, après 14 mois, po 8. miesiącu

Holle

Żywność przeznaczona dla niemowląt i małych dzieci od 8 miesiąca.
Opakowanie zawiera 24 ciastka. 1 ciastko = 6,3 g.

BIO
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

date d'expiration:

2026-10-21

pojemność

cena za kilogram

99,93 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7640161875524

7640161875524

prix: 14,99 zł

14.99 PLN 2026-10-21 NewCondition

mąka z PSZENICY ORKISZ** (63 %), syrop ryżowy*, MASŁO**, proszek bananowy*, substancja spulchniająca: wodorowęglan sodu, witamina B1. (*składniki ekologiczne; **składniki z rolnictwa biodynamicznego).


Żywność przeznaczona dla niemowląt i małych dzieci od 8 miesiąca.
Opakowanie zawiera 24 ciastka. 1 ciastko = 6,3 g.


Sante Sante ciasteczka owsiane Sante Sante ciasteczka owsiane
kakaowe 150 g
42,07zł/kg

prix: 6,31 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2027-02-06
Apetitki Apetitki Biszkopty Apetitki Apetitki Biszkopty
date d'expiration 2027-05-06
San San Holenderskie Herbatniki San San Holenderskie Herbatniki
150 g
27,80zł/kg

prix: 4,17 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-07-08
Milka biscuits au chocolat et noix Milka biscuits au chocolat et noix
135 g
44,37zł/kg

prix: 5,99 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-04-28
Milka biscuits au chocolat Milka biscuits au chocolat
135 g
42,96zł/kg

prix: 5,80 zł

PLN
1
29
date d'expiration 2027-03-27
San Łakotki dessert gâteau de San Łakotki dessert gâteau de
sucre 168 g
33,21zł/kg

prix: 5,58 zł

PLN
1
19
date d'expiration 2027-05-23
Cukry Nyskie Biscuits sucres Cukry Nyskie Biscuits sucres
Nyskie lumière sans sucre . 120 g
40,42zł/kg

prix: 4,85 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2026-12-18
Holle Holle Viande de poulet BIO Holle Holle Viande de poulet BIO
sans gluten après 4 mois 125 g
82,72zł/kg

prix: 10,34 zł

PLN
1
5
date d'expiration
2029-05-30
Holle Holle Ekologiczna kaszka Holle Holle Ekologiczna kaszka
après 9 mois 250 g
60,48zł/kg

prix: 15,12 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-08-30
Holle Holle Ekologiczna kaszka Holle Holle Ekologiczna kaszka
après 9 mois 250 g
63,96zł/kg

prix: 15,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-09-05
Holle Holle Sucharki orkiszowe Holle Holle Sucharki orkiszowe
après 6 mois 200 g
75,85zł/kg

prix: 15,17 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-05-11
Holle Holle Kaszka owsiana Holle Holle Kaszka owsiana
pełnoziarnista après 4 mois 250 g
53,64zł/kg

prix: 13,41 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-10-12
Holle Holle Kaszka musli Holle Holle Kaszka musli
z owocami, après 6 mois 250 g
60,88zł/kg

prix: 15,22 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2027-11-21
Holle Holle Kaszka jaglana Holle Holle Kaszka jaglana
pełnoziarnista après 4 mois 250 g
59,96zł/kg

prix: 14,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-09-06
Holle Holle Kaszka orkiszowa Holle Holle Kaszka orkiszowa
après 4 mois 250 g
51,52zł/kg

prix: 12,88 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-10-01
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5