Mlekovita lait entier en poudre 400 g de classe I

Mlekovita

Mleko w proszku to produkt, który często znajduje zastosowanie w polskiej kuchni. Jest sprawdzonym dodatkiem do wielu wypieków i słodkich deserów, którym dodaje smaku i wartości odżywczych oraz ułatwia ich przygotowanie. Przeznaczone jest do bezpośredniego spożycia po rozpuszczeniu, a także jako składnik koktajli, deserów i wypieków. 

Mlekovita lait entier en poudre 400 g de classe IMlekovita lait entier en poudre 400 g de classe I
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-08-10

pojemność

cena za kilogram

42,48 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900512400044

5900512400044

prix: 16,99 zł

16.99 PLN 2027-08-10 NewCondition

Wartości odżywcze (%)
Wartość odżywcza w 100 g mleka w proszku:

wartość energetyczna - 2084 kJ/498 kcal
białko - 26 g
węglowodany - 40 g
tłuszcz - 26 g


Mleko w proszku to produkt, który często znajduje zastosowanie w polskiej kuchni. Jest sprawdzonym dodatkiem do wielu wypieków i słodkich deserów, którym dodaje smaku i wartości odżywczych oraz ułatwia ich przygotowanie. Przeznaczone jest do bezpośredniego spożycia po rozpuszczeniu, a także jako składnik koktajli, deserów i wypieków. 


Łaciate lait en poudre 26 % Łaciate lait en poudre 26 %
500 g
38,22zł/kg

prix: 19,11 zł

PLN
1
16
date d'expiration 2027-02-21
Mlekovita Mlekovita lait écrémé Mlekovita Mlekovita lait écrémé
en poudre 250 g 250 g
39,96zł/kg

prix: 9,99 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2027-06-01
Gostyń SM Gostyń mleko w proszku Gostyń SM Gostyń mleko w proszku
0,1% 250 g
29,40zł/kg

prix: 7,35 zł

PLN
1
27
date d'expiration 2027-07-19
Mlekovita Mlekovita Mleko Mlekovita Mlekovita Mleko
w proszku pełne 500 g
41,60zł/kg

prix: 20,80 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-06-17
Mlekovita FAVITA type de fromage Mlekovita FAVITA type de fromage
grasses feta de bleu de lait de vache - 18 % de matières 270 g
26,63zł/kg

prix: 7,19 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2027-02-10
Mlekovita FAVITA type de fromage Mlekovita FAVITA type de fromage
grasses feta de lait de vache jaune - 12 % de matières 270 g
26,63zł/kg

prix: 7,19 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-01-18
Mlekovita Mlekovita Darek serek Mlekovita Mlekovita Darek serek
150 g
24,00zł/kg

prix: 3,60 zł

PLN
1
7
date d'expiration 2026-10-19
Mlekovita lait UHT avec le goût Mlekovita lait UHT avec le goût
de la fraise 200 ml
11,60zł/l

prix: 2,32 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2027-03-15
Mlekovita lait UHT avec la saveur Mlekovita lait UHT avec la saveur
de la vanille 200 ml
11,65zł/l

prix: 2,33 zł

PLN
1
16
date d'expiration
2027-02-03
Mlekovita lait UHT avec la saveur Mlekovita lait UHT avec la saveur
chocoloate 200 ml
11,60zł/l

prix: 2,32 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2027-02-20
Mlekovita Salade de fromage FAVITA Mlekovita Salade de fromage FAVITA
matières grasses et sel sandwich fromage à pâte molle 16 % de 270 g
26,63zł/kg

prix: 7,19 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-02-02
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5