Nivea NIVEA Soft Lekki Krem Intensywnie Nawilżający ma niezwykle lekką konsystencję, dzięki czemu błyskawicznie się wchłania, pozostawiając wyjątkowe uczucie gładkości, miękkości i odżywienia. W jego składzie znajdziesz 100% naturalny olejek jojoba, który intensywnie nawilża skórę, a także witaminę E, która chroni jej naturalną strukturę. Idealnie nadaje się do codziennej pielęgnacji - jest odpowiedni do wszystkich rodzajów skóry. Ma delikatny, przyjemny zapach i sprawia, że twarz zyskuje zdrowy, zadbany wygląd, a skóra jest odpowiednio nawilżona i chroniona. Krem ma nietłustą formułę z odświeżającym zapachem na każdy dzień. Formuła kremu chroni skórę przed przesuszeniem. Poczuj nawilżenie aż do 72 godzin. Stosuj codziennie na twarz, ciało i dłonie. Tolerancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie. Wyjątkowa pielęgnacja od NIVEA oparta na ponad 100 latach doświadczenia w pielęgnacji skóry. Zaufaj najwyższej jakości kosmetyków marki NIVEA i ciesz się długotrwale nawilżoną i odżywioną skórą!
pojemność netto

pojemność netto

300 ml

pojemność

cena za litr

73,00 zł / l

kraj

Pays d'origine

Hiszpania

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4005900009319

4005900009319

prix: 21,90 zł

21.90 PLN NewCondition
Aqua, Glycerin, Myristyl Alcohol, Alcohol Denat., Myristyl Myristate, Cetearyl Glucoside, Coco-Caprylate/Caprate, Glyceryl Stearate, Palmitic Acid, Stearic Acid, Hydrogenated Coco-Glycerides, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Vegetable Oil, Cetyl Ricinoleate, Triisostearin, Sorbitan Stearate, Hydroxypropyl Starch Phosphate, Sodium Hydroxide, Cetearyl Alcohol, Gellan Gum, Xanthan Gum, Myristic Acid, Arachidic Acid, Oleic Acid, Lauric Acid, Disodium Cetearyl Sulfosuccinate, Phenoxyethanol, Linalool, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citrus Aurantium Peel Oil, Limonene, Terpineol, Lavandula Oil/Extract, Linalyl Acetate, Parfum
NIVEA Soft Lekki Krem Intensywnie Nawilżający ma niezwykle lekką konsystencję, dzięki czemu błyskawicznie się wchłania, pozostawiając wyjątkowe uczucie gładkości, miękkości i odżywienia. W jego składzie znajdziesz 100% naturalny olejek jojoba, który intensywnie nawilża skórę, a także witaminę E, która chroni jej naturalną strukturę. Idealnie nadaje się do codziennej pielęgnacji - jest odpowiedni do wszystkich rodzajów skóry. Ma delikatny, przyjemny zapach i sprawia, że twarz zyskuje zdrowy, zadbany wygląd, a skóra jest odpowiednio nawilżona i chroniona. Krem ma nietłustą formułę z odświeżającym zapachem na każdy dzień. Formuła kremu chroni skórę przed przesuszeniem. Poczuj nawilżenie aż do 72 godzin. Stosuj codziennie na twarz, ciało i dłonie. Tolerancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie. Wyjątkowa pielęgnacja od NIVEA oparta na ponad 100 latach doświadczenia w pielęgnacji skóry. Zaufaj najwyższej jakości kosmetyków marki NIVEA i ciesz się długotrwale nawilżoną i odżywioną skórą!
Caractéristiques:Wysoce skuteczny, intensywnie nawilżający krem do twarzy, ciała i dłoni Lekka nietłusta formuła z odświeżającym zapachem Pozostawia skórę miękką i odżywioną Idealny do codziennej pielęgnacji Tolerancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie Chroni skórę przed przesuszeniem Formuła z naturalnym olejkiem jojoba i witaminą E
Avertissement de sécurité:Stosując do pielęgnacji twarzy unikaj okolic oczu. Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C.
marque:NIVEA
Autres informations:Product ID: 89063
Préparation et utilisation:Stosuj codziennie na twarz, ciało i dłonie.
Type d'emballage:Butelka plastikowa
Pays d'origine:Hiszpania
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Ziaja Ziaja GdanSkin Ziaja Ziaja GdanSkin
rozświetlający 300 ml
50,73zł/l

prix: 15,22 zł

PLN
1
8
date d'expiration
2029-02-28
Ziaja Ziaja Marshmallow Ziaja Ziaja Marshmallow
karmelizowany 300 ml
89,00zł/l

prix: 26,70 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-02-28
Ziaja Ziaja Czekoladowy miszmasz Ziaja Ziaja Czekoladowy miszmasz
300 ml
79,63zł/l

prix: 23,89 zł

PLN
1
12
date d'expiration
2027-12-31
Ziaja Ziaja Baltic Home Spa Ziaja Ziaja Baltic Home Spa
cukrowo-solny 300 ml
81,17zł/l

prix: 24,35 zł

PLN
1
9
date d'expiration
2028-04-30
Ziaja Ziaja Gdynia aquaport skóry Ziaja Ziaja Gdynia aquaport skóry
300 ml
101,60zł/l

prix: 30,48 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2028-06-30
Ziaja crème naturelle teint Ziaja crème naturelle teint
olivâtre sèche, normale 50 ml
162,80zł/l

prix: 8,14 zł

PLN
1
6
date d'expiration
2028-08-30
Nivea Nivea Baby Mleczko Nivea Nivea Baby Mleczko
nawilżające 500 ml
51,56zł/l

prix: 25,78 zł

PLN
1
2
Nivea Nivea SUN Protect & Moisture Nivea Nivea SUN Protect & Moisture
Balsam 200 ml
261,30zł/l

prix: 52,26 zł

PLN
1
4
Nivea Nivea SUN Protect & Moisture Nivea Nivea SUN Protect & Moisture
Balsam 200 ml
293,95zł/l

prix: 58,79 zł

PLN
1
1
Nivea Nivea SUN Karotenowy olejek Nivea Nivea SUN Karotenowy olejek
200 ml
147,40zł/l

prix: 29,48 zł

PLN
1
1
Nivea Nivea MEN Sensitive Nivea Nivea MEN Sensitive
Łagodzący 100 ml
304,90zł/l

prix: 30,49 zł

PLN
1
2
Nivea Nivea Luminous630? Skin Glow Nivea Nivea Luminous630? Skin Glow
Glow- 100 ml
339,90zł/l

prix: 33,99 zł

PLN
1
1
Nivea NIVEA WOMEN Black&White Nivea NIVEA WOMEN Black&White
Invisible 50 ml
226,40zł/l

prix: 11,32 zł

PLN
1
1
Nivea Nivea Invisible Clear Nivea Nivea Invisible Clear
50 ml
243,40zł/l

prix: 12,17 zł

PLN
1
3
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5