primo nouilles entrain de lasagne

Melissa
primo nouilles entrain de lasagneprimo nouilles entrain de lasagne
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-01-22

pojemność

cena za kilogram

15,52 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Włochy

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5201193118908

5201193118908

prix: 7,76 zł

7.76 PLN 2028-01-22 NewCondition
semolina z pszenicy durum, woda
Wartości odżywcze (%)Informacja o wartości odżywczej w 100 g
Wartość energetyczna1525 kJ / 360 kcal
Tluszcz1,5 g
w tym: Kwasy tłuszczowe nasycone0,3 g
Weglowodany73 g
w tym: Cukry3,2 g
Białko12,0 g
Sól0,01 g

Jaja : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
bez gotowania wstępnego
marque:Melissa Primo Gusto
Nom du produit réglementé par la loi:Makaron ze 100 % semoliny pszenicy durum.
Conservation:Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
Recettes:Sposób Przyrządzania: Lazania Primo Gusto płaty makaronu nie wymagają wstępnego gotowania. Należy je układać w 3-4 warstwach w żaroodpornym naczyniu posmarowanym tłuszczem, przekładając ulubionym nadzieniem. Należy użyć rzadszego sosu by lepiej się wchłonął. Ostatnia warstwa powinna być pokryta sosem beszamelowym i odrobiną masła, które zapobiegnie wysuszeniu potrawy. Zapiekać przez około 35-40 minut w rozgrzanym piekarniku w 200℃.
Type d'emballage:Pudełko
Pays d'origine:Włochy
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Melissa Spaghetti primo gusto n ° Melissa Spaghetti primo gusto n °
6 500 g
10,80zł/kg

prix: 5,40 zł

PLN
1
20
date d'expiration 2029-04-03
Alce Nero Complet pâtes fusilli Alce Nero Complet pâtes fusilli
semoule bio 500 g
18,78zł/kg

prix: 9,39 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2029-03-17
Alce Nero complet spaghetti Alce Nero complet spaghetti
épeautre 500 g
30,34zł/kg

prix: 15,17 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2029-04-28
Alce Nero bio penne complet Alce Nero bio penne complet
épeautre 500 g
31,02zł/kg

prix: 15,51 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2029-04-09
Alce Nero Épeautre bio penne Alce Nero Épeautre bio penne
500 g
32,26zł/kg

prix: 16,13 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-08-22
Alce Nero Tri spirale pâtes Alce Nero Tri spirale pâtes
fusilli 500 g
23,64zł/kg

prix: 11,82 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2029-04-11
Alce Nero Bio épeautre spaghetti Alce Nero Bio épeautre spaghetti
500 g
31,98zł/kg

prix: 15,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-12-16
Alce Nero Ensemble penne de blé Alce Nero Ensemble penne de blé
biologique 500 g
18,72zł/kg

prix: 9,36 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2029-03-17
Melissa Melissa Primo Gusto Melissa Melissa Primo Gusto
Tortellini 250 g
38,48zł/kg

prix: 9,62 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2027-04-25
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5