Nimm2
55
Ok.Smaczne
55
Smaczne
53
Ze względu na technologię produkcji proporcje poszczególnych kształtów i smaków mogą ulegać zmianie. Proporcje smaków w opakowaniu widoczne w okienku.
masa netto

masa netto

90 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-03-30

pojemność

cena za kilogram

55,44 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4014400922950

4014400922950

prix: 4,99 zł

4.99 PLN 2027-03-30 NewCondition
syrop glukozowy, cukier, żelatyna, sok winogronowy (5 %) z zagęszczonego soku z winogron, kwasy (kwas cytrynowy, kwas mlekowy), aromaty, koncentraty (czarna marchew, spirulina), niacyna, witamina E, kwas pantotenowy, witamina B6, wyciągi (papryka, kurkuma), biotyna, witamina B₁₂, substancja glazurująca: wosk carnauba
Wartości odżywcze (%)Na 100 g
Wartość energetyczna1415 kJ
Wartość energetyczna333 kcal
Tłuszcz0,1 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany76,1 g
w tym cukry52,4 g
Białko5,8 g
Sól0,10 g
Zawartość witamin na 100 g
Niacyna15,6 mg
Witamina E10,3 mg
Kwas pantotenowy7,4 mg
Witamina B₆1,5 mg
Biotyna50 μg
Witamina B₁₂2,2 μg

Mleko : Może zawierać
Ze względu na technologię produkcji proporcje poszczególnych kształtów i smaków mogą ulegać zmianie. Proporcje smaków w opakowaniu widoczne w okienku.
Caractéristiques:zawiera sok owocowy
marque:nimm2
À propos de la marque:Gwarancja: Storck oznacza jakość. Gwarantujemy tę jakość dzięki zastosowaniu składników najwyższego gatunku oraz stałej kontroli. Gdyby pomimo to mieli Państwo zastrzeżenia co do jakości produktu, prosimy o przesłanie go wraz z opakowaniem na adres dystrybutora. Państwa uwagi są dla nas bardzo cenne.
Nom du produit réglementé par la loi:Żelki owocowe wzbogacone witaminami.
Conservation:Chronić przed ciepłem i wilgocią!
Type d'emballage:Torba
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.

  • Marek , 2025-08-21 20:06:25Ok.Smaczne
  • Sebastian , 2025-08-21 10:34:30Smaczne



Nimm2 Rire jelly beans enrichis en Nimm2 Rire jelly beans enrichis en
vitamines Sokkia 90 g
55,44zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
17
date d'expiration 2027-06-30
Nimm2 Rire enrichi avec des Nimm2 Rire enrichi avec des
vitamines , des gelées de fruits 100 g
49,90zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
14
date d'expiration 2027-03-30
Nimm2 Rire fèves à la gelée Nimm2 Rire fèves à la gelée
aigre enrichis de vitamines 100 g
49,90zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2027-04-30
Bio Planet ours gommeux sans Bio Planet ours gommeux sans
gélatine bio 100 g
119,90zł/kg

prix: 11,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2028-02-29
Biominki Biominki gelée de fruits Biominki Biominki gelée de fruits
BIO
Biominki gelée de fruits sans gélatine BIO Biominki gelée de fruits sans gélatine BIO
sans gélatine BIO 100 g
123,70zł/kg

prix: 12,37 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-11-08
Haribo Haribo Berry Dream Żelki Haribo Haribo Berry Dream Żelki
owocowe 85 g
54,12zł/kg

prix: 4,60 zł

PLN
1
14
date d'expiration
2027-09-30
Haribo Haribo Happy-Cola Żelki Haribo Haribo Happy-Cola Żelki
o smaku 85 g
57,41zł/kg

prix: 4,88 zł

PLN
1
19
date d'expiration 2027-11-30
Haribo Haribo Tropifrutti Żelki Haribo Haribo Tropifrutti Żelki
owocowe 85 g
54,12zł/kg

prix: 4,60 zł

PLN
1
17
date d'expiration
2027-08-30
Nimm2 bourré de bonbons orange et Nimm2 bourré de bonbons orange et
de citron enrichis de vitamines 90 g
55,44zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-06-30
Nimm2 nimm2 Śmiejżelki Happies Nimm2 nimm2 Śmiejżelki Happies
kwaśne 130 g
38,38zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
17
date d'expiration
2027-01-30
Nimm2 nimm2 Śmiejżelki Happies Nimm2 nimm2 Śmiejżelki Happies
Żelki 130 g
38,38zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2027-03-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5