Łowicz
52
pojemność netto

pojemność netto

1 litr

data przydatności

date d'expiration:

2027-02-24

pojemność

cena za litr

4,40 zł / l

kraj

Pays d'origine

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900120011229

5900120011229

prix: 4,40 zł

4.40 PLN 2027-02-24 NewCondition
zawartość tłuszczu 2,0%
Wartości odżywcze (%)w 100 ml
Wartość energetyczna 205 kJ/49 kcal
Tłuszcz 2,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 1,2 g
Węglowodany 4,7 g
w tym cukry 4,7 g
Białko 3,0 g
Sól 0,10 g
Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.

wygodne nalewanie!, Poznaj Dobrą Żywność
marque:Łowicz
Autres informations:
Conservation:Przechowywać w temperaturze od 2°C do 25°C. Po otwarciu opakowania przechowywać w warunkach chłodniczych i spożyć w ciągu 48 godzin.
Type d'emballage:Karton
Pays d'origine:Polska
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Łaciate lait UHT 0,0 % de Łaciate lait UHT 0,0 % de
    matières grasses 1 litr

    prix: 5,14 zł

    PLN
    1
    25
    date d'expiration 2027-05-31
    Łaciate lait UHT 0,5 % de Łaciate lait UHT 0,5 % de
    matières grasses 1 litr

    prix: 5,13 zł

    PLN
    1
    29
    date d'expiration 2027-05-14
    Łaciate 2 % de matières grasses Łaciate 2 % de matières grasses
    du lait UHT 1 litr

    prix: 4,61 zł

    PLN
    1
    119
    date d'expiration 2027-08-12
    Łaciate lait UHT 3,2 % de Łaciate lait UHT 3,2 % de
    matières grasses 1 litr

    prix: 4,64 zł

    PLN
    1
    84
    date d'expiration 2027-08-19
    Łaciate lait UHT 3,8 % de Łaciate lait UHT 3,8 % de
    matières grasses juniors 1 litr
    5,00zł/l

    prix: 5 zł

    PLN
    1
    14
    date d'expiration 2027-08-05
    Łowicz Łowicz Mleko łowickie Łowicz Łowicz Mleko łowickie
    UHT 3,2% 1 litr

    prix: 4,32 zł

    PLN
    1
    207
    date d'expiration 2027-03-12
    Łowicz confiture faible teneur en Łowicz confiture faible teneur en
    sucre des fruits forestiers 240 g
    59,88zł/kg

    prix: 14,37 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2027-02-28
    Łowicz confiture faible teneur en Łowicz confiture faible teneur en
    sucre , ananas 280 g
    24,96zł/kg

    prix: 6,99 zł

    PLN
    1
    8
    date d'expiration 2027-03-30
    Łowicz faible teneur en sucre de Łowicz faible teneur en sucre de
    confiture de pêches 280 g
    24,96zł/kg

    prix: 6,99 zł

    PLN
    1
    10
    date d'expiration 2027-04-30
    Łowicz faible teneur en sucre Łowicz faible teneur en sucre
    confiture d'abricot 280 g
    24,96zł/kg

    prix: 6,99 zł

    PLN
    1
    8
    date d'expiration
    2027-05-30
    Łowicz faible teneur en sucre Łowicz faible teneur en sucre
    confiture de fraise 280 g
    25,86zł/kg

    prix: 7,24 zł

    PLN
    1
    15
    date d'expiration 2027-03-30
    Łowicz faible teneur en sucre Łowicz faible teneur en sucre
    confiture de cerise 280 g
    24,96zł/kg

    prix: 6,99 zł

    PLN
    1
    13
    date d'expiration 2027-06-30
    Łowicz confiture faible teneur en Łowicz confiture faible teneur en
    sucre de cassis 280 g
    24,96zł/kg

    prix: 6,99 zł

    PLN
    1
    13
    date d'expiration 2027-06-30
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5