Hipp Blueberry gaufres de riz pour les bébés, après 7 mois, po 7. miesiącu

Hipp
52Hipp Blueberry gaufres de riz pour les bébés, après 7 mois, po 7. miesiącu
Delikatnie owocowa przyjemność chrupania! Jagodowe wafelki ryżowe HiPP BIO zostały wytworzone z ekologicznego ryżu, przecieru jagodowego i zagęszczonego soku jabłkowego. Dlatego są naturalnie delikatne i mają wyśmienity, owocowy smak. Niewielkie, okrągłe wafelki idealnie pasują do małych rączek. Produkt z certyfikatem ekologicznym. Znak HiPP BIO to gwarancja jakości wyższej niż wymagana przepisami prawa UE. hipp.pl/bio-od-pokolen - z ekologicznego ryżu - słodycz tylko z owoców - bez aromatów
Hipp Blueberry gaufres de riz pour les bébésHipp Blueberry gaufres de riz pour les bébés
BIO
masa netto

masa netto

34 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-07-30

pojemność

cena za kilogram

192,35 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Produkt UE

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

9062300130659

9062300130659

prix: 6,54 zł

6.54 PLN 2027-07-30 NewCondition
ryż* 86 %, zagęszczony sok jabłkowy* 12 %, przecier jagodowy* 1,4 %, zagęszczony sok marchwiowy*, witamina B₁, *z rolnictwa ekologicznego
Wartości odżywcze (%)w 100 g
wartość energetyczna kJ/kcal1668/393
tłuszcz0,8 g
- w tym kwasy nasycone0,1 g
węglowodany88,1 g
- w tym cukry8,5 g
błonnik1,4 g
białko7,6 g
sól<0,05 g
tiamina (witamina B₁)0,90 mg (180 %)¹
Inne
sód<0,02 g
¹% zalecanego dziennego spożycia

Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
Mleko : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Caractéristiques:BIO - jakość, za którą ręczę - Stefan Hipp, słodycz tylko z owoców
Avertissement de sécurité:Ważna informacja: niebezpieczeństwo zadławienia! Wafelki ryżowe HiPP BIO powinny być spożywane wyłącznie pod opieką osoby dorosłej. Nie podawaj, gdy dziecko leży. Zadbaj o regularną higienę jamy ustnej już od pojawienia się pierwszego ząbka.
marque:HiPP
À propos de la marque:HiPP BIO od pokoleń
Nom du produit réglementé par la loi:Ekologiczne jagodowe wafelki ryżowe dla niemowląt.
Conservation:Przechowuj w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Po każdym użyciu szczelnie zamknij opakowanie. Zużyj w ciągu kilku dni.
Préparation et utilisation:Pomysł na przekąskę; 3-5 wafelków w ciągu dnia, najlepiej jako część drugiego śniadania lub podwieczorku. Jakość tego produktu w momencie opuszczania zakładu produkcyjnego była bez zarzutu - przed użyciem upewnij się, że opakowanie nie zostało naruszone.
Type d'emballage:Torba
Pays d'origine:Produkt UE
Adresse du producteur:Wyprodukowano dla HiPP Polska Sp. z o.o., ul. Giełdowa 1, 01-211 Warszawa
Adresse de retour:HiPP Polska Sp. z o.o., ul. Giełdowa 1, 01-211 Warszawa
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Hipp Hipp d'Apple riz wafers Hipp Hipp d'Apple riz wafers
    jus de pomme pour les nourrissons avec du riz organique et du après 7 mois 30 g
    218,00zł/kg

    prix: 6,54 zł

    PLN
    1
    38
    date d'expiration 2027-08-04
    BoboVita BoboVita BIO chrupki BoboVita BoboVita BIO chrupki
    Świnka Peppa après 7 mois 20 g
    241,50zł/kg

    prix: 4,83 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-07-06
    Hipp HiPP Malinowe wafelki ryżowe Hipp HiPP Malinowe wafelki ryżowe
    BIO après 7 mois 30 g
    218,00zł/kg

    prix: 6,54 zł

    PLN
    1
    39
    date d'expiration 2027-08-06
    Hipp HiPP Batonik Owocowy Hipp HiPP Batonik Owocowy
    Przyjaciel après 11 mois 23 g
    195,22zł/kg

    prix: 4,49 zł

    PLN
    1
    56
    date d'expiration 2027-04-29
    15% rabatu po dodaniu do koszyka
    Hipp HiPP Musli Hipp HiPP Musli
    Banany-Jabłka-Śliwki BIO après 9 mois 200 g
    58,95zł/kg

    prix: 11,79 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration
    2027-09-30
    Fruchtbar Fruchtbar Chrupki Fruchtbar Fruchtbar Chrupki
    kukurydziane après 11 mois 30 g
    208,33zł/kg

    prix: 6,25 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-02-28
    Fruchtbar Fruchtbar Chrupki Fruchtbar Fruchtbar Chrupki
    après 11 mois 30 g
    242,67zł/kg

    prix: 7,28 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-02-04
    PRIX RÉDUIT -10%
    Fruchtbar Fruchtbar Chrupki Fruchtbar Fruchtbar Chrupki
    après 11 mois 30 g
    187,67zł/kg

    prix: 5,63 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2026-12-20
    Hipp Jeune jarzynki de veau bio Hipp Jeune jarzynki de veau bio
    après 7 mois 220 g
    33,59zł/kg

    prix: 7,39 zł

    PLN
    1
    35
    date d'expiration 2027-06-30
    Hipp risotto aux carottes et dinde Hipp risotto aux carottes et dinde
    bio après 7 mois 220 g
    33,59zł/kg

    prix: 7,39 zł

    PLN
    1
    40
    date d'expiration 2027-06-30
    Hipp nouilles avec des tomates et Hipp nouilles avec des tomates et
    de veau bio après 8 mois 220 g
    33,59zł/kg

    prix: 7,39 zł

    PLN
    1
    33
    date d'expiration 2028-04-30
    Hipp Le jus de pomme - Raisins Hipp Le jus de pomme - Raisins
    après 4 mois 200 ml
    28,70zł/l

    prix: 5,74 zł

    PLN
    1
    49
    date d'expiration 2028-06-30
    15% rabatu przy zakupie min. 6 szt.
    Hipp soupe de légumes - BIO Hipp soupe de légumes - BIO
    Crème 125 g
    41,12zł/kg

    prix: 5,14 zł

    PLN
    1
    33
    date d'expiration 2028-02-29
    Hipp risotto avec du brocoli et le Hipp risotto avec du brocoli et le
    lapin après 7 mois 220 g
    33,59zł/kg

    prix: 7,39 zł

    PLN
    1
    43
    date d'expiration 2028-04-30
    Hipp mon bon petit déjeuner de Hipp mon bon petit déjeuner de
    muesli avec des fraises et yogourt BIO après 8 mois 160 g
    42,44zł/kg

    prix: 6,79 zł

    PLN
    1
    54
    date d'expiration 2027-04-30
    Hipp thé avec rose sauvage avec Hipp thé avec rose sauvage avec
    du jus de fruits rouges après 4 mois 500 ml
    16,98zł/l

    prix: 8,49 zł

    PLN
    1
    171
    date d'expiration 2028-01-31
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5