Bahlsen
53
masa netto

masa netto

171 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-01-25

pojemność

cena za kilogram

49,53 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901414204525

5901414204525

prix: 8,47 zł

8.47 PLN 2027-01-25 NewCondition
mąka pszenna, czekolada mleczna [cukier, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, mleko w proszku odtłuszczone, tłuszcz mleczny, serwatka w proszku (z mleka), emulgator: lecytyny, aromat], cukier, olej palmowy, serwatka w proszku (z mleka), syrop glukozowo-fruktozowy, masło (1,1%) (z mleka), sól, mleko w proszku odtłuszczone, substancje spulchniające: węglany sodu i difosforany, aromat, emulgator: lecytyny, skrobia (pszenica)
Wartości odżywcze (%)na 100 g
Wartość energetyczna 2063 kJ/492 kcal
Tłuszcz 22 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 12 g
Węglowodany 65 g
w tym cukry 25 g
Białko 7,6 g
Sól 0,72 g
*RWS - Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal).
Opakowanie zawiera ok. 5 porcji.

Mleko : Zawiera
Pszenica : Zawiera
teraz więcej ciastek!
marque:KRAKUSKI
À propos de la marque:Wierzymy, że należy czerpać to, co najlepsze z tradycji i na tej bazie tworzyć coś nowego i ekscytującego. Dlatego w każdym ciasteczku Krakusków spotyka się dziedzictwo rzemieślniczych tradycji cukierniczych i pasja młodych pokoleń cukierników, którzy nie ustają w poszukiwaniu nowych i ciekawych aranżacji tradycyjnych receptur. Dzięki temu wszystkie nasze ciasteczka są zawsze pyszne i po prostu rozpływają się w ustach. Krakuski Mistrzowska Tradycja Gwarancja jakości Krakuski Bez dodatku: barwników, substancji konserwujących, utwardzonych tłuszczów roślinnych* *zgodnie z wytycznymi prawa żywnościowego
Nom du produit réglementé par la loi:Herbatniki z dodatkiem masła w czekoladzie mlecznej (22%)
Conservation:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Recettes:
Type d'emballage:Not specified
Pays d'origine:Polska
Adresse du producteur:Bahlsen Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. ul. Piłsudskiego 1 32-050 Skawina Polska
Adresse de retour:Bahlsen Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. ul. Piłsudskiego 1 32-050 Skawina Polska
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Bahlsen Krakuski Florianki Bahlsen Krakuski Florianki
    Herbatniki 171 g
    43,92zł/kg

    prix: 7,51 zł

    PLN
    1
    14
    date d'expiration 2027-04-06
    Milka biscuits au chocolat et noix Milka biscuits au chocolat et noix
    135 g
    44,37zł/kg

    prix: 5,99 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2027-04-28
    Milka biscuits au chocolat Milka biscuits au chocolat
    135 g
    42,96zł/kg

    prix: 5,80 zł

    PLN
    1
    29
    date d'expiration 2027-03-27
    San Łakotki dessert gâteau de San Łakotki dessert gâteau de
    sucre 168 g
    33,21zł/kg

    prix: 5,58 zł

    PLN
    1
    19
    date d'expiration 2027-05-23
    Cukry Nyskie Biscuits sucres Cukry Nyskie Biscuits sucres
    Nyskie lumière sans sucre . 120 g
    40,42zł/kg

    prix: 4,85 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration
    2026-12-18
    Wedel délicate framboise Wedel délicate framboise
    date d'expiration 2026-12-18
    Wedel Cerise champagne délicat Wedel Cerise champagne délicat
    date d'expiration 2027-01-07
    Bahlsen frapper l'auvent chocolat Bahlsen frapper l'auvent chocolat
    220 g
    25,82zł/kg

    prix: 5,68 zł

    PLN
    1
    27
    date d'expiration 2027-03-16
    Bahlsen frapper l' arachide auvent Bahlsen frapper l' arachide auvent
    date d'expiration 2027-07-01
    Bahlsen frapper l'auvent avec le Bahlsen frapper l'auvent avec le
    goût de la noix de coco 220 g
    27,23zł/kg

    prix: 5,99 zł

    PLN
    1
    12
    date d'expiration 2027-06-19
    Bahlsen Bahlsen Krakuski Bahlsen Bahlsen Krakuski
    herbatniki 163 g
    29,94zł/kg

    prix: 4,88 zł

    PLN
    1
    28
    date d'expiration 2027-03-23
    Bahlsen Krakuski Herbatniki Bahlsen Krakuski Herbatniki
    date d'expiration 2027-04-17
    Bahlsen Krakuski Deserowe Bahlsen Krakuski Deserowe
    Herbatniki 200 g
    26,50zł/kg

    prix: 5,30 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2027-04-25
    Bahlsen Krakuski Zbożowe Bahlsen Krakuski Zbożowe
    Herbatniki 201 g
    25,52zł/kg

    prix: 5,13 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2027-02-16
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5