HORIZON

Idealny jako środek słodzący do ciast, deserów, napojów gorących, owsianki.

BIO
masa netto

masa netto

450 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-12-28

pojemność

cena za kilogram

39,98 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8712439040503

8712439040503

prix: 17,99 zł

17.99 PLN 2027-12-28 NewCondition

ekologiczny syrop ze słodu JĘCZMIENNEgo* 100% (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna: 1717 kcal / 404 kcal;
Tłuszcz: 0,30 g;
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,0 g;
Węglowodany: 96,0 g;
w tym cukry: 96,00 g;
Białko: 5,0 g
Sól: 0,16 g


Idealny jako środek słodzący do ciast, deserów, napojów gorących, owsianki.


HORIZON HORIZON une BIO date de HORIZON HORIZON une BIO date de
sirop 450 g
50,64zł/kg

prix: 22,79 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-02-28
Herbapol Pantry sirop de fruit Herbapol Pantry sirop de fruit
aronia 420 ml
20,40zł/l

prix: 8,57 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-06-30
Herbapol fruit framboise sirop Herbapol fruit framboise sirop
cellier avec fleur de tilleul 420 ml
19,81zł/l

prix: 8,32 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-07-30
Herbapol Sirop cellier de fruits Herbapol Sirop cellier de fruits
cassis 420 ml
19,83zł/l

prix: 8,33 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-08-30
Herbapol Sirop de cerise Fruit Herbapol Sirop de cerise Fruit
d'office 420 ml
20,02zł/l

prix: 8,41 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-06-30
Herbapol Sirop de fraise cellier Herbapol Sirop de fraise cellier
de fruits 420 ml
20,19zł/l

prix: 8,48 zł

PLN
1
7
date d'expiration 2027-07-30
Herbapol fruit framboise sirop Herbapol fruit framboise sirop
cellier 420 ml
19,83zł/l

prix: 8,33 zł

PLN
1
16
date d'expiration 2027-08-30
Victorias barman sirop de curaçao Victorias barman sirop de curaçao
bleu - l ' victoria 490 ml
37,57zł/l

prix: 18,41 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-07-02
HORIZON Horizon Krem z orzechów HORIZON Horizon Krem z orzechów
nerkowca 350 g
123,63zł/kg

prix: 43,27 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-01-28
HORIZON Horizon Tahini pasta HORIZON Horizon Tahini pasta
sezamowa BIO 650 g
59,17zł/kg

prix: 38,46 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-02-28
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5