Melvit
52
Czy wiesz że: ryż parboiled uzyskiwany jest z ryżu brązowego, który przed suszeniem poddawany jest procesowi namaczania w wodzie i działania wysokiej temperatury.
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-04-26

pojemność

cena za kilogram

14,98 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906827008104

5906827008104

prix: 5,99 zł

acheter 6 szt. pour 5.90 zł/szt
5.99 PLN 2028-04-26 NewCondition
100% ryż parboiled
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna 1498 kJ / 353 kcal
Tłuszcz 0,1 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,05 g
Węglowodany 80 g
w tym cukry 0,6 g
Błonnik 2,0 g
Białko 7,0 g
Sól 0,01 g

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Czy wiesz że: ryż parboiled uzyskiwany jest z ryżu brązowego, który przed suszeniem poddawany jest procesowi namaczania w wodzie i działania wysokiej temperatury.
Caractéristiques:gotowy w 15-18 min., produkt oznakowany braillem
marque:Melvit
Nom du produit réglementé par la loi:Ryż paraboiled
Conservation:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Préparation et utilisation:Sposób przygotowania:
1. Zagotować 1 litr wody, lekko posolić. Do gotującej się wody włożyć 1 saszetkę ryżu Parboiled Melvit.
2. Gotować pod przykryciem na wolnym ogniu ok. 15-18 minut. Wyjąć saszetkę, odsączyć i podać.
Recettes:Risotto grzybowe
Składniki: 2 saszetki ryżu parboiled Melvit, 2 filety z piersi kurczaka, 10 dużych pieczarek, 20 dag suszonych grzybów, 20 dag gęstej śmietany, 10 dag tartego parmezanu, 2 cebule, 2 łyżki oliwy z oliwek, 1 papryka czerwona, 1 papryka zielona, 1 żółtko, sól, pieprz, majeranek. Opis przygotowania: Filet z piersi kurczaka opłukać i wymoczyć przez 1 godzinę. Oddzielnie namoczyć suszone grzyby. Cebulę pokroić w talarki i zeszklić na oliwie z oliwek, dodać grzyby. Pierś pokroić w kostkę, włożyć do garnka, dodać cebulę. Następnie wlać 1/2 szklanki wody i dusić do miękkości, w trakcie duszenia dodać pokrojone drobno pieczarki. Ugotowany ryż włożyć do miski, dodać mięso z pieczarkami, cebulkę z grzybami, przyprawy i wymieszać. Potrawę wyłożyć do naczynia żaroodpornego, zalać śmietaną połączoną z żółtkiem. Na wierzchu posypać tartym serem, a także pokrojoną w plasterki papryką. Wstawić do nagrzanego piekarnika i piec w temperaturze 180°C ok. 30 minut. Smacznego!
Type d'emballage:Karton
Adresse du producteur:MELVIT S.A.
ul. Grójecka 194/91
02-390 Warszawa
Zakład produkcyjny:
ul. Nowowiejska 35
Kruki
07-415 Olszewo-Borki
Adresse de retour:MELVIT S.A.
ul. Grójecka 194/91
02-390 Warszawa
tel./+48 29/ 760 98 51
fax/+48 29/ 760 98 41
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Kupiec riz étuvé 4 sacs Kupiec riz étuvé 4 sacs
    400 g
    17,03zł/kg

    prix: 6,81 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2028-06-30
    Kupiec riz blanc à grain long 4 Kupiec riz blanc à grain long 4
    sacs de 100g 400 g
    12,00zł/kg

    prix: 4,80 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2027-08-30
    Cenos à grains longs 4x100g de Cenos à grains longs 4x100g de
    riz blanc 400. g
    9,98zł/kg

    prix: 3,99 zł

    PLN
    1
    12
    date d'expiration 2027-09-30
    Kupiec riz au jasmin Kupiec riz au jasmin
    400 g
    19,70zł/kg

    prix: 7,88 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2028-06-30
    Cenos riz brun naturel - longue Cenos riz brun naturel - longue
    4x100g 400. g
    11,65zł/kg

    prix: 4,66 zł

    PLN
    1
    8
    date d'expiration 2027-08-30
    Sonko sachets riz au jasmin 4 x Sonko sachets riz au jasmin 4 x
    100g 400 g
    19,98zł/kg

    prix: 7,99 zł

    PLN
    1
    8
    date d'expiration 2028-02-11
    Melvit Melvit ryż basmati 4x100 Melvit Melvit ryż basmati 4x100
    400 g
    19,65zł/kg

    prix: 7,86 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration
    2028-07-21
    Melvit Melvit ryż biały 4x100 Melvit Melvit ryż biały 4x100
    400 g
    14,50zł/kg

    prix: 5,80 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2028-04-20
    Melvit Melvit Trendy Lunch Melvit Melvit Trendy Lunch
    Mieszanka 320 g
    24,97zł/kg

    prix: 7,99 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2027-12-10
    Melvit Farine de pommes de terre Melvit Farine de pommes de terre
    Melvit 0,5 kg 500 g
    9,98zł/kg

    prix: 4,99 zł

    PLN
    1
    14
    date d'expiration 2031-07-05
    Melvit Haricots Melvit Giants Melvit Haricots Melvit Giants
    400 g
    16,05zł/kg

    prix: 6,42 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2028-04-07
    Melvit pois cassés , la moitié Melvit pois cassés , la moitié
    400 g
    8,38zł/kg

    prix: 3,35 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2028-03-03
    Melvit Semoule extra fine Melvit Semoule extra fine
    400 g
    9,35zł/kg

    prix: 3,74 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2027-04-27
    Melvit gruau de sarrasin 4x100g Melvit gruau de sarrasin 4x100g
    blanc 400 g
    14,98zł/kg

    prix: 5,99 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2027-07-11
    Melvit 4x100g gruau de sarrasin Melvit 4x100g gruau de sarrasin
    torréfié 400 g
    13,33zł/kg

    prix: 5,33 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2028-02-17
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5