Octim
pojemność netto

pojemność netto

5 litrów

pojemność

cena za litr

8,10 zł / l

prix: 40,50 zł

40.50 PLN NewCondition
Octim vinaigre de pomme de pommes Octim vinaigre de pomme de pommes
polonaises sans conservateurs 10 % d'acidité 5 litrów
9,42zł/l

prix: 47,10 zł

PLN
1
30
date d'expiration 2028-07-02
Octim Octim vinaigre d'alcool Octim Octim vinaigre d'alcool
10% d'acidité 5 litrów
5,22zł/l

prix: 26,10 zł

PLN
1
12
Jamar Jamar Ocet jabłkowy 6% Jamar Jamar Ocet jabłkowy 6%
5 litrów
11,15zł/l

prix: 55,73 zł

PLN
1
5
date d'expiration
2028-02-29
Octim vinaigre d'alcool Octim vinaigre d'alcool
500 ml
11,98zł/l

prix: 5,99 zł

PLN
1
14
Octim Vinaigre d'alcool 10 % Octim Vinaigre d'alcool 10 %
Acidité 500 ml
8,30zł/l

prix: 4,15 zł

PLN
1
21
Bio Food vinaigre de pomme bio Bio Food vinaigre de pomme bio
700 ml
21,41zł/l

prix: 14,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-02-19
Bio Food vinaigre de pomme BIO 250 Bio Food vinaigre de pomme BIO 250
ml - BIO ALIMENTAIRE 250 ml
41,64zł/l

prix: 10,41 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-04-28
Alce Nero vinaigre balsamique de Alce Nero vinaigre balsamique de
Modène bio 250 ml
69,56zł/l

prix: 17,39 zł

PLN
1
1
Octim moutarde française Octim moutarde française
190 g
23,16zł/kg

prix: 4,40 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2027-08-27
PRIX RÉDUIT -25%
Octim moutarde au raifort Octim moutarde au raifort
190 g
15,26zł/kg

prix: 2,90 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2026-12-17
Octim moutarde Sarepska Octim moutarde Sarepska
190 g
19,79zł/kg

prix: 3,76 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2027-09-08
Octim Octim Ekologiczny Ocet Octim Octim Ekologiczny Ocet
cydrowy 300 ml
29,97zł/l

prix: 8,99 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2027-12-09
Octim Octim Ekologiczny Ocet Octim Octim Ekologiczny Ocet
jabłkowy 6% 300 ml
29,97zł/l

prix: 8,99 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2028-06-22
Octim Octim 410ml de vinaigre de Octim Octim 410ml de vinaigre de
pomme 6% 410 ml
22,93zł/l

prix: 9,40 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2028-05-15
Octim Octim Musztarda kempingowa Octim Octim Musztarda kempingowa
190 g
20,37zł/kg

prix: 3,87 zł

PLN
1
20
date d'expiration 2027-07-17
Octim Octim Moutarde aromatisée Octim Octim Moutarde aromatisée
au paprika fumé et romarin 190 g
23,16zł/kg

prix: 4,40 zł

PLN
1
26
date d'expiration 2027-05-15
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5