Melvit farine d'épeautre

Melvit
44Melvit farine d'épeautre
Melvit farine d'épeautreMelvit farine d'épeautre
masa netto

masa netto

1 kg

data przydatności

date d'expiration:

2027-09-04

pojemność

cena za kilogram

7,34 zł / kg

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906827014693

5906827014693

prix: 7,34 zł

7.34 PLN 2027-09-04 NewCondition
Melvit Melvit farine Melvit Melvit farine
d'épeautre 1 kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-04-17

mąka pełnoziarnista orkiszowa


Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna 1380 kJ/ 326 kcal
Tłuszcz 2 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,2 g
Węglowodany 59 g
w tym cukry 5 g
Błonnik 6 g
Białko 14 g
Sól 0,02 g

Pszenica : Zawiera
Melvit
Nom du produit réglementé par la loi:Mąka orkiszowa
Conservation:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Recettes:Przygotujesz w Thermomixie
Chleb orkiszowy
Składniki: 250 g orkiszu, 150 ml wody, 250 ml mleka, 10 g świeżych drożdży, 1 łyżeczka cukru, 250 g mąki pszennej, 1-1,5 łyżeczki soli, 150 g płatków owsianych górskich, 20 ml oleju, 50 g pestek sezamu
Sposób przygotowania: Do naczynia miksującego włożyć orkisz, zemleć 1 min/obr. 10, przełożyć do innego naczynia. Do naczynia miksującego wlać wodę i mleko, dodać drożdże i cukier, podgrzać 2 min/37°C/obr. 1. Dodać zmielony orkisz, mąkę, sól, płatki owsiane, olej i pestki sezamu, wyrabiać 3 min. Ciasto przełożyć do miski, przykryć bawełnianą ściereczkę i pozostawić do wyrośnięcia w ciepłym miejscu na ok. 30 min. Ciasto przełożyć do natłuszczonej podłużnej formy o dł. 30 cm, zwilżonymi wodą dłońmi wygładzić powierzchnię chleba, odstawić na kolejne 15 min do wyrośnięcia. W tym czasie rozgrzać piekarnik do temp. 200°C. Piec ok. 40 min.
Type d'emballage:Torebka papierowa
Adresse du producteur:MELVIT S.A.
ul. Grójecka 194/91
02-390 Warszawa
Zakład produkcyjny:
ul. Nowowiejska 35
Kruki
07-415 Olszewo - Borki
Adresse de retour:MELVIT S.A.
ul. Grójecka 194/91
02-390 Warszawa
tel. /+48 29/ 760 98 51
fax /+48 29/ 760 98 41
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 4 ocen.




    Bio Planet Épeautre bio farine Bio Planet Épeautre bio farine
    type 700 1 kg

    prix: 14,41 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-06-18
    Radix Radix-Bis Mąka orkisz typ Radix Radix-Bis Mąka orkisz typ
    2000 1 kg

    prix: 10,99 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2027-01-16
    Radix Radix-Bis orthographié type Radix Radix-Bis orthographié type
    de farine 700 1 kg

    prix: 10,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-04-25
    Gdańskie Młyny farine à gâteau Gdańskie Młyny farine à gâteau
    1 kg

    prix: 3,70 zł

    PLN
    1
    20
    date d'expiration 2027-04-30
    Gdańskie Młyny farine de luxe Gdańskie Młyny farine de luxe
    1 kg

    prix: 3,70 zł

    PLN
    1
    13
    date d'expiration 2027-04-30
    Gdańskie Młyny farine Gdansk Gdańskie Młyny farine Gdansk
    1 kg

    prix: 3,70 zł

    PLN
    1
    28
    date d'expiration 2027-02-28
    Kupiec farine de pommes de terre Kupiec farine de pommes de terre
    date d'expiration 2029-10-30
    Bio Planet farine de blé farine Bio Planet farine de blé farine
    écologique de type 2000, un produit de l'agriculture 1 kg

    prix: 10,16 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2027-05-27
    Melvit Farine de pommes de terre Melvit Farine de pommes de terre
    Melvit 0,5 kg 500 g
    9,98zł/kg

    prix: 4,99 zł

    PLN
    1
    14
    date d'expiration 2031-07-05
    Melvit Haricots Melvit Giants Melvit Haricots Melvit Giants
    400 g
    16,05zł/kg

    prix: 6,42 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2028-04-07
    Melvit pois cassés , la moitié Melvit pois cassés , la moitié
    400 g
    8,38zł/kg

    prix: 3,35 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2028-03-03
    Melvit Semoule extra fine Melvit Semoule extra fine
    400 g
    9,35zł/kg

    prix: 3,74 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2027-04-27
    Melvit gruau de sarrasin 4x100g Melvit gruau de sarrasin 4x100g
    blanc 400 g
    14,98zł/kg

    prix: 5,99 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2027-07-11
    Melvit 4x100g gruau de sarrasin Melvit 4x100g gruau de sarrasin
    torréfié 400 g
    13,33zł/kg

    prix: 5,33 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2028-02-17
    Melvit farine de riz sans gluten Melvit farine de riz sans gluten
    1 kg
    11,00zł/kg

    prix: 11 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2027-02-15
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5