, après 5 mois, po 5. miesiącu

Hipp
55
5 za buraki w składzie!, après 5 mois, po 5. miesiącu
54, après 5 mois, po 5. miesiącu
BIO
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-03-09

pojemność

cena za kilogram

47,50 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Produkt UE

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4062300385047

4062300385047

prix: 4,75 zł

4.75 PLN 2027-03-09 NewCondition
jabłka* 70 %, banany* 20 %, buraki* 10 %, *z rolnictwa ekologicznego
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g
wartość energetyczna kJ/kcal243/57
tłuszcz0,1 g
- w tym kwasy nasycone0,0 g
węglowodany12,7 g
- w tym cukry11,7 g
błonnik1,9 g
białko0,5 g
sól<0,05 g
sód<0,02 g

Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
BIO - jakość, za którą ręczę - Stefan Hipp, bez dodatku cukru, zawiera naturalnie występujące cukry
marque:HiPP
À propos de la marque:HiPP BIO od pokoleń
Nom du produit réglementé par la loi:Jabłka-banany-buraki. Mus owocowo-warzywny. Produkt utrwalony termicznie - pasteryzowany.
Autres informations:Unijne logo rolnictwa ekologicznego - AT-BIO-301, rolnictwo UE/spoza UE
Conservation:Po otwarciu przechowuj tubkę w lodówce i zużyj w ciągu jednego dnia.
Préparation et utilisation:Idealny na deser lub jako część mniejszego posiłku. Zalecamy podawanie musu łyżeczką w celu kształtowania odpowiednich nawyków żywieniowych. Podawaj 1 do 2 tubek w ciągu dnia. Przed użyciem upewnij się, że opakowanie nie zostało naruszone. Ważne: częsty kontakt ząbków z musem owocowym może powodować próchnicę. Dlatego mus najlepiej podawaj dziecku łyżeczką i nie dopuszczaj do częstego i długotrwałego ssania tubki. Nie pozwól dziecku bawić się tubką i ssać nakrętki.
Type d'emballage:Tuba
Pays d'origine:Produkt UE
Adresse du producteur:Wyprodukowano dla HiPP Polska Sp. z o.o. ul. Giełdowa 1, 01-211 Warszawa
Adresse de retour:HiPP Polska Sp. z o.o. ul. Giełdowa 1, 01-211 Warszawa
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.

  • 2021-05-16 23:19:385 za buraki w składzie!



Hipp HiPP Hipp HiPP
Jabłka-Mango-Brzoskwinie BIO après 6 mois 100 g
47,50zł/kg

prix: 4,75 zł

PLN
1
20
date d'expiration 2027-08-29
Hipp HiPP Hipp HiPP
Gruszki-Jabłka-Mango-Marakuja après 6 mois 100 g
47,50zł/kg

prix: 4,75 zł

PLN
1
29
date d'expiration 2027-11-14
Hipp Hipp Hipp Hipp
Jabłka-Brzoskwinie-Owoce leśne après 6 mois 100 g
47,50zł/kg

prix: 4,75 zł

PLN
1
42
date d'expiration 2027-09-02
Hipp HiPP Gruszki-Banany-Kiwi BIO Hipp HiPP Gruszki-Banany-Kiwi BIO
après 6 mois 100 g
47,50zł/kg

prix: 4,75 zł

PLN
1
39
date d'expiration 2027-10-31
Hipp HiPP Gruszki-Śliwki-Czarne Hipp HiPP Gruszki-Śliwki-Czarne
après 6 mois 100 g
47,50zł/kg

prix: 4,75 zł

PLN
1
16
date d'expiration 2027-09-28
Hipp HiPP Jabłka-Banany-Maliny Hipp HiPP Jabłka-Banany-Maliny
après 6 mois 100 g
47,50zł/kg

prix: 4,75 zł

PLN
1
18
date d'expiration 2027-02-15
Hipp HiPP Jabłka-Truskawki-Banany Hipp HiPP Jabłka-Truskawki-Banany
BIO après 6 mois 100 g
47,50zł/kg

prix: 4,75 zł

PLN
1
45
date d'expiration 2027-09-04
PRIX RÉDUIT -55%
Fruchtbar Fruchtbar Mus owocowy 3 Fruchtbar Fruchtbar Mus owocowy 3
zboża après 6 mois 100 g
28,70zł/kg

prix: 2,87 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2026-10-22
Hipp fruits et céréales gruau de Hipp fruits et céréales gruau de
céréales à grains entiers avec des fruits BIO après 5 mois 190 g
36,05zł/kg

prix: 6,85 zł

PLN
1
59
date d'expiration 2027-11-30
Hipp Fruits & grains de framboises Hipp Fruits & grains de framboises
et de pommes avec du gruau de riz BIO après 5 mois 190 g
36,05zł/kg

prix: 6,85 zł

PLN
1
35
date d'expiration 2027-07-31
Hipp fruits et céréales avec des Hipp fruits et céréales avec des
poires et des pommes épeautre BIO gruau après 5 mois 190 g
36,05zł/kg

prix: 6,85 zł

PLN
1
39
date d'expiration 2027-07-31
15% rabatu przy zakupie min. 6 szt.
Hipp HiPP Jabłka z burakiem BIO Hipp HiPP Jabłka z burakiem BIO
après 5 mois 125 g
41,12zł/kg

prix: 5,14 zł

PLN
1
28
date d'expiration 2027-08-31
Hipp Jeune jarzynki de veau bio Hipp Jeune jarzynki de veau bio
après 7 mois 220 g
33,59zł/kg

prix: 7,39 zł

PLN
1
35
date d'expiration 2027-06-30
Hipp risotto aux carottes et dinde Hipp risotto aux carottes et dinde
bio après 7 mois 220 g
33,59zł/kg

prix: 7,39 zł

PLN
1
40
date d'expiration 2027-06-30
Hipp nouilles avec des tomates et Hipp nouilles avec des tomates et
de veau bio après 8 mois 220 g
33,59zł/kg

prix: 7,39 zł

PLN
1
33
date d'expiration 2028-04-30
Hipp Le jus de pomme - Raisins Hipp Le jus de pomme - Raisins
après 4 mois 200 ml
28,70zł/l

prix: 5,74 zł

PLN
1
49
date d'expiration 2028-06-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5