pain de seigle noir

Mestemacher
59pain de seigle noir
Chleb delikatesowy o subtelnym, słodkim smaku uzyskanym dzięki procesowi długiego, nawet 20-godzinnego wypieku. Bez substancji konserwujących, pasteryzowany.
pain de seigle noirpain de seigle noir
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

date d'expiration:

2026-11-01

pojemność

cena za kilogram

16,48 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900585000059

5900585000059

prix: 4,12 zł

4.12 PLN 2026-11-01 NewCondition
Mestemacher pain de seigle noir Mestemacher pain de seigle noir
250 g
27,44zł/kg

prix: 6,86 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-03-15
PRIX RÉDUIT -40%
Mestemacher pain de seigle noir Mestemacher pain de seigle noir
250 g
16,48zł/kg

prix: 4,12 zł

PLN
1
78
date d'expiration 2026-11-01
rozdrobnione ziarno żytnie (60 %), woda, syrop z buraków cukrowych, ekstrakt słodu jęczmiennego, sól, drożdże
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza na 100 g
wartość energetyczna745 kJ (177 kcal)
tłuszcz 1,1 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,3 g
węglowodany 32,6 g
w tym cukry 6,0 g
błonnik 9,6 g
białko 4,4 g
sól 0,81 g
Informacja dla diabetyków: 1 porcja (1 kromka) = ok. 1,4 WW*
*WW - wymiennik węglowodanowy

Jęczmień : Zawiera
Mleko : Może zawierać
Orzechy : Może zawierać
Żyto : Zawiera
Sezam : Może zawierać
Chleb delikatesowy o subtelnym, słodkim smaku uzyskanym dzięki procesowi długiego, nawet 20-godzinnego wypieku. Bez substancji konserwujących, pasteryzowany.
Caractéristiques:odpowiedni dla wegan
marque:Mestemacher
Nom du produit réglementé par la loi:Chleb żytni pełnoziarnisty, pasteryzowany, krojony.
Conservation:Produkt w oryginalnie zamkniętym opakowaniu nadaje się do robienia zapasów. Najlepiej spożyć przed: patrz nadruk
Type d'emballage:Torba
Adresse de retour:BENUS Sp. z o.o., ul. Marcelińska 92, 60-324 Poznań, tel. (+48) 61 651 78 06
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 9 ocen.




    Mestemacher pain de seigle complet Mestemacher pain de seigle complet
    en tranches 500 g
    14,32zł/kg

    prix: 7,16 zł

    PLN
    1
    11
    date d'expiration 2027-03-15
    Mestemacher Tout le pain de seigle Mestemacher Tout le pain de seigle
    avec des graines de lin 500 g
    14,60zł/kg

    prix: 7,30 zł

    PLN
    1
    16
    date d'expiration 2027-04-15
    Mestemacher Centre de pain de Mestemacher Centre de pain de
    seigle entier de flocons d'avoine 500 g
    14,34zł/kg

    prix: 7,17 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2027-03-15
    Mestemacher seigle complet avec Mestemacher seigle complet avec
    pierre citrouille 500 g
    14,82zł/kg

    prix: 7,41 zł

    PLN
    1
    22
    date d'expiration 2027-03-15
    Mestemacher Mestemacher Chleb Mestemacher Mestemacher Chleb
    żytni 500 g
    14,84zł/kg

    prix: 7,42 zł

    PLN
    1
    11
    date d'expiration 2027-04-15
    Radix Radix-Bis Chleb rustykalny Radix Radix-Bis Chleb rustykalny
    350 g
    26,83zł/kg

    prix: 9,39 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-01-30
    Radix Radix-Bis Chleb rustykalny Radix Radix-Bis Chleb rustykalny
    date d'expiration 2027-02-28
    Radix Radix-Bis Chleb Radix Radix-Bis Chleb
    śródziemnomorski 350 g
    26,83zł/kg

    prix: 9,39 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2027-02-28
    Mestemacher Mestemacher Chleb Mestemacher Mestemacher Chleb
    owsiany 300 g
    27,77zł/kg

    prix: 8,33 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2027-03-15
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5