tomates Metalli pelées hachées

Metelliana
tomates Metalli pelées hachéestomates Metalli pelées hachées
masa netto

masa netto

690 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-08-31

pojemność

cena za kilogram

11,58 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

80103011

prix: 7,99 zł

7.99 PLN 2027-08-31 NewCondition

świeże pomidory, sól 0,3%, regulator kwasowości: kwas cytrynowy. 


Podravka la mousse de tomate Podravka la mousse de tomate
500 g
8,70zł/kg

prix: 4,35 zł

PLN
1
33
date d'expiration 2029-05-05
Bio Food la mousse de tomate Bio Food la mousse de tomate
500 ml
19,98zł/l

prix: 9,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-03-14
Dawtona la mousse de tomate Dawtona la mousse de tomate
500 g
11,04zł/kg

prix: 5,52 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2028-08-28
Alce Nero SOS TOMATE Passat Alce Nero SOS TOMATE Passat
200mlx3 BIO - ALCE NERO 600 g
25,60zł/kg

prix: 15,36 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-03-31
la BIO IDEA La Bio Idea Przecier la BIO IDEA La Bio Idea Przecier
Pomidorowy 680 g
15,25zł/kg

prix: 10,37 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2029-12-31
Dawtona Dawtona Przecier Dawtona Dawtona Przecier
pomidorowy 500 g
11,28zł/kg

prix: 5,64 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2028-06-26
la BIO IDEA La Bio Idea Sos la BIO IDEA La Bio Idea Sos
pomidorowy passata 500 g
16,78zł/kg

prix: 8,39 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2027-12-11
la BIO IDEA La Bio Idea Passata la BIO IDEA La Bio Idea Passata
z bazylią BIO 680 g
19,87zł/kg

prix: 13,51 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-12-31
Metelliana Metelliana Ciecierzyca Metelliana Metelliana Ciecierzyca
w zalewie 400 g
13,80zł/kg

prix: 5,52 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2028-05-31
Metelliana Metelliana Mieszanka 4 Metelliana Metelliana Mieszanka 4
odmian 400 g
14,55zł/kg

prix: 5,82 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2028-07-31
Metelliana Metelliana Fasola Metelliana Metelliana Fasola
czerwona Kidney 400 g
14,55zł/kg

prix: 5,82 zł

PLN
1
7
date d'expiration
2028-06-30
Metelliana Metelliana Fasola Metelliana Metelliana Fasola
biała Canellini 400 g
13,38zł/kg

prix: 5,35 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2028-07-31
Metelliana Metelliana pomidory Metelliana Metelliana pomidory
bez skórki 400 g
15,35zł/kg

prix: 6,14 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2028-02-29
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5