, après 6 mois, po 6. miesiącu

Hipp
55
Smakuje i mi i dzieciom, często używam do polania naleśników, jako dodatek do jogurtu naturalnego lub twarożku, après 6 mois, po 6. miesiącu
55, après 6 mois, po 6. miesiącu
Idealny na deser lub jako część mniejszego posiłku.
BIO
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-11-14

pojemność

cena za kilogram

47,50 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Produkt UE

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4062300293182

4062300293182

prix: 4,75 zł

4.75 PLN 2027-11-14 NewCondition
owoce* 100 % (gruszki* 49 %, jabłka* 35 %, mango* 13 %, marakuja* 3 %), *z rolnictwa ekologicznego
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g
wartość energetyczna kJ/kcal235/56
tłuszcz0,3 g
- w tym kwasy nasycone0,0 g
węglowodany11,7 g
- w tym cukry10,5 g
błonnik2,3 g
białko0,4 g
sól<0,05 g
sód<0,02 g

Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
Idealny na deser lub jako część mniejszego posiłku.
Caractéristiques:BIO - jakość, za którą ręczę - Stefan Hipp, bez dodatku cukru, zawiera naturalnie występujące cukry
marque:HiPP
À propos de la marque:HiPP BIO od pokoleń
Nom du produit réglementé par la loi:Mus owocowy, 100 % owoców. Produkt utrwalony termicznie - pasteryzowany.
Autres informations:Unijne logo rolnictwa ekologicznego - AT-BIO-301, rolnictwo UE/spoza UE
Conservation:Najlepiej spożyć przed: Po otwarciu przechowuj tubkę w lodówce i zużyj w ciągu jednego dnia.
Préparation et utilisation:Zalecamy podawanie musu łyżeczką w celu kształtowania odpowiednich nawyków żywieniowych. Podawaj 1 do 2 tubek w ciągu dnia. Przed użyciem upewnij się, że opakowanie nie zostało naruszone. Ważne: częsty kontakt ząbków z musem owocowym może powodować próchnicę. Dlatego mus najlepiej podawaj dziecku łyżeczką i nie dopuszczaj do częstego i długotrwałego ssania tubki. Nie pozwól dziecku bawić się tubką i ssać nakrętki.
Type d'emballage:Tubka
Pays d'origine:Produkt UE
Adresse du producteur:Wyprodukowano dla HiPP Polska Sp. z o.o. ul. Giełdowa 1, 01-211 Warszawa
Adresse de retour:HiPP Polska Sp. z o.o. ul. Giełdowa 1, 01-211 Warszawa
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 5 ocen.

  • 2021-04-05 23:21:47Smakuje i mi i dzieciom, często używam do polania naleśników, jako dodatek do jogurtu naturalnego lub twarożku



Hipp HiPP Hipp HiPP
Jabłka-Mango-Brzoskwinie BIO après 6 mois 100 g
47,50zł/kg

prix: 4,75 zł

PLN
1
20
date d'expiration 2027-08-29
Hipp Hipp Hipp Hipp
Jabłka-Brzoskwinie-Owoce leśne après 6 mois 100 g
47,50zł/kg

prix: 4,75 zł

PLN
1
42
date d'expiration 2027-09-02
Hipp HiPP Gruszki-Banany-Kiwi BIO Hipp HiPP Gruszki-Banany-Kiwi BIO
après 6 mois 100 g
47,50zł/kg

prix: 4,75 zł

PLN
1
39
date d'expiration 2027-10-31
Hipp HiPP Gruszki-Śliwki-Czarne Hipp HiPP Gruszki-Śliwki-Czarne
après 6 mois 100 g
47,50zł/kg

prix: 4,75 zł

PLN
1
16
date d'expiration 2027-09-28
Hipp HiPP Jabłka-Banany-Maliny Hipp HiPP Jabłka-Banany-Maliny
après 6 mois 100 g
47,50zł/kg

prix: 4,75 zł

PLN
1
18
date d'expiration 2027-02-15
Hipp HiPP Jabłka-Truskawki-Banany Hipp HiPP Jabłka-Truskawki-Banany
BIO après 6 mois 100 g
47,50zł/kg

prix: 4,75 zł

PLN
1
45
date d'expiration 2027-09-04
PRIX RÉDUIT -55%
Fruchtbar Fruchtbar Mus owocowy 3 Fruchtbar Fruchtbar Mus owocowy 3
zboża après 6 mois 100 g
28,70zł/kg

prix: 2,87 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2026-10-22
Hipp HiPP Mus owocowo-zbożowy Hipp HiPP Mus owocowo-zbożowy
après 6 mois 100 g
47,50zł/kg

prix: 4,75 zł

PLN
1
7
date d'expiration 2027-04-23
Hipp Pêches et abricots avec Hipp Pêches et abricots avec
fromage à la crème BIO duo fruités après 6 mois 160 g
42,44zł/kg

prix: 6,79 zł

PLN
1
35
date d'expiration 2027-04-30
Hipp fruits et yaourt Fraises et Hipp fruits et yaourt Fraises et
framboises avec du yaourt BIO après 6 mois 160 g
42,44zł/kg

prix: 6,79 zł

PLN
1
31
date d'expiration 2027-01-31
Hipp HiPP BIO od pokoleń, Mango Hipp HiPP BIO od pokoleń, Mango
i banany après 6 mois 160 g
42,44zł/kg

prix: 6,79 zł

PLN
1
17
date d'expiration 2027-02-28
Hipp HiPP Hipp HiPP
Jabłka-Brzoskwinie-Mirabelki après 6 mois 100 g
47,50zł/kg

prix: 4,75 zł

PLN
1
17
date d'expiration 2027-08-15
Hipp Jeune jarzynki de veau bio Hipp Jeune jarzynki de veau bio
après 7 mois 220 g
33,59zł/kg

prix: 7,39 zł

PLN
1
35
date d'expiration 2027-06-30
Hipp risotto aux carottes et dinde Hipp risotto aux carottes et dinde
bio après 7 mois 220 g
33,59zł/kg

prix: 7,39 zł

PLN
1
40
date d'expiration 2027-06-30
Hipp nouilles avec des tomates et Hipp nouilles avec des tomates et
de veau bio après 8 mois 220 g
33,59zł/kg

prix: 7,39 zł

PLN
1
33
date d'expiration 2028-04-30
Hipp Le jus de pomme - Raisins Hipp Le jus de pomme - Raisins
après 4 mois 200 ml
28,70zł/l

prix: 5,74 zł

PLN
1
49
date d'expiration 2028-06-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5