaron 5 Czaniecki Czaniecki Makaron 5
    jajeczny 250 g
    21,44zł/kg

    prix: 5,36 zł

    PLN
    1
    15
    date d'expiration
    2030-12-30
    Czaniecki Czaniecki Makaron Czaniecki Czaniecki Makaron
    niteczka 250 g
    21,04zł/kg

    prix: 5,26 zł

    PLN
    1
    7
    date d'expiration 2031-02-20
    Czaniecki Czaniecki Makaron 5 Czaniecki Czaniecki Makaron 5
    jajeczny 250 g
    21,04zł/kg

    prix: 5,26 zł

    PLN
    1
    8
    date d'expiration 2031-06-30
    Czaniecki Czaniecki Makaron Czaniecki Czaniecki Makaron
    tasiemka 250 g
    22,28zł/kg

    prix: 5,57 zł

    PLN
    1
    12
    date d'expiration 2030-11-11
    Czaniecki Czaniecki Makaron 5 Czaniecki Czaniecki Makaron 5
    jajeczny 250 g
    21,04zł/kg

    prix: 5,26 zł

    PLN
    1
    13
    date d'expiration 2031-01-31
    Czaniecki Czaniecki Makaron 5 Czaniecki Czaniecki Makaron 5
    jajeczny 250 g
    21,04zł/kg

    prix: 5,26 zł

    PLN
    1
    10
    date d'expiration
    2031-01-30
    Czaniecki Czaniecki Makaron 5 Czaniecki Czaniecki Makaron 5
    jajeczny nitka 250 g
    21,04zł/kg

    prix: 5,26 zł

    PLN
    1
    7
    date d'expiration 2031-06-30
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5