Barwa
51
Szampon octowy oczyszczający z biotyną - naturalny wyciąg z octu jabłkowego - blask i sprężystość - 0% barwników - do mycia włosów i skóry głowy - peeling skóry głowy Receptura znana od pokoleń Szampon inspirowany domowym zabiegiem płukania włosów octem jabłkowym. Receptura szamponu czerpie z dobroczynnych właściwości naturalnego wyciągu z octu jabłkowego, który skutecznie oczyszcza włosy i skórę głowy z kosmetyków do stylizacji włosów. Zwieńczeniem receptury jest obecność odżywczego kompleksu witamin oraz kondycjonującej biotyny, które widocznie poprawiają kondycję głowy i włosów, bez obciążania. Przeznaczony do włosów naturalnych i matowych. Przebadany dermatologicznie.
pojemność netto

pojemność netto

300 ml

data przydatności

date d'expiration:

2029-05-30

pojemność

cena za litr

33,30 zł / l

kraj

Pays d'origine

Produkt UE

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902305005634

5902305005634

prix: 9,99 zł

9.99 PLN 2029-05-30 NewCondition
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Cocamide DEA, PEG-75, Lanolin, Sodium Chloride, Cocamidopropylamine Oxide, Acetum, Prunus Armeniaca Fruit Extat, Prunus Persica Fruit Extract, Pyrus Malus Fruit Extract, Biotin, Panthenol, Linoleic Acid, Linolenic Acid, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Bioflavonoids, Pyridoxine HCl, Propylene Glycol, Polysorbate 20, Polysorbate 80, Citric Acid, Parfum, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone
Szampon octowy oczyszczający z biotyną - naturalny wyciąg z octu jabłkowego - blask i sprężystość - 0% barwników - do mycia włosów i skóry głowy - peeling skóry głowy Receptura znana od pokoleń Szampon inspirowany domowym zabiegiem płukania włosów octem jabłkowym. Receptura szamponu czerpie z dobroczynnych właściwości naturalnego wyciągu z octu jabłkowego, który skutecznie oczyszcza włosy i skórę głowy z kosmetyków do stylizacji włosów. Zwieńczeniem receptury jest obecność odżywczego kompleksu witamin oraz kondycjonującej biotyny, które widocznie poprawiają kondycję głowy i włosów, bez obciążania. Przeznaczony do włosów naturalnych i matowych. Przebadany dermatologicznie.
Caractéristiques:do włosów naturalnych i matowych, 0% barwników, naturalny wyciąg, kondycjonująca biotyna
marque:Barwa
Préparation et utilisation:Sposób użycia: Na zmoczone włosy nanieść szampon. Delikatnie masować do wytworzenia piany. Dokładnie spłukać. W razie potrzeby czynność powtórzyć.
Type d'emballage:Butelka plastikowa
Pays d'origine:Produkt UE
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Ziaja Ziaja Yego Żel pod prysznic Ziaja Ziaja Yego Żel pod prysznic
    dla 3w1 300 ml
    31,13zł/l

    prix: 9,34 zł

    PLN
    1
    8
    date d'expiration
    2029-01-31
    Vianek Vianek Prebiotyczny szampon Vianek Vianek Prebiotyczny szampon
    300 ml
    85,60zł/l

    prix: 25,68 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2028-06-30
    Vianek Vianek Prebiotyczny szampon Vianek Vianek Prebiotyczny szampon
    300 ml
    57,47zł/l

    prix: 17,24 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2028-04-30
    Vianek Vianek Prebiotyczna Vianek Vianek Prebiotyczna
    nawilżająca 300 ml
    85,60zł/l

    prix: 25,68 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2028-06-30
    Donegal peigne de cheveux 15,5 cm Donegal peigne de cheveux 15,5 cm
    diverses couleurs 1 szt.

    prix: 3,66 zł

    PLN
    1
    3
    Donegal peigne pour peigner les Donegal peigne pour peigner les
    cheveux 8,8 cm 1 szt.

    prix: 3,50 zł

    PLN
    1
    3
    Wella crème ton coloration Wella crème ton coloration
    éclairés permanente le sérum de ProVitamina b5 9 /0 blond 1 szt.

    prix: 17,60 zł

    PLN
    1
    2
    Bambino bambi shampooing pour les Bambino bambi shampooing pour les
    enfants après 11 mois 150 ml
    45,53zł/l

    prix: 6,83 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2028-03-30
    Barwa La couleur du savon commun Barwa La couleur du savon commun
    200 g
    36,15zł/kg

    prix: 7,23 zł

    PLN
    1
    12
    Barwa Le savon de couleur gris Barwa Le savon de couleur gris
    unscented hypoallergénique 100 g
    44,30zł/kg

    prix: 4,43 zł

    PLN
    1
    24
    Barwa Barwa Bebi Delikatne Barwa Barwa Bebi Delikatne
    mydełko 100 g
    49,90zł/kg

    prix: 4,99 zł

    PLN
    1
    6
    Barwa Barwa Hipoalergiczne Barwa Barwa Hipoalergiczne
    tradycyjne 100 g
    44,50zł/kg

    prix: 4,45 zł

    PLN
    1
    13
    Barwa Barwa Ziołowa Szampon Barwa Barwa Ziołowa Szampon
    ziołowy 250 ml
    29,76zł/l

    prix: 7,44 zł

    PLN
    1
    7
    date d'expiration 2029-06-30
    Barwa Barwa Ziołowa Szampon Barwa Barwa Ziołowa Szampon
    ziołowy 250 ml
    30,16zł/l

    prix: 7,54 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2029-04-30
    Barwa Barwa Ziołowa Szampon Barwa Barwa Ziołowa Szampon
    ziołowy 250 ml
    29,80zł/l

    prix: 7,45 zł

    PLN
    1
    5
    Barwa Barwa Ziołowa Szampon Barwa Barwa Ziołowa Szampon
    ziołowy 250 ml
    29,84zł/l

    prix: 7,46 zł

    PLN
    1
    5
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5