Barwa Barwa Ziołowa to linia kosmetyków oparta na dobroczynnym działaniu naturalnych składników. Szampon przeznaczony jest szczególnie do pielęgnacji włosów wypadających i osłabionych. Skutecznie oczyszcza skórę głowy. Regularnie stosowany poprawia kondycję włosów, wzmacnia je, nadaje im miękkość i ułatwia rozczesywanie. Sprawia, że stają się zdrowe i błyszczące. Zawiera: - ekstrakt ze skrzypu polnego, który regeneruje zniszczone włosy oraz zapobiega ich osłabieniu i wypadaniu - hydrolizat kreatyny, który odbudowuje ich strukturę, nadaje połysk i przywraca zdrowy wygląd Nie zawiera: - silikonów - barwników Przebadany dermatologicznie.
pojemność netto

pojemność netto

250 ml

pojemność

cena za litr

29,80 zł / l

kraj

Pays d'origine

Produkt UE

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902305007126

5902305007126

prix: 7,45 zł

7.45 PLN NewCondition
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Lauramidopropyl Betaine, Cocamide DEA, PEG-75 Lanolin, Sodium Chloride, Cocamidopropylamine Oxide, Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol, Equisetum Arvense Leaf Extract, Citric Acid, Parfum, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Hexyl Cinnamal
Barwa Ziołowa to linia kosmetyków oparta na dobroczynnym działaniu naturalnych składników. Szampon przeznaczony jest szczególnie do pielęgnacji włosów wypadających i osłabionych. Skutecznie oczyszcza skórę głowy. Regularnie stosowany poprawia kondycję włosów, wzmacnia je, nadaje im miękkość i ułatwia rozczesywanie. Sprawia, że stają się zdrowe i błyszczące. Zawiera: - ekstrakt ze skrzypu polnego, który regeneruje zniszczone włosy oraz zapobiega ich osłabieniu i wypadaniu - hydrolizat kreatyny, który odbudowuje ich strukturę, nadaje połysk i przywraca zdrowy wygląd Nie zawiera: - silikonów - barwników Przebadany dermatologicznie.
Caractéristiques:do włosów wypadających
marque:Barwa
Nom du produit réglementé par la loi:Szampon
Préparation et utilisation:Sposób użycia: Na mokre włosy nanieść szampon. Delikatnie masować do wytworzenia piany. Dokładnie spłukać. W razie potrzeby powtórzyć czynność.
Type d'emballage:Butelka plastikowa
Pays d'origine:Produkt UE
Adresse du producteur:Barwa Spółka z o.o. ul. T. Szafrana 11 30-363 Kraków
Adresse de retour:
Wella fléchir beaucoup fixateur Wella fléchir beaucoup fixateur
laque 250ml plus grand volume 250 ml
50,24zł/l

prix: 12,56 zł

PLN
1
3
Wella Wella Wellaflex Brillant Wella Wella Wellaflex Brillant
fixateur de couleur fermement Laque 250 ml 250 ml
51,96zł/l

prix: 12,99 zł

PLN
1
3
Wella Wella Wellaflex brillant et Wella Wella Wellaflex brillant et
la durabilité Max fixateur Laque 250 ml 250 ml
51,96zł/l

prix: 12,99 zł

PLN
1
3
Urtekram Urtekram Shampooing EKO Urtekram Urtekram Shampooing EKO
BIO
Urtekram Shampooing EKO Nettle Urtekram Shampooing EKO Nettle
Nettle 250 ml
139,96zł/l

prix: 34,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-07-16
Urtekram Urtekram Szampon Urtekram Urtekram Szampon
BIO
Urtekram Szampon do włosów EKO Urtekram Szampon do włosów EKO
do włosów EKO 250 ml
139,96zł/l

prix: 34,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-07-25
Urtekram Urtekram Szampon Urtekram Urtekram Szampon
BIO
Urtekram Szampon do włosów EKO Urtekram Szampon do włosów EKO
do włosów EKO 250 ml
139,96zł/l

prix: 34,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-04-01
Barwa Barwa Ziołowa Szampon Barwa Barwa Ziołowa Szampon
ziołowy 250 ml
29,76zł/l

prix: 7,44 zł

PLN
1
7
date d'expiration 2029-06-30
Barwa Barwa Ziołowa Szampon Barwa Barwa Ziołowa Szampon
ziołowy 250 ml
30,16zł/l

prix: 7,54 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2029-04-30
Barwa La couleur du savon commun Barwa La couleur du savon commun
200 g
36,15zł/kg

prix: 7,23 zł

PLN
1
12
Barwa Le savon de couleur gris Barwa Le savon de couleur gris
unscented hypoallergénique 100 g
44,30zł/kg

prix: 4,43 zł

PLN
1
24
Barwa Barwa Bebi Delikatne Barwa Barwa Bebi Delikatne
mydełko 100 g
49,90zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
6
Barwa Barwa Naturalna Szampon Barwa Barwa Naturalna Szampon
octowy 300 ml
33,30zł/l

prix: 9,99 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2029-05-30
Barwa Barwa Hipoalergiczne Barwa Barwa Hipoalergiczne
tradycyjne 100 g
44,50zł/kg

prix: 4,45 zł

PLN
1
13
Barwa Barwa Ziołowa Szampon Barwa Barwa Ziołowa Szampon
ziołowy 250 ml
29,84zł/l

prix: 7,46 zł

PLN
1
5
Barwa Barwa Ziołowa Szampon Barwa Barwa Ziołowa Szampon
ziołowy 250 ml
30,24zł/l

prix: 7,56 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2029-02-28
Barwa Barwa Ziołowa Szampon Barwa Barwa Ziołowa Szampon
ziołowy 250 ml
29,80zł/l

prix: 7,45 zł

PLN
1
8
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5