HORIZON une BIO date de sirop

HORIZON
52HORIZON une BIO date de sirop
HORIZON une BIO date de siropHORIZON une BIO date de sirop
BIO
masa netto

masa netto

450 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-02-28

pojemność

cena za kilogram

50,64 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8712439040305

8712439040305

prix: 22,79 zł

22.79 PLN 2028-02-28 NewCondition

syrop daktylowy* 100% (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna: 1497 kJ/ 348 kcal;
Tłuszcz: 0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0 g
Węglowodany: 86 g;
w tym cukry: 86 g
Białko: 1,0 g
Sól: 0,27 g


Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    HORIZON Horizon Syrop ze słodu HORIZON Horizon Syrop ze słodu
    jęczmiennego 450 g
    39,98zł/kg

    prix: 17,99 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2027-12-28
    Herbapol Pantry sirop de fruit Herbapol Pantry sirop de fruit
    aronia 420 ml
    20,40zł/l

    prix: 8,57 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-06-30
    Herbapol fruit framboise sirop Herbapol fruit framboise sirop
    cellier avec fleur de tilleul 420 ml
    19,81zł/l

    prix: 8,32 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2027-07-30
    Herbapol Sirop cellier de fruits Herbapol Sirop cellier de fruits
    cassis 420 ml
    19,83zł/l

    prix: 8,33 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2027-08-30
    Herbapol Sirop de cerise Fruit Herbapol Sirop de cerise Fruit
    d'office 420 ml
    20,02zł/l

    prix: 8,41 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2027-06-30
    Herbapol Sirop de fraise cellier Herbapol Sirop de fraise cellier
    de fruits 420 ml
    20,19zł/l

    prix: 8,48 zł

    PLN
    1
    7
    date d'expiration 2027-07-30
    Herbapol fruit framboise sirop Herbapol fruit framboise sirop
    cellier 420 ml
    19,83zł/l

    prix: 8,33 zł

    PLN
    1
    16
    date d'expiration 2027-08-30
    Victorias barman sirop de curaçao Victorias barman sirop de curaçao
    bleu - l ' victoria 490 ml
    37,57zł/l

    prix: 18,41 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-07-02
    HORIZON Horizon Krem z orzechów HORIZON Horizon Krem z orzechów
    nerkowca 350 g
    123,63zł/kg

    prix: 43,27 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2028-01-28
    HORIZON Horizon Tahini pasta HORIZON Horizon Tahini pasta
    sezamowa BIO 650 g
    59,17zł/kg

    prix: 38,46 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2028-02-28
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5