Naturavena
BIO
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-02-17

pojemność

cena za kilogram

56,70 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906750252421

5906750252421

prix: 5,67 zł

5.67 PLN 2027-02-17 NewCondition
Naturavena Naturavena Wafle Naturavena Naturavena Wafle
z kukurydziane 100 g
56,40zł/kg

prix: 5,64 zł

PLN
1
7
date d'expiration 2027-01-31
Naturavena Naturavena Wafle Naturavena Naturavena Wafle
kukurydziane 100 g
52,80zł/kg

prix: 5,28 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2027-01-18
Sonko gâteaux de riz naturelles Sonko gâteaux de riz naturelles
130 g
36,15zł/kg

prix: 4,70 zł

PLN
1
62
date d'expiration 2027-09-15
Sonko gâteaux de riz de sel de Sonko gâteaux de riz de sel de
mer 130 g
37,08zł/kg

prix: 4,82 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2027-09-25
Sonko gâteaux de riz de graines Sonko gâteaux de riz de graines
de citrouille 130 g
37,31zł/kg

prix: 4,85 zł

PLN
1
22
date d'expiration 2027-05-12
Kupiec gâteaux de riz multigrains Kupiec gâteaux de riz multigrains
20 % sans 90 g
50,89zł/kg

prix: 4,58 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2027-04-30
Kupiec gâteaux de riz Kupiec gâteaux de riz
traditionnels 90 g
51,67zł/kg

prix: 4,65 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2027-06-30
Naturavena Naturavena Sok Naturavena Naturavena Sok
z żurawiny 100% 750 ml
21,49zł/l

prix: 16,12 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-12-01
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5