Łowicz
55
świetnie zapakowane, karton nienaruszony
48
pojemność netto

pojemność netto

1 litr

data przydatności

date d'expiration:

2027-03-12

pojemność

cena za litr

4,32 zł / l

kraj

Pays d'origine

Polska

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900120011199

5900120011199

prix: 4,32 zł

acheter 12 szt. pour 4.26 zł/szt
4.32 PLN 2027-03-12 NewCondition

zawartość tłuszczu 3,2%


Wartości odżywcze (%)w 100 ml
Wartość energetyczna 249 kJ/60 kcal
Tłuszcz 3,2 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 1,9 g
Węglowodany 4,7 g
w tym cukry 4,7 g
Białko 3,0 g
Sól 0,10 g
Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.

wygodne nalewanie!, Poznaj Dobrą Żywność
marque:Łowicz
Autres informations:
Conservation:Przechowywać w temperaturze od 2°C do 25°C. Po otwarciu opakowania przechowywać w warunkach chłodniczych i spożyć w ciągu 48 godzin.
Type d'emballage:Karton
Pays d'origine:Polska
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 8 ocen.

  • Iwona , 2023-01-31 19:24:34świetnie zapakowane, karton nienaruszony



Łaciate lait UHT 0,0 % de Łaciate lait UHT 0,0 % de
matières grasses 1 litr

prix: 5,14 zł

PLN
1
25
date d'expiration 2027-05-31
Łaciate lait UHT 0,5 % de Łaciate lait UHT 0,5 % de
matières grasses 1 litr

prix: 5,13 zł

PLN
1
29
date d'expiration 2027-05-14
Łaciate 2 % de matières grasses Łaciate 2 % de matières grasses
du lait UHT 1 litr

prix: 4,61 zł

PLN
1
119
date d'expiration 2027-08-12
Łaciate lait UHT 3,2 % de Łaciate lait UHT 3,2 % de
matières grasses 1 litr

prix: 4,64 zł

PLN
1
84
date d'expiration 2027-08-19
Łaciate lait UHT 3,8 % de Łaciate lait UHT 3,8 % de
matières grasses juniors 1 litr
5,00zł/l

prix: 5 zł

PLN
1
14
date d'expiration 2027-08-05
Łowicz Łowicz Mleko łowickie Łowicz Łowicz Mleko łowickie
2,0% 1 litr

prix: 4,40 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-02-24
Łowicz confiture faible teneur en Łowicz confiture faible teneur en
sucre des fruits forestiers 240 g
59,88zł/kg

prix: 14,37 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-02-28
Łowicz confiture faible teneur en Łowicz confiture faible teneur en
sucre , ananas 280 g
24,96zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2027-03-30
Łowicz faible teneur en sucre de Łowicz faible teneur en sucre de
confiture de pêches 280 g
24,96zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2027-04-30
Łowicz faible teneur en sucre Łowicz faible teneur en sucre
confiture d'abricot 280 g
24,96zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
8
date d'expiration
2027-05-30
Łowicz faible teneur en sucre Łowicz faible teneur en sucre
confiture de fraise 280 g
25,86zł/kg

prix: 7,24 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2027-03-30
Łowicz faible teneur en sucre Łowicz faible teneur en sucre
confiture de cerise 280 g
24,96zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2027-06-30
Łowicz confiture faible teneur en Łowicz confiture faible teneur en
sucre de cassis 280 g
24,96zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2027-06-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5