Milka Choco Grains Biscuits avec l'avoine trempé dans le chocolat au lait avec du lait Alpine 126 g

Milka
42Milka Choco Grains Biscuits avec l'avoine trempé dans le chocolat au lait avec du lait Alpine 126 g
Milka Choco Grain to wyjątkowe połączenie płatków owsianych, mąki pszennej pełnoziarnistej i aksamitnej czekolady mlecznej z alpejskiego mleka. Ciesz ich się pysznym smakiem! Milka Choco Grain to świetny wybór dla tych, którzy szukają równowagi między słodyczą czekolady, a delikatnie wytrawnym smakiem płatków. Choco Grains to ciasteczka, które sprawdzą się zarówno jako dodatek do kawy i herbaty, jak i samodzielna, słodka przekąska. Od ponad 100 lat inspirujemy chwile prawdziwej więzi między rodzinami, przyjaciółmi i nieznajomymi! Dlatego wszystkie produkty Milka zachęcają do wspólnego cieszenia i dzielenia się nimi. Milka Choco Grain to wyjątkowe połączenie płatków owsianych, pełnoziarnistej pszennej mąki i aksamitnej mlecznej czekolady z alpejskiego mleka. Produkt zawiera alpejskie mleko i pszenicę pochodzącą z programu Harmony, który wspiera bioróżnorodność oraz lokalnych rolników. Połączenie pełnoziarnistej pszennej mąki i płatków owsianych sprawia, że Milka Choco Grain to słodka przekąska, która zadowoli także miłośników bardziej wytrawnych smaków. Opakowanie 126g - idealne do dzielenia się z bliskimi. Doskonałe zarówno do porannej kawy w domowym zaciszu, jak i jako słodka przekąska podczas aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Wypróbuj także inne ciastka Milka - od herbatników i wafli po miękkie ciasta i czekoladowe brownie. Pyszne słodkie przekąski na każdą okazję.
Milka Choco Grains Biscuits avec l'avoine trempé dans le chocolat au lait avec du lait Alpine 126 gMilka Choco Grains Biscuits avec l'avoine trempé dans le chocolat au lait avec du lait Alpine 126 g
masa netto

masa netto

126 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-03-11

pojemność

cena za kilogram

50,40 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Polska

ocena

ranking

4.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7622210403919

7622210403919

prix: 6,35 zł

6.35 PLN 2027-03-11 NewCondition
płatki OWSIANE 34 %, cukier, mąka PSZENNA pełnoziarnista 14 %, olej roślinny (palmowy), tłuszcz kakaowy, odtłuszczone MLEKO w proszku, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z MLEKA), tłuszcz MLECZNY, substancje spulchniające (węglany sodu, węglany amonu), sól, syrop cukrowy, emulgatory (lecytyny SOJOWE, E 476), pasta z ORZECHÓW LASKOWYCH, aromaty
Wartości odżywcze (%)per 100g
Wartość energetyczna2062 kJ
493 kcal
Tłuszcz24.00 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone12.00 g
Węglowodany59.00 g
Cukry ogółem30.00 g
Błonnik5.20 g
Białko7.80 g
Równoważna zawartość soli0.72 g

Zboża zawierające gluten : Zawiera
Jaja : Może zawierać
Orzechy laskowe : Zawiera
Mleko : Zawiera
Sezam : Może zawierać
Soja : Zawiera
Pszenica : Zawiera
Milka Choco Grain to wyjątkowe połączenie płatków owsianych, mąki pszennej pełnoziarnistej i aksamitnej czekolady mlecznej z alpejskiego mleka. Ciesz ich się pysznym smakiem! Milka Choco Grain to świetny wybór dla tych, którzy szukają równowagi między słodyczą czekolady, a delikatnie wytrawnym smakiem płatków. Choco Grains to ciasteczka, które sprawdzą się zarówno jako dodatek do kawy i herbaty, jak i samodzielna, słodka przekąska. Od ponad 100 lat inspirujemy chwile prawdziwej więzi między rodzinami, przyjaciółmi i nieznajomymi! Dlatego wszystkie produkty Milka zachęcają do wspólnego cieszenia i dzielenia się nimi. Milka Choco Grain to wyjątkowe połączenie płatków owsianych, pełnoziarnistej pszennej mąki i aksamitnej mlecznej czekolady z alpejskiego mleka. Produkt zawiera alpejskie mleko i pszenicę pochodzącą z programu Harmony, który wspiera bioróżnorodność oraz lokalnych rolników. Połączenie pełnoziarnistej pszennej mąki i płatków owsianych sprawia, że Milka Choco Grain to słodka przekąska, która zadowoli także miłośników bardziej wytrawnych smaków. Opakowanie 126g - idealne do dzielenia się z bliskimi. Doskonałe zarówno do porannej kawy w domowym zaciszu, jak i jako słodka przekąska podczas aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Wypróbuj także inne ciastka Milka - od herbatników i wafli po miękkie ciasta i czekoladowe brownie. Pyszne słodkie przekąski na każdą okazję.
marque:Milka
Nom du produit réglementé par la loi:Ciastka z płatkami owsianymi i mąką pszenną pełnoziarnistą, oblane czekoladą mleczną z mleka alpejskiego (25%).
Conservation:Przechowywać w suchym miejscu. Chronić przed ciepłem.
Type d'emballage:Tacka
Pays d'origine:Polska
Adresse du producteur:Mondelez Polska S.A. ul. Domaniewska 49, 02-672 Warszawa
Adresse de retour:Mondelez Polska S.A. ul. Domaniewska 49, 02-672 Warszawa 801 066 006
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 2 ocen.




    Milka biscuits au chocolat et noix Milka biscuits au chocolat et noix
    135 g
    44,37zł/kg

    prix: 5,99 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2027-04-28
    Milka biscuits au chocolat Milka biscuits au chocolat
    135 g
    42,96zł/kg

    prix: 5,80 zł

    PLN
    1
    29
    date d'expiration 2027-03-27
    San Łakotki dessert gâteau de San Łakotki dessert gâteau de
    sucre 168 g
    33,21zł/kg

    prix: 5,58 zł

    PLN
    1
    19
    date d'expiration 2027-05-23
    Cukry Nyskie Biscuits sucres Cukry Nyskie Biscuits sucres
    Nyskie lumière sans sucre . 120 g
    40,42zł/kg

    prix: 4,85 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration
    2026-12-18
    Wedel délicate framboise Wedel délicate framboise
    date d'expiration 2026-12-18
    Wedel Cerise champagne délicat Wedel Cerise champagne délicat
    date d'expiration 2027-01-07
    Milka Chocolat Fraise - Yaourt Milka Chocolat Fraise - Yaourt
    date d'expiration 2027-08-08
    Milka Yaourt au chocolat Milka Yaourt au chocolat
    date d'expiration 2027-06-10
    Milka biscuits au chocolat et Milka biscuits au chocolat et
    raisins secs 135 g
    44,37zł/kg

    prix: 5,99 zł

    PLN
    1
    10
    date d'expiration 2027-04-19
    Milka chocolat au lait avec un Milka chocolat au lait avec un
    remplissage laiteux au goût de framboise 100 g
    64,70zł/kg

    prix: 6,47 zł

    PLN
    1
    20
    date d'expiration 2027-01-19
    Milka caramel chocolat au lait Milka caramel chocolat au lait
    avec caramel nadzienim 100 g
    64,20zł/kg

    prix: 6,42 zł

    PLN
    1
    8
    date d'expiration 2027-01-27
    Milka pour vous Oreo chocolat au Milka pour vous Oreo chocolat au
    morceaux de biscuits Oreo lait avec de la crème à la vanille et écrasé 100 g
    67,80zł/kg

    prix: 6,78 zł

    PLN
    1
    13
    date d'expiration 2027-02-09
    Milka Milka Biscuit au chocolat et Milka Milka Biscuit au chocolat et
    gâteau 300 g 300 g
    63,30zł/kg

    prix: 18,99 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2027-03-23
    Milka Milka Oreo Milka Milka Oreo
    date d'expiration 2027-02-23
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5