Me gusto

Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry. Źródło białka.

BIO
masa netto

masa netto

30 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-06-15

pojemność

cena za kilogram

156,33 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907713374013

5907713374013

prix: 4,69 zł

4.69 PLN 2027-06-15 NewCondition

krem arachidowy* 65 %: ORZESZKI ZIEMNE* 90 %, tłuszcz kakaowy*, emulgator: lecytyny (ze słonecznika*), sól 0,6 %. wafel* 35 %: mąka PSZENNA*, olej słonecznikowy*, emulgator: lecytyny (ze słonecznika*), substancja spulchniająca: wodorowęglan sodu, sól. (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna: 2132 kJ/510 kcal
Tłuszcz: 36 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 7,7 g
Węglowodany: 30 g
w tym cukry: 2,5 g
Błonnik: 0,7 g
Białko: 18,3 g
Sól: 0,66 g


Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry. Źródło białka.


Me gusto Me Gusto Wafelek z kremem Me gusto Me Gusto Wafelek z kremem
30 g
156,33zł/kg

prix: 4,69 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2027-06-02
Pawełek barre de caramel Pawełek barre de caramel
date d'expiration 2027-02-26
Pawełek barre de crème Pawełek barre de crème
date d'expiration 2027-05-26
Grześki Diviser plaquette de Grześki Diviser plaquette de
chocolat sans 6 - cacao 26 g
47,69zł/kg

prix: 1,24 zł

PLN
1
37
date d'expiration 2027-01-31
Grześki plaquette de chocolat Grześki plaquette de chocolat
naturel 36 g
52,22zł/kg

prix: 1,88 zł

PLN
1
128
date d'expiration 2027-06-30
Prince Polo plaquette classique Prince Polo plaquette classique
date d'expiration 2027-05-18
Jutrzenka | Plaquettes d'arachide Jutrzenka | Plaquettes d'arachide
de famille 180 g
23,39zł/kg

prix: 4,21 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2027-08-30
Jutrzenka | Plaquettes famille , Jutrzenka | Plaquettes famille ,
de la crème 180 g
23,72zł/kg

prix: 4,27 zł

PLN
1
16
date d'expiration 2027-07-30
Me gusto Me Gusto Kulki daktylowe Me gusto Me Gusto Kulki daktylowe
o smaku 70 g
120,29zł/kg

prix: 8,42 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-08-05
Me gusto Me Gusto Krówki o smaku Me gusto Me Gusto Krówki o smaku
karmelu 150 g
89,87zł/kg

prix: 13,48 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2028-07-20
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5