Octim

Wśród wszystkich musztard, musztarda ostra wyróżnia się ostrym smakiem oraz unikalną gruboziarnistą strukturą, dzięki dodatkowi gorczycy czarnej. Daniom nada ostrości i wyrazu. Wyborny dodatek do pieczeni, wędlin oraz jako baza do sosów zimnych i gorących.

masa netto

masa netto

190 g

data przydatności

date d'expiration:

2026-12-01

pojemność

cena za kilogram

17,79 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901605004170

5901605004170

prix: 3,38 zł

3.38 PLN 2026-12-01 NewCondition

Wśród wszystkich musztard, musztarda ostra wyróżnia się ostrym smakiem oraz unikalną gruboziarnistą strukturą, dzięki dodatkowi gorczycy czarnej. Daniom nada ostrości i wyrazu. Wyborny dodatek do pieczeni, wędlin oraz jako baza do sosów zimnych i gorących.


Octim moutarde française Octim moutarde française
190 g
23,16zł/kg

prix: 4,40 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2027-08-27
PRIX RÉDUIT -25%
Octim moutarde au raifort Octim moutarde au raifort
190 g
15,26zł/kg

prix: 2,90 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2026-12-17
Octim moutarde Sarepska Octim moutarde Sarepska
190 g
19,79zł/kg

prix: 3,76 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2027-09-08
Octim Octim Musztarda kempingowa Octim Octim Musztarda kempingowa
190 g
20,37zł/kg

prix: 3,87 zł

PLN
1
20
date d'expiration 2027-07-17
Octim Octim Moutarde aromatisée Octim Octim Moutarde aromatisée
au paprika fumé et romarin 190 g
23,16zł/kg

prix: 4,40 zł

PLN
1
26
date d'expiration 2027-05-15
Octim Octim Musztarda miodowa Octim Octim Musztarda miodowa
date d'expiration
2027-05-15
Octim Octim Musztarda stołowa Octim Octim Musztarda stołowa
190 g
20,32zł/kg

prix: 3,86 zł

PLN
1
7
date d'expiration 2027-03-13
PRIX RÉDUIT -25%
Octim Octim Musztarda Octim Octim Musztarda
z pomarańczą 190 g
20,53zł/kg

prix: 3,90 zł

PLN
1
5
date d'expiration
2026-11-18
Octim vinaigre d'alcool Octim vinaigre d'alcool
500 ml
11,98zł/l

prix: 5,99 zł

PLN
1
14
Octim vinaigre de pomme de pommes Octim vinaigre de pomme de pommes
polonaises sans conservateurs 10 % d'acidité 5 litrów
9,42zł/l

prix: 47,10 zł

PLN
1
30
date d'expiration 2028-07-02
Octim Vinaigre d'alcool 10 % Octim Vinaigre d'alcool 10 %
Acidité 500 ml
8,30zł/l

prix: 4,15 zł

PLN
1
21
Octim Octim Ekologiczny Ocet Octim Octim Ekologiczny Ocet
cydrowy 300 ml
29,97zł/l

prix: 8,99 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2027-12-09
Octim Octim Ekologiczny Ocet Octim Octim Ekologiczny Ocet
jabłkowy 6% 300 ml
29,97zł/l

prix: 8,99 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2028-06-22
Octim Octim 410ml de vinaigre de Octim Octim 410ml de vinaigre de
pomme 6% 410 ml
22,93zł/l

prix: 9,40 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2028-05-15
Octim Octim vinaigre d'alcool Octim Octim vinaigre d'alcool
10% d'acidité 750 ml
8,51zł/l

prix: 6,38 zł

PLN
1
23
date d'expiration
2028-06-17
Octim vinaigre Octim avec du vin Octim vinaigre Octim avec du vin
blanc Olsztynka 250 ml
38,12zł/l

prix: 9,53 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-12-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5