Tygryski
masa netto

masa netto

90 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-05-31

pojemność

cena za kilogram

33,22 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5908221104611

5908221104611

prix: 2,99 zł

acheter 18 szt. pour 2.94 zł/szt
2.99 PLN 2027-05-31 NewCondition
ryż
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g
Wartość energetyczna1549 kJ
Wartość energetyczna366 kcal
Tłuszcz1,6 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,4 g
Węglowodany79 g
- w tym cukry4,4 g
Błonnik5,0 g
Białko6,3 g
Sól0 g

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Może zawierać
źródło błonnika, Polski Producent
marque:Łapsy
Conservation:Przechowywać w suchym, chłodnym i nienasłonecznionym miejscu.
Type d'emballage:Torba
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Kupiec riz blanc Kupiec riz blanc
1 kg

prix: 8,28 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-03-31
Kupiec riz étuvé 4 sacs Kupiec riz étuvé 4 sacs
400 g
17,03zł/kg

prix: 6,81 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2028-06-30
Sonko riz blanc à grain long Sonko riz blanc à grain long
1 kg

prix: 7,32 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-04-02
Kupiec riz blanc à grain long 4 Kupiec riz blanc à grain long 4
sacs de 100g 400 g
12,00zł/kg

prix: 4,80 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-08-30
Cenos à grains longs 4x100g de Cenos à grains longs 4x100g de
riz blanc 400. g
9,98zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2027-09-30
Kupiec riz au jasmin Kupiec riz au jasmin
400 g
19,70zł/kg

prix: 7,88 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2028-06-30
Cenos riz brun naturel - longue Cenos riz brun naturel - longue
4x100g 400. g
11,65zł/kg

prix: 4,66 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2027-08-30
Tygryski croustilles de maïs avec Tygryski croustilles de maïs avec
le goût de la fraise 70 g
45,00zł/kg

prix: 3,15 zł

PLN
1
16
date d'expiration 2027-05-30
Tygryski chips de maïs à saveur Tygryski chips de maïs à saveur
chocoloate 70 g
45,00zł/kg

prix: 3,15 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-03-30
Tygryski Tygryski pałeczki Tygryski Tygryski pałeczki
kukurydziane 60 g
59,17zł/kg

prix: 3,55 zł

PLN
1
29
date d'expiration 2027-01-30
Tygryski Tygryski Chrupki Tygryski Tygryski Chrupki
kukurydziane 90 g
25,89zł/kg

prix: 2,33 zł

PLN
1
26
date d'expiration 2027-04-30
Tygryski Tygryski chrupki Tygryski Tygryski chrupki
kukurydziane 230 g
19,78zł/kg

prix: 4,55 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2027-03-30
Tygryski Tygryski Chrupki Tygryski Tygryski Chrupki
kukurydziane 85 g
42,35zł/kg

prix: 3,60 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2027-04-30
PRIX RÉDUIT -10%
Tygryski Tygryski Chrupki Tygryski Tygryski Chrupki
kukurydziane 70 g
40,29zł/kg

prix: 2,82 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2026-12-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5