Nimm2 Ze względu na technologię produkcji proporcje poszczególnych smaków mogą ulegać zmianie. Proporcje smaków w opakowaniu widoczne w okienku.
masa netto

masa netto

130 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-03-30

pojemność

cena za kilogram

38,38 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4014400925760

4014400925760

prix: 4,99 zł

4.99 PLN 2027-03-30 NewCondition
Nimm2 nimm2 Śmiejżelki Happies Nimm2 nimm2 Śmiejżelki Happies
Żelki 130 g
39,54zł/kg

prix: 5,14 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2027-05-31
syrop glukozowy, cukier, żelatyna, sok winogronowy (5 %) z zagęszczonego soku z winogron, kwasy (kwas cytrynowy, kwas mlekowy), aromaty, koncentraty (czarna marchew, spirulina), niacyna, witamina E, kwas pantotenowy, wyciąg z kurkumy, witamina B₆, biotyna, witamina B₁₂, substancja glazurująca: wosk carnauba
Wartości odżywcze (%)Na 100 g
Wartość energetyczna1411 kJ / 332 kcal
Tłuszcz<0,1 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany75,7 g
w tym cukry52,4 g
Białko6,1 g
Sól0,10 g
Zawartość witamin na 100 g
Niacyna15,6 mg
Witamina E10,3 mg
Kwas pantotenowy7,4 mg
Witamina B₆1,5 mg
Biotyna50 µg
Witamina B₁₂2,2 µg

Mleko : Może zawierać
Ze względu na technologię produkcji proporcje poszczególnych smaków mogą ulegać zmianie. Proporcje smaków w opakowaniu widoczne w okienku.
Caractéristiques:zawiera sok owocowy
marque:nimm2
À propos de la marque:Gwarancja: Storck oznacza jakość. Gwarantujemy tę jakość dzięki zastosowaniu składników najwyższego gatunku oraz stałej kontroli. Gdyby pomimo to mieli Państwo zastrzeżenia co do jakości produktu, prosimy o przesłanie go wraz z opakowaniem na adres dystrybutora. Państwa uwagi są dla nas bardzo cenne.
Nom du produit réglementé par la loi:Żelki owocowe wzbogacone witaminami.
Conservation:Chronić przed ciepłem i wilgocią!
Type d'emballage:Torba
Adresse du producteur:AUGUST STORCK KG Waldstr. 27 13403 Berlin Niemcy
Adresse de retour:
Nimm2 nimm2 Śmiejżelki Happies Nimm2 nimm2 Śmiejżelki Happies
kwaśne 130 g
38,38zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
17
date d'expiration
2027-01-30
Nimm2 Rire enrichi avec des Nimm2 Rire enrichi avec des
vitamines , des gelées de fruits 100 g
49,90zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
14
date d'expiration 2027-03-30
Nimm2 Rire fèves à la gelée Nimm2 Rire fèves à la gelée
aigre enrichis de vitamines 100 g
49,90zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2027-04-30
Nimm2 Rire jelly beans enrichis en Nimm2 Rire jelly beans enrichis en
vitamines Sokkia 90 g
55,44zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
17
date d'expiration 2027-06-30
Bio Planet ours gommeux sans Bio Planet ours gommeux sans
gélatine bio 100 g
119,90zł/kg

prix: 11,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2028-02-29
Biominki Biominki gelée de fruits Biominki Biominki gelée de fruits
BIO
Biominki gelée de fruits sans gélatine BIO Biominki gelée de fruits sans gélatine BIO
sans gélatine BIO 100 g
123,70zł/kg

prix: 12,37 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-11-08
Haribo Haribo Berry Dream Żelki Haribo Haribo Berry Dream Żelki
owocowe 85 g
54,12zł/kg

prix: 4,60 zł

PLN
1
14
date d'expiration
2027-09-30
Haribo Haribo Happy-Cola Żelki Haribo Haribo Happy-Cola Żelki
o smaku 85 g
57,41zł/kg

prix: 4,88 zł

PLN
1
19
date d'expiration 2027-11-30
Nimm2 bourré de bonbons orange et Nimm2 bourré de bonbons orange et
de citron enrichis de vitamines 90 g
55,44zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-06-30
Nimm2 Nimm2 Śmiejżelki Heroes Nimm2 Nimm2 Śmiejżelki Heroes
Żelki 90 g
55,44zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2027-03-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5