Łowicz

Konfitura Łowicz to całe owoce lub duże kawałki owoców leśnych zanurzone w gęstym, owocowym syropie. Ma doskonały smak, kolor, aromat i jak wszystkie konfitury Łowicz jest produktem niskosłodzonym. ekstra zawartość owoców duże kawałki owoców

masa netto

masa netto

240 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-06-30

pojemność

cena za kilogram

59,71 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900397756717

5900397756717

prix: 14,33 zł

14.33 PLN 2027-06-30 NewCondition

<p>owoce (60 %) (w tym owoce leśne (jeżyny (15 %), maliny (10 %), jagody (8% )), truskawki (24 %), poziomki (3 %)), cukier, woda, substancja żelująca – pektyny, substancje zagęszczające – guma guar, guma ksantanowa, regulator kwasowości – kwas cytrynowy.</p>


<p>Wartość odżywcza w 100 g produktu energia 698 kJ/ 165 kcal tłuszcz <0,5 g w tym kwasy nasycone <0,1 g węglowodany 39 g w tym cukry 39 g białko 0,6 g sól 0 g</p>


Konfitura Łowicz to całe owoce lub duże kawałki owoców leśnych zanurzone w gęstym, owocowym syropie. Ma doskonały smak, kolor, aromat i jak wszystkie konfitury Łowicz jest produktem niskosłodzonym. ekstra zawartość owoców duże kawałki owoców


Łowicz confiture faible teneur en Łowicz confiture faible teneur en
sucre des fruits forestiers 240 g
59,88zł/kg

prix: 14,37 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-02-28
Łowicz faible teneur en sucre Łowicz faible teneur en sucre
confiture de bleuets 240 szt.

prix: 14,52 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-05-30
Łowicz faible teneur en sucre Łowicz faible teneur en sucre
confiture de fraise 240 g
45,29zł/kg

prix: 10,87 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2027-06-30
Herbapol Herbapol confiture de Herbapol Herbapol confiture de
cerise supplémentaire faible teneur en sucre 240 g
35,50zł/kg

prix: 8,52 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2028-03-30
Herbapol Herbapol confiture à la Herbapol Herbapol confiture à la
fraise supplémentaire faible teneur en sucre 240 g
35,50zł/kg

prix: 8,52 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-11-30
Herbapol Herbapol confiture de Herbapol Herbapol confiture de
framboise supplémentaire faible teneur en sucre 240 g
35,50zł/kg

prix: 8,52 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2028-07-30
Stovit Stovit Konfitura Stovit Stovit Konfitura
date d'expiration
2027-09-30
Hektor Hektor Konfitura z czarnych Hektor Hektor Konfitura z czarnych
330 g
24,21zł/kg

prix: 7,99 zł

PLN
1
7
date d'expiration
2027-05-30
Łowicz confiture faible teneur en Łowicz confiture faible teneur en
sucre , ananas 280 g
24,96zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2027-03-30
Łowicz faible teneur en sucre de Łowicz faible teneur en sucre de
confiture de pêches 280 g
24,96zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2027-04-30
Łowicz faible teneur en sucre Łowicz faible teneur en sucre
confiture d'abricot 280 g
24,96zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
8
date d'expiration
2027-05-30
Łowicz faible teneur en sucre Łowicz faible teneur en sucre
confiture de fraise 280 g
25,86zł/kg

prix: 7,24 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2027-03-30
Łowicz faible teneur en sucre Łowicz faible teneur en sucre
confiture de cerise 280 g
24,96zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2027-06-30
Łowicz confiture faible teneur en Łowicz confiture faible teneur en
sucre de cassis 280 g
24,96zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2027-06-30
Łowicz faible teneur en sucre Łowicz faible teneur en sucre
confiture de bleuets 280 g
27,96zł/kg

prix: 7,83 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2027-06-30
Łowicz Sauce bolognaise prêt Łowicz Sauce bolognaise prêt
date d'expiration 2028-01-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5