tout pâtes de grains entiers de céréales spirale ( eliche )

Lubella
54tout pâtes de grains entiers de céréales spirale ( eliche )
Dlaczego nasz makaron smakuje tak dobrze? Dzięki specjalnemu procesowi mielenia ziarna, nasz makaron ma jaśniejszy kolor i lepszy, delikatniejszy smak. Spróbuj! Miedź i cynk pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego Fosfor, mangan i magnez przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego Żelazo przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia Wszytko to znajdziesz w każdej porcji makaronu Pełne Ziarno. Zgodnie z obowiązującą piramidą żywieniową, produkty pełnoziarniste to ważna część właściwie zbilansowanej diety. Spożywając 1 porcję (100 g) ugotowanego produktu dziennie dostarczasz organizmowi fosfor, magnez, żelazo, cynk, miedź i mangan, które pozwolą na uzyskanie deklarowanego efektu zdrowotnego. Pamiętaj, że zrównoważona dieta i aktywny tryb życia wpływają pozytywnie na zdrowie.
tout pâtes de grains entiers de céréales spirale ( eliche )tout pâtes de grains entiers de céréales spirale ( eliche )
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

date d'expiration:

2029-08-30

pojemność

cena za kilogram

16,05 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Poland

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900049011287

5900049011287

prix: 6,42 zł

acheter 12 szt. pour 6.32 zł/szt
6.42 PLN 2029-08-30 NewCondition
mąka makaronowa pszenna pełnoziarnista
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g suchego produktu
energia1547 kJ / 366 kcal
tłuszcz3,3 g
w tym kwasy nasycone0,7 g
węglowodany66 g
w tym cukry1,9 g
błonnik3,9 g
białko16 g
sól0 g
fosfor350 mg (50%)*
magnez82,0 mg (22%)*
żelazo4,3 mg (31%)*
cynk3,2 mg (32%)*
miedź0,40 mg (40%)*
mangan1,7 mg (85%)*
*% referencyjnych wartości spożycia
** wynik nie uwzględnia soli dodanej podczas gotowania makaronu

Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
Dlaczego nasz makaron smakuje tak dobrze? Dzięki specjalnemu procesowi mielenia ziarna, nasz makaron ma jaśniejszy kolor i lepszy, delikatniejszy smak. Spróbuj! Miedź i cynk pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego Fosfor, mangan i magnez przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego Żelazo przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia Wszytko to znajdziesz w każdej porcji makaronu Pełne Ziarno. Zgodnie z obowiązującą piramidą żywieniową, produkty pełnoziarniste to ważna część właściwie zbilansowanej diety. Spożywając 1 porcję (100 g) ugotowanego produktu dziennie dostarczasz organizmowi fosfor, magnez, żelazo, cynk, miedź i mangan, które pozwolą na uzyskanie deklarowanego efektu zdrowotnego. Pamiętaj, że zrównoważona dieta i aktywny tryb życia wpływają pozytywnie na zdrowie.
Caractéristiques:100% pełne ziarno, lepszy smak, Polski Producent
marque:LUBELLA
À propos de la marque:Lubella Tradycja od 1881 Najlepsze ze zboża
Nom du produit réglementé par la loi:Makaron pełnoziarnisty
Conservation:Przechowuj w suchym i chłodnym miejscu.
Préparation et utilisation:Jak ugotować makaron? Na każde 100 g makaronu zagotuj 1 l wody. Możesz posolić. Wrzuć makaron, gotuj 4-6 minut, od czasu do czasu mieszając. Następnie odcedź.
Recettes:Przepis dla Ciebie! Sałatka z mozzarellą Składniki: makaron Lubella Pełne Ziarno Świdry 200 g mozzarella kulki 150 g awokado 1 sztuka papryczka chilli listki bazylii Dressing 3 łyżki oliwy, ząbek czosnku, po łyżeczce musztardy, octu winnego i pikantnej mielonej papryki Ilość porcji: 2 Czas przygotowania: 15 min Przygotowanie: Makaron to podstawa! Makaron ugotuj zgodnie z instrukcją na opakowaniu, wystudź. Przygotuj dodatki! Papryczkę chilli i obrane awokado pokrój w paski. Teraz dressing! Oliwę, musztardę, ocet i paprykę przełóż do słoiczka. Dodaj przeciśnięty przez praskę czosnek i wszystkie składniki dokładnie wymieszaj. Połącz i ciesz się smakiem! Ugotowany makaron wymieszaj z mozzarellą, awokado i pokrojoną papryczką chilli. Polej dressingiem. Udekoruj listkami bazylii. Smacznego!
Type d'emballage:Torba
Pays d'origine:Poland
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.




    Lubella Pâtes Arcs 51 ( farfalle Lubella Pâtes Arcs 51 ( farfalle
    ) 400 g
    14,63zł/kg

    prix: 5,85 zł

    PLN
    1
    15
    date d'expiration 2029-09-30
    Lubella Plumes de pâtes 17 ( Lubella Plumes de pâtes 17 (
    Penne Rigate ) 400 g
    14,10zł/kg

    prix: 5,64 zł

    PLN
    1
    23
    date d'expiration 2029-12-30
    Lubella Coquilles Marine 32 ( Lubella Coquilles Marine 32 (
    Gnocchi ) 400 g
    14,10zł/kg

    prix: 5,64 zł

    PLN
    1
    23
    date d'expiration 2029-12-30
    Lubella pâtes de grains entiers Lubella pâtes de grains entiers
    plume de grains entiers ( penne ) 400 g
    16,03zł/kg

    prix: 6,41 zł

    PLN
    1
    11
    date d'expiration 2029-06-30
    Lubella pâtes de grains entiers Lubella pâtes de grains entiers
    spaghetti de grains entiers 400 g
    16,03zł/kg

    prix: 6,41 zł

    PLN
    1
    7
    date d'expiration 2029-08-31
    Lubella Rubans prises de pâtes n Lubella Rubans prises de pâtes n
    ° 50 400 g
    16,23zł/kg

    prix: 6,49 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration
    2029-09-30
    Lubella tout pâtes de grains Lubella tout pâtes de grains
    rubans tagliatelles entiers de céréales à grains avec 5 fentes 400 g
    16,03zł/kg

    prix: 6,41 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2029-07-30
    Goliard maison nid de pâtes Goliard maison nid de pâtes
    date d'expiration 2028-07-29
    Lubella Nouilles aux oeufs Brothy Lubella Nouilles aux oeufs Brothy
    Krajaneczka 250 g
    13,76zł/kg

    prix: 3,44 zł

    PLN
    1
    18
    date d'expiration 2027-10-21
    Lubella Tranches d'oeufs de site Lubella Tranches d'oeufs de site
    Web 250 g
    17,04zł/kg

    prix: 4,26 zł

    PLN
    1
    14
    date d'expiration 2029-06-30
    Lubella Perles de pâtes maison Lubella Perles de pâtes maison
    d'œufs 250 g
    17,04zł/kg

    prix: 4,26 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2029-07-30
    Lubella Nouilles site d'œufs Lubella Nouilles site d'œufs
    étoiles 250 g
    17,00zł/kg

    prix: 4,25 zł

    PLN
    1
    8
    date d'expiration 2029-06-30
    Lubella Riz et nouilles aux oeufs Lubella Riz et nouilles aux oeufs
    domestiques 250 g
    16,76zł/kg

    prix: 4,19 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2029-06-30
    Lubella Lubella 4-Jajeczna Makaron Lubella Lubella 4-Jajeczna Makaron
    Nitki 200 g
    15,90zł/kg

    prix: 3,18 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2029-07-30
    Lubella Lubella Makaron Gniazda Lubella Lubella Makaron Gniazda
    wstęgi 400 g
    16,13zł/kg

    prix: 6,45 zł

    PLN
    1
    7
    date d'expiration 2029-11-30
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5