Melvit
masa netto

masa netto

1 kg

data przydatności

date d'expiration:

2027-09-02

pojemność

cena za kilogram

3,73 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906827007909

5906827007909

prix: 3,73 zł

3.73 PLN 2027-09-02 NewCondition
mąka pszenna krupczatka typ 450
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna 1468 kJ / 346 kcal
Tłuszcz 1,3 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,3 g
Węglowodany 73 g
- w tym cukry 0,2 g
Błonnik 2,4 g
Białko 9,4 g
Sól <0,01 g

Pszenica : Zawiera
Melvit
Nom du produit réglementé par la loi:Mąka krupczatka pszenna
Conservation:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Type d'emballage:Torba papierowa
Adresse du producteur:MELVIT S.A.
ul. Grójecka 194/91
02-390 Warszawa
Zakład produkcyjny:
ul. Nowowiejska 35
Kruki
07-415 Olszewo-Borki
Adresse de retour:MELVIT S.A.
ul. Grójecka 194/91
02-390 Warszawa
tel./+48 29/ 760 98 51
fax/+48 29/ 760 98 41
Gdańskie Młyny farine à gâteau Gdańskie Młyny farine à gâteau
1 kg

prix: 3,70 zł

PLN
1
20
date d'expiration 2027-04-30
Gdańskie Młyny farine de luxe Gdańskie Młyny farine de luxe
1 kg

prix: 3,70 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2027-04-30
Gdańskie Młyny farine Gdansk Gdańskie Młyny farine Gdansk
1 kg

prix: 3,70 zł

PLN
1
28
date d'expiration 2027-02-28
Bio Planet Type de farine de blé Bio Planet Type de farine de blé
date d'expiration
2027-07-24
Szczepanki moulin " amour " farine Szczepanki moulin " amour " farine
à gâteau 1 kg

prix: 3,22 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2027-03-03
Bio Planet Bio Planet Mąka Bio Planet Bio Planet Mąka
pszenna chlebowa 1 kg

prix: 10,72 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2027-07-24
Melvit Melvit Mąka mazowiecka Melvit Melvit Mąka mazowiecka
poznańska 1 kg

prix: 3,73 zł

PLN
1
6
date d'expiration
2027-04-28
Melvit Melvit Mąka mazowiecka Melvit Melvit Mąka mazowiecka
tortowa 1 kg

prix: 3,74 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-06-08
Melvit Melvit Mąka mazowiecka Melvit Melvit Mąka mazowiecka
luksusowa 1 kg

prix: 3,73 zł

PLN
1
11
date d'expiration
2027-04-28
Melvit Farine de pommes de terre Melvit Farine de pommes de terre
Melvit 0,5 kg 500 g
9,98zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
14
date d'expiration 2031-07-05
Melvit Haricots Melvit Giants Melvit Haricots Melvit Giants
400 g
16,05zł/kg

prix: 6,42 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-04-07
Melvit pois cassés , la moitié Melvit pois cassés , la moitié
400 g
8,38zł/kg

prix: 3,35 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-03-03
Melvit Semoule extra fine Melvit Semoule extra fine
400 g
9,35zł/kg

prix: 3,74 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2027-04-27
Melvit gruau de sarrasin 4x100g Melvit gruau de sarrasin 4x100g
blanc 400 g
14,98zł/kg

prix: 5,99 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-07-11
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5