Dżem wiśniowy z kardamonem o obniżonej zawartości cukru. Produkt zawiera ponad 30 % mniej cukrów, niż dżemy o łącznej zawartości cukrów 60 g na 100 g produktu.
Sporządzono z 45 g owoców na 100 g produktu.
Dżem wiśniowy z kardamonem produkujemy ze starej odmiany Łutówka. Zamiast kwasku cytrynowego, powszechnie używanego w dżemach, dodaliśmy sok z cytryny.
Dżem wiśniowy z kardamonem to nieodłączny element kanapek, tostów, lodów czy budyniu czekoladowego. Możemy go podawać jako dodatek do twarogu, jogurtów, kasz, naleśników, placuszków, racuszków, omletów.

BIO
masa netto

masa netto

235 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-10-30

pojemność

cena za kilogram

52,94 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906732622815

5906732622815

prix: 12,44 zł

12.44 PLN 2027-10-30 NewCondition

wiśnie (50 %), cukier, sok z cytryny, pektyny - substancja żelująca, kardamon (0,3 %).


Wartość energetyczna: 604 kJ/142 kcal
Tłuszcz: 0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0 g
Węglowodany: 35 g
w tym cukry: 34 g
Białko: 0,5 g
Sól: 0 g


Dżem wiśniowy z kardamonem o obniżonej zawartości cukru. Produkt zawiera ponad 30 % mniej cukrów, niż dżemy o łącznej zawartości cukrów 60 g na 100 g produktu.
Sporządzono z 45 g owoców na 100 g produktu.
Dżem wiśniowy z kardamonem produkujemy ze starej odmiany Łutówka. Zamiast kwasku cytrynowego, powszechnie używanego w dżemach, dodaliśmy sok z cytryny.
Dżem wiśniowy z kardamonem to nieodłączny element kanapek, tostów, lodów czy budyniu czekoladowego. Możemy go podawać jako dodatek do twarogu, jogurtów, kasz, naleśników, placuszków, racuszków, omletów.


Krokus Krokus Dżem truskawkowy Krokus Krokus Dżem truskawkowy
z wanilią 235 g
51,02zł/kg

prix: 11,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-04-01
Krokus Krokus Dżem rabarbarowy Krokus Krokus Dżem rabarbarowy
z cynamonem 235 g
45,32zł/kg

prix: 10,65 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2028-03-01
Łowicz confiture faible teneur en Łowicz confiture faible teneur en
sucre , ananas 280 g
24,96zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2027-03-30
Łowicz faible teneur en sucre de Łowicz faible teneur en sucre de
confiture de pêches 280 g
24,96zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2027-04-30
Łowicz faible teneur en sucre Łowicz faible teneur en sucre
confiture d'abricot 280 g
24,96zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
8
date d'expiration
2027-05-30
Łowicz faible teneur en sucre Łowicz faible teneur en sucre
confiture de fraise 280 g
25,86zł/kg

prix: 7,24 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2027-03-30
Łowicz faible teneur en sucre Łowicz faible teneur en sucre
confiture de cerise 280 g
24,96zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2027-06-30
Łowicz confiture faible teneur en Łowicz confiture faible teneur en
sucre de cassis 280 g
24,96zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2027-06-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5