, après 6 mois, po 6. miesiącu

Holle
BIO
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-05-11

pojemność

cena za kilogram

75,85 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7640104959519

7640104959519

prix: 15,17 zł

15.17 PLN 2027-05-11 NewCondition
Ekologiczna mąka orkiszowa** (83%), ekologiczna śruta orkiszowa** (11%), olej słonecznikowy*, drożdże*, witamina B1 (zawartość witaminy zgodna z ustawą) *z upraw biologicznych, **z upraw biodynamicznych
15% rabatu po dodaniu do koszyka
Hipp HiPP Musli Hipp HiPP Musli
Banany-Jabłka-Śliwki BIO après 9 mois 200 g
58,95zł/kg

prix: 11,79 zł

PLN
1
5
date d'expiration
2027-09-30
15% rabatu po dodaniu do koszyka
Hipp HiPP Musli Truskawki-Maliny Hipp HiPP Musli Truskawki-Maliny
date d'expiration
2027-06-30
15% rabatu po dodaniu do koszyka
Hipp HiPP Musli 7 zbóż Hipp HiPP Musli 7 zbóż
z bananami BIO après 11 mois 200 g
58,95zł/kg

prix: 11,79 zł

PLN
1
7
date d'expiration 2027-07-31
15% rabatu po dodaniu do koszyka
Hipp HiPP Chrupiące musli Hipp HiPP Chrupiące musli
200 g
58,95zł/kg

prix: 11,79 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2027-09-30
Hipp Hipp d'Apple riz wafers Hipp Hipp d'Apple riz wafers
jus de pomme pour les nourrissons avec du riz organique et du après 7 mois 30 g
218,00zł/kg

prix: 6,54 zł

PLN
1
38
date d'expiration 2027-08-04
Hipp Hipp Blueberry gaufres de riz Hipp Hipp Blueberry gaufres de riz
pour les bébés après 7 mois 34 g
192,35zł/kg

prix: 6,54 zł

PLN
1
54
date d'expiration 2027-07-30
Hipp HiPP Batonik Owocowy Hipp HiPP Batonik Owocowy
Przyjaciel après 11 mois 23 g
195,22zł/kg

prix: 4,49 zł

PLN
1
56
date d'expiration 2027-04-29
Fruchtbar Fruchtbar Chrupki Fruchtbar Fruchtbar Chrupki
kukurydziane après 11 mois 30 g
208,33zł/kg

prix: 6,25 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-02-28
Holle Holle Viande de poulet BIO Holle Holle Viande de poulet BIO
sans gluten après 4 mois 125 g
82,72zł/kg

prix: 10,34 zł

PLN
1
5
date d'expiration
2029-05-30
Holle Holle Ekologiczna kaszka Holle Holle Ekologiczna kaszka
après 9 mois 250 g
60,48zł/kg

prix: 15,12 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-08-30
Holle Holle Ekologiczna kaszka Holle Holle Ekologiczna kaszka
après 9 mois 250 g
63,96zł/kg

prix: 15,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-09-05
Holle Holle Kaszka owsiana Holle Holle Kaszka owsiana
pełnoziarnista après 4 mois 250 g
53,64zł/kg

prix: 13,41 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-10-12
Holle Holle Kaszka musli Holle Holle Kaszka musli
z owocami, après 6 mois 250 g
60,88zł/kg

prix: 15,22 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2027-11-21
Holle Holle Kaszka jaglana Holle Holle Kaszka jaglana
pełnoziarnista après 4 mois 250 g
59,96zł/kg

prix: 14,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-09-06
Holle Holle Kaszka orkiszowa Holle Holle Kaszka orkiszowa
après 4 mois 250 g
51,52zł/kg

prix: 12,88 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-10-01
Holle Holle Kaszka pszenna Holle Holle Kaszka pszenna
pełnoziarnista après 4 mois 250 g
53,64zł/kg

prix: 13,41 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2027-10-07
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5